![]() |
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
NE VEDEM PE BULEVARD!!!
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
Quote:
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
chiar am fost...si au venit :P
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
Quote:
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
hai sa nu exageram...13 au fost :D
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
sa anuntati si voi din timp va rog...ma da cum naiba 13 masini la intalnire pe bulevard ca la "un suc la peco" nu vine nimeni:))) nu va afecteaza deloc criza asta....
@ lungane - spune`i baiatului cu Touareg`ul ca ii dau Audi`ul fara diferenta daca mai vrea |
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
a zis ca e ok si fara diferenta...mergem sa il vedem maine?...
bai frate...eu am anuntat...pe tine team sunat dar nu ai raspuns...tiam dat si mesaj |
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
Am primit mesajul de la tine dar eram pe modul ZZzZzzzzzZZZzZzzZ. Ok, mergem maine
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
a fost misto pe bulevard, frig nefrig, dar a fost fain......daca eram mai multi era si mai bine :))
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
am trecut si eu in recunoastere l'am vazut doar la inceput pe VMD chiar cand oprise,dar am avut niste treaba..
next time :rolleyes2 |
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
vine careva azi la un suc la rompetrol la 18:30 ?
1. Trafy 2. Alex ( POLO LEX ) |
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
Noi vom fi acolo la 8:15, cine pofteste e bine venit!
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
Vreau sa vin si eu ... trafy treci sa ma ei de acasa ?
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
te eau :)))
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
Dar de ce pune , e ' in locul la , i ' ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:44. |
|
- Copyright 2026 4Tuning