![]() |
|
Re: Chat
dap. tot la ele de obicei.
ma refer la aia de pe dorobanti de exemplu. sau in piata (doar ca e de o calitate = 0 ) |
Re: Chat
deci practic folie omologata geamuri spate+luneta(la 3.5mil sau cat e)super oferta e tzeapa nu?...tot asa poti sa-ti pui cu mai putini bani fara omologare
|
Re: Chat
Da .. cam aia ar fi ideea ..
DAR .. nu e o folie cu certificare .. si plus calitatea care lasa de dorit SI .. Tot mai bine dai un ban in plus,o monteaza baietii aia priceputi si n-ai grija :) |
Re: Chat
mda numai ca e cam greu sa le dau jos si sa ma duc sa le pun iara...cel putin pe luna oare are ceva daca le dau jos?se strica dezaburirea?...de pe fata le-am dat jos aveam super dark black si folia alba a venit jos culoara a ramas pe geam a trebuit razuita:evil:
|
Re: Chat
Mi se pare ca aia care monteaza folii au ei si metode de a curata geamu ...
Taxeaza separat ... Cand mi-au montat folia .. i-am intrebat .. daca am probleme cu folia fata .. Mi-au zis .. zgarii cu cheria folia intr-un colt .. si dintr-o miscare o tragi jos si vi la noi cat de repede .. ATENTIE SA NU INCHIZI GEAMUL .. e ceva lipici .. Apropo .. Cat costa folie pe farurii ? as vrea sa pun la bmw ca e sticla ... |
Re: Chat
nu-ti pune pe faruri. eu am avut lac pe faruri si a venit jos la 6 luni dupa ce am luat masina. sunt mai predispuse uzurii decat stopurile, probabil de-aia.
si e vba de calitate pt pretul ala si de manopera lor. ei iti garanteaza montajul corect etc. tu poti da chix cu montajul (daca nu ai ma facut asta de cateva ori). si uita-te la masinile cu folie luate din piata. ca dupa 3 luni deja se albastreste folia si se face transparenta. folia de pe masina mea deja are 2 ani jumate imediat si e la fel de neagra. iar pe geamurile din fata s-a zgariat la montajul geamului (ca am montat geamurile pe masina separat, dupa ce au fost foliate) si le-am lasat in jos si ridicat de N ori si nu s-a dezlipit, marit zgarietura. deci merita totusi sa dai banu, cum zice si Cuiutz |
Re: Chat
care stiti cum este faza cu numerele de inmatriculare cand iti faci numerele sa-ti scrie cu caractere diferite sau sa scrie cu spatiu intre litere(CJ-05-A B C)exista posibilitatea asta sau e doar pe pile?...
|
Re: Chat
numai pe pile
|
Re: Chat
= cunostinte sau bani multi?
|
Re: Chat
da de ce naiba ai vrea sa ai numere la masina cu alt fel de caractere? :))
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
1 Attachment(s)
atasez o poza sa nu se creeze confuzii vreau in felu asta numaru si faza cu alte caractere e defapt fontu folosit sunt putin mai mici si ingrosate literele....dar eu vreau cum este in poza este legal?miercuri trebuie sa ma duc sa imi aleg numerele oare pot sa mi le faca despartite?
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
Poi, esti mai "Jmecher" daca ai numerele despartite:lemon:
|
Re: Chat
exact vreau sa-mi fac si vreau sa fie diferit...nu cred io ca o sa ma faca smecher sau o sa faca masina mai furioasa...pur si simplu imi plac cum arata
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:32. |
|
- Copyright 2026 4Tuning