Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Cafeneaua Ieşenilor (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/11994-cafeneaua-iesenilor.html)

2slow4u 22-09-10 06:42

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Quote:

Originally Posted by Tim (Post 3673634)
cu parere de rau dar Iasi Adventure Raid 2010 este posibil sa nu se mai tina


Pai fara organizator cred ca sigur nu se mai tine, mai ales ca au ramas toti socati dupa toate cele intamplate :???:

danielNEC 22-09-10 15:34

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Ce s-a intamplat? Da cateva detalii. MC

CoCaine 22-09-10 18:32

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
http://www.cancan.ro/actualitate/int...ap-124903.html

euromarket 22-09-10 22:06

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
30 - 31 Octombrie 2010 FRT oganizeaza un eveniment auto la ERA

Afisul si descrierea evenimentului va fi disponibila in curand tot pe www.frteam.ro

Momentan ne propunem ca in prima zi sa fie doar expo, in a doua zi o serie de exponate vor fi expuse in galeriile comerciale iar celelalte tot afara in zona delimitata.

In cea de-a doua zi vor avea loc demonstratii de drift si probe de indemanare si in premiera in Iasi veti putea asista la celebrul jos "Cocosul si Gaina" ... idee pentru care ii multumesc lui VDR, celebrul VDR.

Pentru cei neavizati, este vorba de o proba de indemanare pe un circuit prestabilit, daca daca trecuta au fost 2 tresee paralele, anul acesta, pentru a va incalzi si creste adrenalina vom rula cate doi concurenti pe acelasi traseu.... suna incitant nu ?

Resptecte,
Ionut

Bogdan.IS 22-09-10 22:35

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Felicitari Ionut si bafta in continuare in realizarea evenimentului ! :D

Tim 23-09-10 09:24

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Offroad Club Iași regretă dispariția prematură a bunului prieten
Radu Bogdan PAVLOV.

Condoleațe familiei īndurerate.

Serviciul funerar va avea loc Vineri, 24 septembrie,
orele 11:00, la cimitirul Eternitatea (Iași).

Din cauza acestui eveniment nefericit competiția "Toyota - Mobil1 Iaşi Adventure Raid" 2010 se amīnă pīnă la o dată viitoare ce va fi comunicată īn timp util tuturor participanților.

Formularul de īnscriere este suspendat, viitoare īnscrieri fiind posibile după luarea unei decizii.

http://www.offroadclubiasi.ro/photos/bogdan.jpg

Sursa: Off Club Iasi

TuningBoy 23-09-10 18:53

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Tragic ceea ce s-a intamplat. :sad:


In alta ordine de idei, am si eu un filmulet din dancu. (stiu..stiu..e tarziu)

slip 23-09-10 19:30

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
foarte frumos pozare :D Bravo ! spor la treaba in continuare.. !

eNorel 23-09-10 20:46

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3678604)


In alta ordine de idei, am si eu un filmulet din dancu. (stiu..stiu..e tarziu)

Bine meseriasu' ai punctat !

slip 23-09-10 21:25

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Quote:

Originally Posted by eNorel (Post 3678923)
Bine meseriasu' ai punctat !

haules Edi.. care-i treaba? :D merge RS-u? :D

eNorel 23-09-10 23:03

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Deocamdata merge, dar o sa fie inscris in curand la aviatie si o sa zboare... Planuri mari mon cher !

drobet@ 24-09-10 00:11

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
edi mergi la vatra ??? sau mergeti vreunu sambata dim?:D

eNorel 24-09-10 00:53

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Eu nu cred ca ajung la Vatra :sadblinky

slip 24-09-10 09:14

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
nici noi nu ajungem.. din mai multe motive - inclusiv cel legat de suprafata de concurs.

Edi - ne vedem diseara.. daca ajungi. sa imi povestesti mai multe :D spor la treaba..

multa bafta si celor care se duc in week-end la vatra. sa nu va duceti degeaba..distractie placuta.

drobet@ 27-09-10 08:16

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
nu ne-am dus degeaba slip s-a intors si iasul cu cateva cupe acolo:lol:


All times are GMT +2. The time now is 12:15.

- Copyright 2026 4Tuning