Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip ) (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/47536-e30-89-evl-12v-32v-340i-v8-m60b40-wip.html)

leonard 07-09-10 20:24

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
super :) , o sa fiu si eu acolo , de abia astept

EvLSant0S 08-09-10 02:05

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
Quote:

Originally Posted by leonard (Post 3641765)
super :) , o sa fiu si eu acolo , de abia astept

trage-ma de maneca sa bagam taxi drift gramada :)



in alta ordine de idei
in primul rand v-as ruga sa-mi oferiti o parere despre filmul asta la care am lucrat ceva

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/GEkBUrVps8g?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/GEkBUrVps8g?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

asta daca vreti,nu neaaparat aici, pe facebook , youtube e ok , ca sa ramanem ontopic ...


apoi


ursu e ok
asteapta cu nerabdare eventu


cu ajutorul lui haiu avem 2 jante pe 15

cu ajutorul lui mouse avem 2 jante pe 15

cu ajutorul lui vlad rlgu avem 2 jante pe 15

= 6 jante pe 15
= 6 caucioace de spart sambata
si sper eu din suflet sa am si 6 caucioace de spart dumineca = 12 caucioace in total din partea sponsorului hoficial www.anvelopeSH.ro :)
sa videm acum in ce fel ne ies pasentzele...

daffy duck™ 08-09-10 02:14

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
stiu ca am sanse destul de mari sa mi-o fur cand ne vedem , dar atentie!!!!:lol:

mi-a placut filmul, dupa cum vad ca se duce zoom-ul, cred ca s-a schimbat camera!

la un moment dat te-ai axat prea mult pe public (dpmdv)

la faza cu camaro-urile si gollum a fost ceva dubios, nu imi dau seama inca, dar promit ca o sa ma uit si iti zic !!!

per total...e tare !!! poate mai filmam si noi odata pe ici pe colo!!!!

baft0s sant0s!!! :lol:

lopezz 08-09-10 11:03

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
de la voi sunt urmele alea de cauciuc de pe la ikea:))? venisem si eu acu 2 zile sa ma dau si eu pakolo. si knd vad numai urme de caiuciuc:))) aveti cva cu giratoarele alea aa=))?

morpheusmaster 08-09-10 12:25

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
Quote:

Originally Posted by lopezz (Post 3643044)
de la voi sunt urmele alea de cauciuc de pe la ikea:))? venisem si eu acu 2 zile sa ma dau si eu pakolo. si knd vad numai urme de caiuciuc:))) aveti cva cu giratoarele alea aa=))?

Taci ma acolo. Care voi? Care urme, ai innebunit?

teen.ager 08-09-10 14:38

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 3642469)
trage-ma de maneca sa bagam taxi drift gramada :)



in alta ordine de idei
in primul rand v-as ruga sa-mi oferiti o parere despre filmul asta la care am lucrat ceva

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/GEkBUrVps8g?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/GEkBUrVps8g?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

asta daca vreti,nu neaaparat aici, pe facebook , youtube e ok , ca sa ramanem ontopic ...


apoi


ursu e ok
asteapta cu nerabdare eventu


cu ajutorul lui haiu avem 2 jante pe 15

cu ajutorul lui mouse avem 2 jante pe 15

cu ajutorul lui vlad rlgu avem 2 jante pe 15

= 6 jante pe 15
= 6 caucioace de spart sambata
si sper eu din suflet sa am si 6 caucioace de spart dumineca = 12 caucioace in total din partea sponsorului hoficial www.anvelopeSH.ro :)
sa videm acum in ce fel ne ies pasentzele...

Auzi ma la asta ce planuri isi face :lol: Adica mna, nu ca nu mi-ar placea sa va vad. BURN THEM OUT!

Nastase Bogdan 08-09-10 19:44

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
Abia astept sa vad ursul in actiune la Tulcea8)..numai ca eu si baietii de la Braila vom veni numai duminica, dar sper sa-ti ramana cauciucuri si pentru a doua zi de eveniment:D

Si..frumos filmuletul, felicitari..sa faci si de la Tulcea daca vei avea timp de filmari;)

teen.ager 08-09-10 22:36

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
Omule, take it easy, sa mai poata ateriza avioanele la Otopeni de atata "ceata" :lol: Hai ca habar nu ai ce curios is de ce va iesii!

lopezz 08-09-10 22:48

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 3643234)
Taci ma acolo. Care voi? Care urme, ai innebunit?

