![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
PASTE FERICIT TUTUROR. HRISTOS A INVIAT 8) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
ai putea sa ii cobori rotile pe asfalt..... da doar asa ca chestiune acuma masina sta gen pe punte ...
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
............
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Uitati Dacia 1310 cei care ati cerut-o nu e gata si piesele trebuie sa le aranjati voi ca nu am mai avut chef ;)
Dacia -->Attachment 1968188 Programul pentru aranjat piesele(nu raman la locul lor "forever" :lol:) -->http://www.street-legal-mods.com/page.php?al=alias1711 si stopurile sunt facute cu photoshop uite ia de aici cu stopurile deja inegrite piesele le aranjezi cu multa truda si migala :) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
HRISTOS A INVIAT!
Danny am testat TT-ul. Pareri: - Versiunea stock e perfecta. - La versiunea RS mai era umpic de munca la bara fata (ma refer la partea de jos, de langa roti) - Volanul nu are o pozitie corecta (vorbeste cu cineva de pe GOM, sigur te ajuta) - Mai era umpic de munca si la suspensie. Masina are uneori tendinta de a ''tremura''. - Pozitia jantelor nu era corecta. Pe partea stanga a masinii, jantele erau bagate mai in interior fata de cele de pe dreapta. S-a rezolvat repede si usor cu SLRR Editor. - In rest, jos palaria! PS: Eu zic ca iti critic constructiv munca si sper sa nu te superi. Sincer cred ca numai asa poti deveni un modder mai bun, iar cu timpul vei evolua foarte mult. Daca te supar, te rog sa imi zici. Iti propusesem sa faci Eclipse-ul tocmai pentru ca la masina respectiva poti incerca sa faci bodykit-uri, eleroane, faruri si stopuri aftermarket. Incercarea moarte n-are. :) Apropo, nu cer sa faci Eclipse-ul. Am dat doar un exemplu. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
6 Attachment(s)
HRISTOS A INVIAT !
Alfa Romeo Brera |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Mersi mult...nu ma supar :lol: si acum sa ma scot: -modelul 3d a venit in versiunea stock de aceea arata bine -la versiunea rs am luat barile de pe un alt model 3d si normal sa nu mai de-a perfect la imbinari (de modelat din nou era exclus de la inceput ca sunt paralel :oops:) -volanul...volanul ala mi-a scos peri albi:lol: m-am prins cum trebuie reglat dar mai bine de atat nu am reusit :oops: -am vazut si eu chestia asta iar dupa ce am lucrat putin la physics nu a mai tremurat asa ca am crezut ca s-a rezolvat -jantele sincer nu am vazut :rolleyes2 Am cautat modelul 3d de la eclipse dar in GTA nu am gasit iar ce am gasit din forza nu arata prea bine... |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Quote:
PS: Arunca o geana aici: http://www.mm2x.com/mm2riva/forza3_cars.html |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
Quote:
uite niste rendere |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
Dacia 1310 Berlina
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:28. |
|
- Copyright 2026 4Tuning