Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar (https://forum.4tuning.ro/85-arad/37807-comunitatea-4tuning-arad-intalniri-fiecare-vineri-ora-19-parcarea-patinoar.html)

cipri-vkt 29-11-10 13:14

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Alex filmuletu asta ii facut de tine?:lol::lol::lol:

http://www.bihon.ro/stiri/Youtube/ar...01126-03420844

ralphmandl 29-11-10 17:59

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
ai de viata mea :O:O:O

Alin Puma 29-11-10 19:59

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Fain intilnire nu am uitat de voi dar nici de scris nu am ma-i scris pe forum dar asa e pina gasesc de munca in alta parte parca asta mi-a rapit tot timpul :)

Feelings 30-11-10 14:50

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Quote:

Originally Posted by rangerxtr (Post 3849830)
thanksgiving normal.....

da si mie retzeta de curcan.. :-P

NEo007 30-11-10 23:26

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
E reteta cu pui... Pui mana pe telefon si comanzi :lol:

Feelings 01-12-10 08:44

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
eu sun mai bucatar de felul meu.. imi place sa bucataresc o tzara.. asa ca nu comand.. :-)))

...alex.. shoot ..

realmode 01-12-10 08:49

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Quote:

Originally Posted by Feelings (Post 3859744)
eu sun mai bucatar de felul meu.. imi place sa bucataresc o tzara.. asa ca nu comand.. :-)))

...alex.. shoot ..

Daca faci curcanu` Chris, ma gasesti in agenda telefonica la litera 'R' :D
Yammiiii

Black Rider 01-12-10 21:49

Re:
 
Am deschis disco in Lipova vinerea asta nu veniti sau care dintre voi vin? La hotel in lipova

Feelings 02-12-10 08:47

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Quote:

Originally Posted by realmode (Post 3859756)
Daca faci curcanu` Chris, ma gasesti in agenda telefonica la litera 'R' :D
Yammiiii

..nu vezi ca nu vrea sa imi dea reteta..:x:x:x:x

BOGDAN_UWW 02-12-10 23:06

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
((((|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|))))e oficial :)) la multi ani mie :"> sa va aud:lol::lol::lol::drunk::drunk:

ralphmandl 03-12-10 14:37

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
fratilor unde ne strangem azi?

andrei_alfa 03-12-10 15:12

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
la atrium ,daca ploaie.eu asa spun,mai asteptam pareri.

rangerxtr 03-12-10 22:27

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Quote:

Originally Posted by cipri-vkt (Post 3854527)
Alex filmuletu asta ii facut de tine?:lol::lol::lol:

http://www.bihon.ro/stiri/Youtube/ar...01126-03420844

ma astia sunt cam slabi la condus.......jale chiar.....eu tot caut ceva masina....aici cu 5 cm de zapada e criza!!!! vai de capul nostru, ah si pozele sunt reale la prieteni nostri la cina....si ce bun a fost!!!!!12kg a avut curcanul!!!!

rangerxtr 05-12-10 01:07

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
ahhhh da si am uitat fordul lui k. Block face 1.9sec0-100km sau mai bine zis 0-60mile...650hp.....nu are rost cum suna

mrrocky89 05-12-10 17:54

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
32 Attachment(s)
Int! Atrium


All times are GMT +2. The time now is 02:44.

- Copyright 2026 4Tuning