Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/34923-intalniri-membrii-4tuning-rm-valcea.html)

Lunganu' 08-01-11 19:16

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
NE VEDEM PE BULEVARD!!!

frankie_let 08-01-11 20:18

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by Lunganu' (Post 3966279)
NE VEDEM PE BULEVARD!!!

nu cred ca e frig:))

Lunganu' 08-01-11 21:41

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
chiar am fost...si au venit :P

Victor_WRC 08-01-11 22:12

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by Lunganu' (Post 3966708)
chiar am fost...si au venit :P

cate masini erau mah ? .......eu numarasem 18:-) intr-un timp

Lunganu' 08-01-11 22:14

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
hai sa nu exageram...13 au fost :D

trafy-vr6 08-01-11 22:14

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
sa anuntati si voi din timp va rog...ma da cum naiba 13 masini la intalnire pe bulevard ca la "un suc la peco" nu vine nimeni:))) nu va afecteaza deloc criza asta....

@ lungane - spune`i baiatului cu Touareg`ul ca ii dau Audi`ul fara diferenta daca mai vrea

Lunganu' 08-01-11 22:16

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
a zis ca e ok si fara diferenta...mergem sa il vedem maine?...
bai frate...eu am anuntat...pe tine team sunat dar nu ai raspuns...tiam dat si mesaj

trafy-vr6 08-01-11 22:17

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Am primit mesajul de la tine dar eram pe modul ZZzZzzzzzZZZzZzzZ. Ok, mergem maine

Thomas Everywhere 08-01-11 22:20

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
a fost misto pe bulevard, frig nefrig, dar a fost fain......daca eram mai multi era si mai bine :))

minimal.madness 09-01-11 01:57

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
am trecut si eu in recunoastere l'am vazut doar la inceput pe VMD chiar cand oprise,dar am avut niste treaba..
next time :rolleyes2

trafy-vr6 10-01-11 13:04

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
vine careva azi la un suc la rompetrol la 18:30 ?
1. Trafy
2. Alex ( POLO LEX )

alexfaq 10-01-11 19:00

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Noi vom fi acolo la 8:15, cine pofteste e bine venit!

Daniel_Toa 10-01-11 19:01

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Vreau sa vin si eu ... trafy treci sa ma ei de acasa ?

trafy-vr6 10-01-11 21:43

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
te eau :)))

Daniel_Toa 10-01-11 22:31

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Dar de ce pune , e ' in locul la , i ' ?


All times are GMT +2. The time now is 00:44.

- Copyright 2026 4Tuning