![]() |
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Quote:
Pai fara organizator cred ca sigur nu se mai tine, mai ales ca au ramas toti socati dupa toate cele intamplate :???: |
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Ce s-a intamplat? Da cateva detalii. MC
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
30 - 31 Octombrie 2010 FRT oganizeaza un eveniment auto la ERA
Afisul si descrierea evenimentului va fi disponibila in curand tot pe www.frteam.ro Momentan ne propunem ca in prima zi sa fie doar expo, in a doua zi o serie de exponate vor fi expuse in galeriile comerciale iar celelalte tot afara in zona delimitata. In cea de-a doua zi vor avea loc demonstratii de drift si probe de indemanare si in premiera in Iasi veti putea asista la celebrul jos "Cocosul si Gaina" ... idee pentru care ii multumesc lui VDR, celebrul VDR. Pentru cei neavizati, este vorba de o proba de indemanare pe un circuit prestabilit, daca daca trecuta au fost 2 tresee paralele, anul acesta, pentru a va incalzi si creste adrenalina vom rula cate doi concurenti pe acelasi traseu.... suna incitant nu ? Resptecte, Ionut |
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Felicitari Ionut si bafta in continuare in realizarea evenimentului ! :D
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Offroad Club Iași regretă dispariția prematură a bunului prieten
Radu Bogdan PAVLOV. Condoleațe familiei īndurerate. Serviciul funerar va avea loc Vineri, 24 septembrie, orele 11:00, la cimitirul Eternitatea (Iași). Din cauza acestui eveniment nefericit competiția "Toyota - Mobil1 Iaşi Adventure Raid" 2010 se amīnă pīnă la o dată viitoare ce va fi comunicată īn timp util tuturor participanților. Formularul de īnscriere este suspendat, viitoare īnscrieri fiind posibile după luarea unei decizii. http://www.offroadclubiasi.ro/photos/bogdan.jpg Sursa: Off Club Iasi |
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Tragic ceea ce s-a intamplat. :sad:
In alta ordine de idei, am si eu un filmulet din dancu. (stiu..stiu..e tarziu) |
Re: Cafeneaua Ieşenilor
foarte frumos pozare :D Bravo ! spor la treaba in continuare.. !
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Quote:
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Quote:
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Deocamdata merge, dar o sa fie inscris in curand la aviatie si o sa zboare... Planuri mari mon cher !
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
edi mergi la vatra ??? sau mergeti vreunu sambata dim?:D
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Eu nu cred ca ajung la Vatra :sadblinky
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
nici noi nu ajungem.. din mai multe motive - inclusiv cel legat de suprafata de concurs.
Edi - ne vedem diseara.. daca ajungi. sa imi povestesti mai multe :D spor la treaba.. multa bafta si celor care se duc in week-end la vatra. sa nu va duceti degeaba..distractie placuta. |
Re: Cafeneaua Ieşenilor
nu ne-am dus degeaba slip s-a intors si iasul cu cateva cupe acolo:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:15. |
|
- Copyright 2026 4Tuning