... se pare ca am inebunit:)) cred k era parcarea de la metro nu:-??

Eugen_TL 08-09-10 22:54

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
Te asteptam cu DRAG&DRIFT! :D

EvLSant0S 09-09-10 00:34

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
14 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3642479)
stiu ca am sanse destul de mari sa mi-o fur cand ne vedem , dar atentie!!!!:lol:

mi-a placut filmul, dupa cum vad ca se duce zoom-ul, cred ca s-a schimbat camera!

la un moment dat te-ai axat prea mult pe public (dpmdv)

la faza cu camaro-urile si gollum a fost ceva dubios, nu imi dau seama inca, dar promit ca o sa ma uit si iti zic !!!

per total...e tare !!! poate mai filmam si noi odata pe ici pe colo!!!!

baft0s sant0s!!! :lol:

e aceiasi camera, filmam impreuna la tulcea ! ce nu intelegi acolo e un cross zoom folosit ca tranzitie intre cadre si in rest cube spin ... da puse la 2-3-4 frameuri adica scurte plm ... sa ma fwt in premiere ca ma plafoneaza maxim n-are nici macar 1 efect bun :(
Quote:

Originally Posted by lopezz (Post 3643044)
de la voi sunt urmele alea de cauciuc de pe la ikea:))? venisem si eu acu 2 zile sa ma dau si eu pakolo. si knd vad numai urme de caiuciuc:))) aveti cva cu giratoarele alea aa=))?

da,de la noi sunt urmele :) ce masina ai ? cu ce te dai ?
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 3643234)
Taci ma acolo. Care voi? Care urme, ai innebunit?

:twisted:
Quote:

Originally Posted by teen.ager (Post 3643503)
Auzi ma la asta ce planuri isi face :lol: Adica mna, nu ca nu mi-ar placea sa va vad. BURN THEM OUT!

:twisted:

Quote:

Originally Posted by Nastase Bogdan (Post 3644198)
Abia astept sa vad ursul in actiune la Tulcea8)..numai ca eu si baietii de la Braila vom veni numai duminica, dar sper sa-ti ramana cauciucuri si pentru a doua zi de eveniment:D

Si..frumos filmuletul, felicitari..sa faci si de la Tulcea daca vei avea timp de filmari;)

La tulcea o sa fie haos dpmdv , nush cum o sa ma descurc,o sa-l iau pe daffy sa ma ajute, dar o sa ma si dau la drift, o sa si filmez sa venim cu un film oficial bun,sper... sa videm..
maine iau inca 10 cauciucuri , = 12 caucioace
6 caucioace ptr sambeta , 6 ptr dumineca, desi nu cred c-o sa sparg atatea,nici macar nush unde o sa bag atatea caucioace da videm...
ne vedem dumineca :D

Quote:

Originally Posted by teen.ager (Post 3644644)
Omule, take it easy, sa mai poata ateriza avioanele la Otopeni de atata "ceata" :lol: Hai ca habar nu ai ce curios is de ce va iesii!

pe baneasa vrei sa zici,nu facem noi inca atata fum incat sa afecteze otopeni-u
Quote:

Originally Posted by lopezz (Post 3644665)
... se pare ca am inebunit:)) cred k era parcarea de la metro nu:-??

nu,era un rond de pe langa metro
da ca idee tot ikea ramane baza

Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 3644684)
Te asteptam cu DRAG&DRIFT! :D

vin , de abia astept, sper sa nu intervina ceva,desi,n-ar trebui

asa
si acum incepe povestea


Maine seara , joi seara, duc masina in titan la razvan doi , ii las cheile ca vineri cat eu sunt la munca ei sa poata incarca masina si etc

