![]() |
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
in ziua de Pasti ....ce ar fi sa mergem la gratar dupa amiaza!?!?!
|
Re: Diverse discutii
pfff...eu cred k nimeni nu s-a prins ce am vrut sa zic eu :D
|
Re: Diverse discutii
facem 2 tipuri de gratare............gratar cu carne si gratar cu cauciuc :)
|
Re: Diverse discutii
nu .... dar ar fi bun si un gratar. un gratar cu mai multi din comunitate, pe undeva pe la iesirea din oras, sau nush ... ;)
asa ca idee |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
ehee erea sa nu mai ajung , dupa ce jegosi de la aeroport otopeni au blocat roata , oprisem la 4dey ce am facut mam apucat sa trag de fieratania aia, si am reusit dupa ce am ,mai desumflat roata. op apare niste , garcea .zi zice ce faci , amenda pt distrugere el , e masina ai zic el CI nam, tata conduce, mai ereau si alti care se certau cu ei antretimp ma vede ca am dat jos fieratania vine spre mine vruiam sa iau si podoaba, da am aruncato an sant
si ami zice ca vine amenda acas 1.5 sa vine fantomas o plateste ,ca si pe restu , merea cam tarseala sa plec cu cu masina ca mai ereau si dastea de la rutiera , da mam urcat an masina si taio .... spre voi :) |
Re: Diverse discutii
bano
ce zici frate acolo ?!?!? :???: |
Re: Diverse discutii
:-) Eu am renuntat dupa primele randuri
|
Re: Diverse discutii
mi se invart ochii in cap cum se invarte limba la ceas...nu am inteles nik
|
Re: Diverse discutii
bano....greu tata !!!
|
Re: Diverse discutii
am inteles....a avut omu roata blocata pt ca a parcat unde nu tre ;)si a reusit sa dea jos blocantu dupa roata.... dupa ce a desumflat roata
e si el un pic nervos..iertati-l |
Re: Diverse discutii
corect frate , si i-a dat si amenda 150 lei !...nasol
|
Re: Diverse discutii
bine ca a scapat numai cu atat :!:
bano ai gasit breaza :?::?: |
Re: Diverse discutii
:)))) :)))) :)))) Sigur a gasit`o :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:24. |
|
- Copyright 2026 4Tuning