![]() |
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
prezent si eu daca nu se nimereste sa lucrez la ora respectiva!
|
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
Vin si eu,da sa se zica din timp ora si data>
|
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
Si eu, si eu! Dar sa stiu data...
|
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
si eu vin daca`s liber! asteptam data si ora exacta!:D
|
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
Quote:
cel mai potrivit traseu ar fi:Teatru Tineretului-Hotel Cehalau-Muzeul de Istorie-Casa de Cultura-Teatru Tineretului PS.ar fi misto sa fie organizat cu ajutorul politiei rutiere(sai oblige pe cei prinsi bauti la volan sa participe obligatoriu) |
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
Quote:
|
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
Quote:
|
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
Quote:
|
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
cum ramane cu marsul???
slabuta activitatea pe forum... :( |
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
A avut loc o crima la C5 in centru, pe la ora 21:30.
|
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
Quote:
|
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
Stiu doar ca un ginere si-a impuscat soacra, o sa fie mai multe detalii la televizor.
|
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
Ce stiti,referitor la raliul din orash ,organizat duminica 26 iunie ?
|
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
acum am vazut si eu la Tv,
|
Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
Niste detalii ne poti da ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:47. |
- Copyright 2026 4Tuning