Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

panaitescud 01-04-07 15:46

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by PH86MIN (Post 827800)
app d gratar,cand facem si noi unul???dar d'ala in sange asa,si normal cu multe condimente!!:twisted:

poi sa dea un pic coltu ierbii.;)stiu si un loc misto care e si aproape;)

platon911 01-04-07 16:29

Re: Diverse discutii
 
in ziua de Pasti ....ce ar fi sa mergem la gratar dupa amiaza!?!?!

PH86MIN 01-04-07 16:56

Re: Diverse discutii
 
pfff...eu cred k nimeni nu s-a prins ce am vrut sa zic eu :D

platon911 01-04-07 17:01

Re: Diverse discutii
 
facem 2 tipuri de gratare............gratar cu carne si gratar cu cauciuc :)

tng 01-04-07 17:01

Re: Diverse discutii
 
nu .... dar ar fi bun si un gratar. un gratar cu mai multi din comunitate, pe undeva pe la iesirea din oras, sau nush ... ;)
asa ca idee

Aadryan 01-04-07 19:55

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by PH86MIN (Post 827945)
pfff...eu cred k nimeni nu s-a prins ce am vrut sa zic eu :D

Ar fi bine sa mergem de paste undeva ca sa ne "impartasim" si cu d-ala alb si cu d-ala rosu:D

bano 01-04-07 21:30

Re: Diverse discutii
 
ehee erea sa nu mai ajung , dupa ce jegosi de la aeroport otopeni au blocat roata , oprisem la 4dey ce am facut mam apucat sa trag de fieratania aia, si am reusit dupa ce am ,mai desumflat roata. op apare niste , garcea .zi zice ce faci , amenda pt distrugere el , e masina ai zic el CI nam, tata conduce, mai ereau si alti care se certau cu ei antretimp ma vede ca am dat jos fieratania vine spre mine vruiam sa iau si podoaba, da am aruncato an sant
si ami zice ca vine amenda acas 1.5 sa vine fantomas o plateste ,ca si pe
restu , merea cam tarseala sa plec cu cu masina ca mai ereau si dastea de la rutiera , da mam urcat an masina si taio .... spre voi :)

tng 01-04-07 21:46

Re: Diverse discutii
 
bano
ce zici frate acolo ?!?!? :???:

feryboy 01-04-07 21:55

Re: Diverse discutii
 
:-) Eu am renuntat dupa primele randuri

PH86MIN 01-04-07 22:42

Re: Diverse discutii
 
mi se invart ochii in cap cum se invarte limba la ceas...nu am inteles nik

klaw 01-04-07 22:48

Re: Diverse discutii
 
bano....greu tata !!!

panaitescud 01-04-07 22:56

Re: Diverse discutii
 
am inteles....a avut omu roata blocata pt ca a parcat unde nu tre ;)si a reusit sa dea jos blocantu dupa roata.... dupa ce a desumflat roata

e si el un pic nervos..iertati-l

klaw 01-04-07 23:00

Re: Diverse discutii
 
corect frate , si i-a dat si amenda 150 lei !...nasol

panaitescud 01-04-07 23:25

Re: Diverse discutii
 
bine ca a scapat numai cu atat :!:



bano ai gasit breaza :?::?:

Fane2Fast 02-04-07 00:12

Re: Diverse discutii
 
:)))) :)))) :)))) Sigur a gasit`o :))


All times are GMT +2. The time now is 08:24.

- Copyright 2026 4Tuning