Azi a fost haosul suprem

Am fost la munca de la 10 dimi pana la 17 :(
am ajuns acasa,am mancat, apoi am plecat sa dejantez jantele de la rlg
si sa repar o valva de pe una dintre jantele lu mouse

am lasat jantele lu rlg la vulcanizare unde am eu un loc acolo
ca sa pot sa le pun maine 2 caucioace pe ele

am luat jantele lu mouse cu mine


am ajuns acasa , am scos jantele cu caucioacele terminate de vineri ale lu haiu, si am pus jantele lu mouse

am dus jantele lu haiu la dejantat , jante care la randu lor stau goale si asteapta linistite caucioacele noi de maine

ursu l-am lasat la un prieten bun intr-o parcare subterana BOMBA !!! ca eu maine fiind la munca n-o sa am cum sa duc ursu la colantat , ii mai pun niste stickere pe ea cu sponsori si etc

acuma , belea ,

eu tot jonglam cu o baterie intre urs si mosh

maine o sa am nev de ambele masini
asa ca am vbit cu fratimiu sa-mi dea bateria de pe opelu roshu
fratimiu era in ploiesti
am vbit cu gagicasa
m-am intalnit cu ea mi-a dat cheile de la apartamentu lor ca ea n-avea cum sa plece si m-am dus si-am luat cheile / masina
i-am adus cheile
am dus masina acasa

cheile de desfacut bateria erau in urs / parcare subterana privata :(

am mers la urs, am luat cheile , am dat jos bateria de pe opel si am luat si surubu si piulita de pe masa de la baterie ca aia de la urs se stricase si tot sarea bateria !

am pus bateria de pe opel pe mosh si merge
apoi m-am dus inapoi la urs sa pun surubu si piulita noua la baterie ca sa nu mai sara
si la 1 noaptea am terminat povestea ...

:lol: a fost o zi groaznica
mi-e scarba de traficu din bucuresti,mai ales dupaamiaza


in rest totul pare ok/pregatit

maine mai am de colantat + luate caucioace si etc si sper sa fie ok

scz ca v-am plictisit :)

daffy duck™ 09-09-10 00:41

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
tulcea.....tulcea .......tulcea........tulcea.....................TU LCEA!!!!!!!!!!!

numai asta am pe cap acum, maine fac pe draq in 4 sa scap vineri de munca si sa mergem la tulcea sa facem......baha0s extrem !!!!!!

o sa fie un film bomba!

fac tot posibilul sa nu ratez tulcea doar de dragul de a il filma pe santos la drift si sa facem cel mai tare film al anului!!!!!!!!!

fratelo, te sun maine sa vedem la cat plecam si sa dau foc la birourile de la mine ca sa am motiv de plecare :lol::lol::lol::lol:

morpheusmaster 09-09-10 01:24

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3644888)
tulcea.....tulcea .......tulcea........tulcea.....................TU LCEA!!!!!!!!!!!

numai asta am pe cap acum, maine fac pe draq in 4 sa scap vineri de munca si sa mergem la tulcea sa facem......baha0s extrem !!!!!!

o sa fie un film bomba!

fac tot posibilul sa nu ratez tulcea doar de dragul de a il filma pe santos la drift si sa facem cel mai tare film al anului!!!!!!!!!

fratelo, te sun maine sa vedem la cat plecam si sa dau foc la birourile de la mine ca sa am motiv de plecare :lol::lol::lol::lol:

TACI TACI TACI TACI TAAAAAAAAAAAACI :)) (just messing)

Poate nu toti ajungem (masa'n cwr)...nu mai faceti "ciuda ciuda"...mergeti, kick ass, editati, prezentati >>> WIN!

P.S. Am vazut ca mai cautat azi...eram prin pod =))...si telu in casa...

Skillzu 09-09-10 02:55

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3644888)
tulcea.....tulcea .......tulcea........tulcea.....................TU LCEA!!!!!!!!!!!

numai asta am pe cap acum, maine fac pe draq in 4 sa scap vineri de munca si sa mergem la tulcea sa facem......baha0s extrem !!!!!!

o sa fie un film bomba!

fac tot posibilul sa nu ratez tulcea doar de dragul de a il filma pe santos la drift si sa facem cel mai tare film al anului!!!!!!!!!

fratelo, te sun maine sa vedem la cat plecam si sa dau foc la birourile de la mine ca sa am motiv de plecare :lol::lol::lol::lol:

Abia astept sa scoti cel mai tare film al anului!

daffy duck™ 09-09-10 09:56

Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
 
ai fost arogant prin acest post sau mi s-a parut mie?????:rolleyes2:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 04:26.

- Copyright 2026 4Tuning