![]() |
|
Re: masinile modificate din bacau
sal'tare
sunt din bacau chiar daca momentan afara, sunt intereset sa deschid un atelir de tuning in bacau, caut persoane interesate si pasionate pt colaborare, dac aveti intentie contactatima pe id mess: danbadguy, sal'tare si fum in cauciucuri |
Re: masinile modificate din bacau
Quote:
|
Re: masinile modificate din bacau
:))))))))))))))))))
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
WooW octavia drift !?
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
merge si la octavia daca ai mai mult spatiu
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
sry k iti zik..dar numai drift nu e asta...tu tii frana de mana de la intrarea in curba pana la iesire...accelerare 0...:)
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
sal'tare, cineva interesat pt un atelier de tuning in bc? daca e są dea un semn si pe mess, id:danbadguy sal'tare si drumuri bune
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
WooW octavia drift !?
Quote:
am postat ca o ironie :-)) |
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
Quote:
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
He he he, frumos power sliding cu octavia ;) ...da intreb si eu...nu tie mila de ea?
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
Quote:
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
am facut un film la misto crezi ca de acum imi rup masina in 2 in fiecare seara la stadion.. am inteles.. nu ti place.. accelereaza tu la iesire.. pune aici filmulet.. doar e cafenea, vorbim deschis
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
nu pun filmele pe net..s0z..motive personale..
|
Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
14 Attachment(s)
S-a vorbit mult,s-a planuit pe masura si in final,ziua cea mare.Ne-am strans doar o mana de oameni si am pornit scolareste spre buzau.
Drumul dus-intors a fost super ok(mers in coloana cu 2 masini...la intoarcere 3). Despre organizare,a fost cam incurcatura cu grupele(s-au dat masini de 150cp in gupa cu masini de 280"stock"),si ce sa mai zicem de spectatorii autohtoni,(din lanurile de porumb direct pe mijlocul strazii,ca doar trebuiau sa vada cum se circula cu viteza pe acolo pe la ei).Parerea mea e ca,singurul lucru care se mai apropia de standardele organizarii unei curse,era calitatea caii de rulare(sosea proaspat asfaltata dar cam ingusta). In rest doar regrete ca s-a mai dus una si se apropie cu pasi repezi finalul acestor evenimente,regret ca bacanul nu a avut participanti ,poate pe viitor vom reusi sa ne strangem mai multi macar sa mergem sa privim. Numai bine. |
| All times are GMT +2. The time now is 17:26. |
|
- Copyright 2026 4Tuning