Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/31264-cafeneaua-nemtenilor-4tuning.html)

valy_04TRR 04-06-11 22:37

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
prezent si eu daca nu se nimereste sa lucrez la ora respectiva!

AnDrEiCa 05-06-11 07:02

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Vin si eu,da sa se zica din timp ora si data>

mihairadu 05-06-11 08:00

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Si eu, si eu! Dar sa stiu data...

buddy_lexx 05-06-11 10:56

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
si eu vin daca`s liber! asteptam data si ora exacta!:D

B16SIX 05-06-11 12:45

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by buddy_lexx (Post 4375198)
si eu vin daca`s liber! asteptam data si ora exacta!:D

cel mai bine ar fi duminica in jur de ora 12-13,
cel mai potrivit traseu ar fi:Teatru Tineretului-Hotel Cehalau-Muzeul de Istorie-Casa de Cultura-Teatru Tineretului








PS.ar fi misto sa fie organizat cu ajutorul politiei rutiere(sai oblige pe cei prinsi bauti la volan sa participe obligatoriu)

AnDrEiCa 05-06-11 15:10

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by B16SIX (Post 4375431)
cel mai bine ar fi duminica in jur de ora 12-13,
cel mai potrivit traseu ar fi:Teatru Tineretului-Hotel Cehalau-Muzeul de Istorie-Casa de Cultura-Teatru Tineretului








PS.ar fi misto sa fie organizat cu ajutorul politiei rutiere(sai oblige pe cei prinsi bauti la volan sa participe obligatoriu)

Duminica nu cred ca e cea mai buna idee,oameni mai pleaca la un gratar,mai beau un spritz ceva ca tot a venit vara....

mihairadu 05-06-11 15:13

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by B16SIX (Post 4375431)
PS.ar fi misto sa fie organizat cu ajutorul politiei rutiere(sai oblige pe cei prinsi bauti la volan sa participe obligatoriu)

Nu sa participe, sa ne impinga masinile:lol::lol::lol:

VaLeX 16-06-11 12:48

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by ghici_robert (Post 4374123)
Prea multi oameni mor in Neamt din cauza soferilor bauti .
Propun un mars de protest impotriva consumului de alcool la volan . Protestul sa se desfasoare pe sectiunea de drum Hotel Ceahlau - Muzeul de Istorie - Petrodava si toti participantii sa impinga masinile tot acest traseu . Facem bine si la tonusul fizic :) .
Daca sunteti de acord cu prostia asta si se aduna minim 10 masini ziarpiatraneamt.ro va mediatiza actiunea si va obtine aprobarile necesare .

Cum ramane Robert cu marsul?

buddy_lexx 17-06-11 10:20

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
cum ramane cu marsul???
slabuta activitatea pe forum... :(

mihairadu 17-06-11 22:58

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
A avut loc o crima la C5 in centru, pe la ora 21:30.

AnDrEiCa 17-06-11 23:02

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by mihairadu (Post 4405036)
A avut loc o crima la C5 in centru, pe la ora 21:30.

Detalii?

mihairadu 18-06-11 00:13

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Stiu doar ca un ginere si-a impuscat soacra, o sa fie mai multe detalii la televizor.

AddY.AVI 20-06-11 21:47

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Ce stiti,referitor la raliul din orash ,organizat duminica 26 iunie ?

AddY.AVI 20-06-11 21:47

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
acum am vazut si eu la Tv,

stefan_88 20-06-11 21:50

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Niste detalii ne poti da ?


All times are GMT +2. The time now is 07:47.

- Copyright 2026 4Tuning