Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/10477-cafeneaua-bacauanilor-4tuning.html)

rufusdesign 05-09-08 19:35

Re: masinile modificate din bacau
 
sal'tare
sunt din bacau chiar daca momentan afara, sunt intereset sa deschid un atelir de tuning in bacau, caut persoane interesate si pasionate pt colaborare, dac aveti intentie contactatima pe id mess: danbadguy, sal'tare si fum in cauciucuri

Andrey_FL 05-09-08 20:34

Re: masinile modificate din bacau
 
Quote:

Originally Posted by sageata (Post 1732675)
pai mai veniti si voi pe la bacau nu-l trimiteti numai pe pym ca reprezentant oficial. asta asa ca sa te scot pym-ule. pt asta dai un suc.:lol::lol:

cum am luat permisul promit ca vin....apropo...daca ma programeaza sa dau orasul la Bacau i-au legatura cu tine din nou...ok?

Al3xxx 06-09-08 15:15

Re: masinile modificate din bacau
 
:))))))))))))))))))

Fram 07-09-08 02:38

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
https://www.youtube.com/watch?v=skQFSAoCHcw

markizu 07-09-08 09:36

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
WooW octavia drift !?

Fram 07-09-08 10:19

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
merge si la octavia daca ai mai mult spatiu

f0cs 07-09-08 14:52

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
sry k iti zik..dar numai drift nu e asta...tu tii frana de mana de la intrarea in curba pana la iesire...accelerare 0...:)

rufusdesign 07-09-08 18:36

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
sal'tare, cineva interesat pt un atelier de tuning in bc? daca e są dea un semn si pe mess, id:danbadguy sal'tare si drumuri bune

markizu 07-09-08 19:21

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
WooW octavia drift !?
Quote:

Originally Posted by Fram (Post 1736796)
merge si la octavia daca ai mai mult spatiu


am postat ca o ironie :-))

Fram 07-09-08 21:41

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by ArcTicf0cs (Post 1737257)
sry k iti zik..dar numai drift nu e asta...tu tii frana de mana de la intrarea in curba pana la iesire...accelerare 0...:)

ai dreptate... fa si tu.. sau mergem amandoi si facem.. (apropo.. tractiune fata)

morpheusmaster 07-09-08 22:24

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
He he he, frumos power sliding cu octavia ;) ...da intreb si eu...nu tie mila de ea?

f0cs 07-09-08 23:39

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by Fram (Post 1737972)
ai dreptate... fa si tu.. sau mergem amandoi si facem.. (apropo.. tractiune fata)

Eu am 17 ani si sunt mai constient ca tine...ceea ce faci tu acolo este o mare balarie..nici viteaza suficienta sa o intorci calumea...nici nu accelerezi la iesire ca sa ii dai alt aspect...parerea mea....da`mi add pe mess...si iti arat ce se poate face cu o masina cu traciune fata :)

Fram 08-09-08 01:42

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
am facut un film la misto crezi ca de acum imi rup masina in 2 in fiecare seara la stadion.. am inteles.. nu ti place.. accelereaza tu la iesire.. pune aici filmulet.. doar e cafenea, vorbim deschis

f0cs 08-09-08 02:58

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
nu pun filmele pe net..s0z..motive personale..

Shorty 08-09-08 07:50

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
14 Attachment(s)
S-a vorbit mult,s-a planuit pe masura si in final,ziua cea mare.Ne-am strans doar o mana de oameni si am pornit scolareste spre buzau.
Drumul dus-intors a fost super ok(mers in coloana cu 2 masini...la intoarcere 3).
Despre organizare,a fost cam incurcatura cu grupele(s-au dat masini de 150cp in gupa cu masini de 280"stock"),si ce sa mai zicem de spectatorii autohtoni,(din lanurile de porumb direct pe mijlocul strazii,ca doar trebuiau sa vada cum se circula cu viteza pe acolo pe la ei).Parerea mea e ca,singurul lucru care se mai apropia de standardele organizarii unei curse,era calitatea caii de rulare(sosea proaspat asfaltata dar cam ingusta).

In rest doar regrete ca s-a mai dus una si se apropie cu pasi repezi finalul acestor evenimente,regret ca bacanul nu a avut participanti ,poate pe viitor vom reusi sa ne strangem mai multi macar sa mergem sa privim.

Numai bine.


All times are GMT +2. The time now is 17:26.

- Copyright 2026 4Tuning