Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Discutii Diverse Intre Useri (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/34304-discutii-diverse-useri.html)

sl_tgv 31-12-09 16:36

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
sanatate multa, fericire maxima.. la muti ani 4tuning users!

L4uR 31-12-09 16:59

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Quote:

Originally Posted by D o n n (Post 2936928)
la multi ani si din partea mea....!

p.s. care stie unde gasesc si eu o macheta de pisicutza?

dami add L4uR_yo

D o n n 31-12-09 18:52

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
La multi ani valceanilor...sa fiti sanatosi si iubiti..si la cati mai multi caluti bine antrenati ;))

MiTzA- 02-01-10 15:04

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
ARe cineva idee cat ma costa sa montez o alarma pe o masina ? si o inchidere centralizata ?:D

lupalb 02-01-10 15:24

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
alarma era la kaufland parca ...era vreo 250 RON... si avea si inchidere centralizata.... si am vazut acolo si sistem de geamuri electrice. Montatu` era undeva la 150 RON...

MiTzA- 02-01-10 15:40

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
e oferta in kaufland 110 lei alarma + inchidere centralizata....chestia e ca eu am inchidere centralizata si am vorbit cu cineva sa io dau lui...pe mine m-ar interesa cat e montatu :)

lupalb 02-01-10 15:41

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
gasesti pe okazii incepand de la 60 ron ( trafy )

lupalb 04-01-10 15:42

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Quote:

Originally Posted by lupalb (Post 2940062)
gasesti pe okazii incepand de la 60 ron ( trafy )

Ia uite domne, nu i mai ajunge useru` si il foloseste pe al meu...sa iti fie rusine domne:)
Montatu` e in jur de 150 RON (asta la un service mai de doamne ajuta).

mydream 04-01-10 15:58

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
am eu un prieten care monteaza alarme .... daca te intereseaza poti sa ma contactezi la id: fourexpert

cosmin_cosmin_1 05-01-10 10:21

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
a mai observat cineva cat de distruse sunt strazile dupa "zapada" de anul trecut? nu ca ar fi fost bune inainte, dar acum chiar sunt sub orice critica, inca de cand intrii in oras dinspre nord

DannyKid 05-01-10 11:09

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Ehe...sa vi dinspre Olanesti catre oras...Victor Wrc cred ca stie ce-l mai bine...
Sunt CRATERE pe zona aia...incepand de la Pausesti -->Valcea

trafy-vr6 05-01-10 11:33

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Pentru cei care au probleme cu memorarea userului si parolei pe forum....

Tools - Clear Recent History : la Time range to clear se selecteaza Everything
la Details se deselecteaza tot si apoi se bifeaza doar Cookies
si, la final, Clear now.

cosmin_cosmin_1 05-01-10 14:20

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Quote:

Originally Posted by DannyKid (Post 2947728)
Ehe...sa vi dinspre Olanesti catre oras...Victor Wrc cred ca stie ce-l mai bine...
Sunt CRATERE pe zona aia...incepand de la Pausesti -->Valcea

am fost si pe-acolo, dar mai inteleg ca macar s-a lucrat mult in zona.
in restul orasului.. sa nu mai zic ca au razuit asfaltul in zona interex ca apoi sa peteceasca cu asfalt asa de inalt incat zici ca treci peste borduri. exagerez un pic. nu stiu cu ce substante or fi dat iarna asta, dar s-a distrus rau

trafy-vr6 05-01-10 14:28

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
de evitat dealu negru , zona petrisor si la trecerea de pietoni cu limitator mai jos de cina...e ditamai shantzu...zona dovali unde e numai nisip pe jos ca au spart,...etc

Provenzano 05-01-10 18:18

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
sincer......e praf tot orasul valcea........


All times are GMT +2. The time now is 21:11.

- Copyright 2026 4Tuning