Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kidu2006 23-04-09 16:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
BAAA PANA LA URMA VINE VREUNU DIN VOI LA SLATINA??

Lucian_GXZ 23-04-09 17:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La zlatina nu se face plecare oficiala.. nu stiu insa daca e vre-un doritor... tinand cont si de deplasarea de pe 1 mai de la ct (unde sunt cam tot atatia km)

daffy duck™ 23-04-09 17:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
din cate am auzit..nu merge nimeni de la noi la slatina....

@ cozo : tartita se rupe doar la ursii, nu si la ratzoi:lol:

Tweety_rzw 23-04-09 19:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2260754)
@ cozo : tartita se rupe doar la ursii, nu si la ratzoi:lol:


Gataa cozo te-a zăpăcit cu aceea replică :lol: :lol:

kidu2006 23-04-09 22:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am impresia ca o sa iasa ceva frumos la ZLATINA:shock:,si o parere diferita despre Cta,acolo or sa vina MULTI MULTI,FOARTE MULTI .. si unde`i multa lume e si multa prostie
Sper sa ma insel

cozo 24-04-09 00:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@daffy : tartitza este numai la pasari definitia ei (pe limbajul tau) este: portiunea formata din carne(foarte putina), zgarci, un pic de os, pielita si pene.
din cate vad tu le cam ai pe toate!!!!! =)) cate un pic....cat de MIC !!!!
din cate stiu eu ... ursii au doar fortzaaaaaaaaa!!!!! unii doar bruta fara nici un pic de creier, altii ceva mai putina fortzaaaaaaa dar dozata unde trebuie. in general mamiferele au un cuc impresionant, pe cind gastele au un zgarci amarat si nu prea stiu ce sa faca cu el...

@tweety: stii f bn k nu prea stau pe forum asea k nu pot sa dau o replica imediata....

johnny325 24-04-09 01:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nush de ce dar zic eu k nene Jac-u i-a cam ziso-o lu duffy=rata cu zgarciu mic:))):):):):

RoByNeT 24-04-09 08:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
tataica e un dex viu :shock: :)))) deci diseara iese scandal :))

Lucian_GXZ 24-04-09 09:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte caterinca postul lu tataica

daffy duck™ 24-04-09 10:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2261916)
@daffy : tartitza este numai la pasari definitia ei (pe limbajul tau) este: portiunea formata din carne(foarte putina), zgarci, un pic de os, pielita si pene.
din cate vad tu le cam ai pe toate!!!!! =)) cate un pic....cat de MIC !!!!
din cate stiu eu ... ursii au doar fortzaaaaaaaaa!!!!! unii doar bruta fara nici un pic de creier, altii ceva mai putina fortzaaaaaaa dar dozata unde trebuie. in general mamiferele au un cuc impresionant, pe cind gastele au un zgarci amarat si nu prea stiu ce sa faca cu el...

@tweety: stii f bn k nu prea stau pe forum asea k nu pot sa dau o replica imediata....


lasa ca ma fac io mare si iti arat eu :cry::cry:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Tweety_rzw 24-04-09 10:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Îţi arată _)_ când îi mai creşte şi lui:lol: să vezi atuncia :yes::yes::yes::yes: :lol:

RoByNeT 24-04-09 12:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2262492)
Îţi arată _)_ când îi mai creşte şi lui:lol: să vezi atuncia :yes::yes::yes::yes: :lol:

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA asa ma daffy ? =))))))) faci dastea ?

":yes:"
_)_


=)))))))))))))

cozo 24-04-09 13:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2262451)
lasa ca ma fac io mare si iti arat eu :cry::cry:

:lol::lol::lol::lol::lol:

in momentul in care pufuletul tau pubian va capata culoarea neagra, si spre binele tau ar fi ca in momentul acela sa te ocupi de el (pe limba ta trebuie sa-l tunzi, razi, epilezi sau cum vrei tu sa-i zici) atunci poti sa arati ce vrei sau cui vrei!
pina atunci ...... CIOCU MIC!
:)):)):))
THE END

Lucian_GXZ 24-04-09 16:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Pun si eu o poza(este o reclama la connex defapt...).. care mi s-a parut foarte potrivita pentru vremurile in care traim :)).
Am uitat sa specific.. nu este modificata de mine, poza este un original in totalitate :)

daffy duck™ 24-04-09 16:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ cozo : deci s-a terminat smecheria....nu mai zic nimic frate ca se infunda la orice faza

@ GXZ : prea tare poza :lol:

P.S dragi pretini si tovarasi, nu va sfatuiesc sa va luati in gura cu cel batran ca o puneti original...respect tataica!!

RoByNeT 24-04-09 17:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2263456)
@ cozo : deci s-a terminat smecheria....nu mai zic nimic frate ca se infunda la orice faza

@ GXZ : prea tare poza :lol:

P.S dragi pretini si tovarasi, nu va sfatuiesc sa va luati in gura cu cel batran ca o puneti original...respect tataica!!



ba daffy sti ca eu nu am nimic cu tine :)) dar cate odata ai niste replici in tine de .... :no:

BGY_Bogdy 24-04-09 17:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Robynet diseara sa aduci folie de transfer aia ca o ai @ lume Salut bai baietzii mei !
@tataica ia zi ai gasit table pt alea ?

Lucian_GXZ 24-04-09 17:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ALL: Adevarul ca tre sa stai bine pe replici si caterinca sa te potzi tzine cu tataie :) manca-mi-ar cele 2 ....

Tweety_rzw 24-04-09 17:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
0_0 :lol: :lol: :lol:

cozo 24-04-09 19:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@LUCIAN : ti-am mai zis ca multi se lauda cu pielitele lor dar putini au cojones cu adevarat

@BOGDY : se gasesc table pt alea nu-i problema!

@DAFFY : de la un timp iti cam face placere sa te INFUNZI !!! este chiar cuvantul folosit de tine =))=))

@ ALL : la ce ora ne vedem diseara si unde??????

daffy duck™ 24-04-09 19:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
suna-ma si iti zic io...sau vb cu jhonny

GopPo 25-04-09 08:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
pt bughy

Lucian_GXZ 26-04-09 14:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
O seara sub titlul: tuning-ul si violentza fizica!
Incep uploadul cu faza serii

Lucian_GXZ 26-04-09 14:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
21 Attachment(s)
Continuare...

johnny325 26-04-09 14:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1.a fost prea tare aseara mai ales drumul spre casa:)
2.femeia putin mai invarsta din poze este cu noi nu va speriati este sotia lui Tataie
ps:sotia lui Jac a intrat in club aseara cu minunata Dacia 1310 fab 99 cu doar 400km reali

Lucian_GXZ 26-04-09 14:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2267652)
1.a fost prea tare aseara mai ales drumul spre casa:)
2.femeia putin mai invarsta din poze este cu noi nu va speriati este sotia lui Tataie
ps:sotia lui Jac a intrat in club aseara cu minunata Dacia 1310 fab 99 cu doar 400km reali

No Comment! Cred ca ne-a dat clasa la capitolul masina tzipla!!!

BGY_Bogdy 26-04-09 15:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Doamna dupa ce ca avea o daicie din 99 tzipla cu 400 km avea permis de 30 de ani categoriile B C D respect pt ea esti nebun am ramas marcat de masina iei

Lucian_GXZ 26-04-09 15:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de 30 de ani.. dar si sofer pe autobuz :|

just2sol 26-04-09 15:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baaaaaaaaa .... am desfacut de tot motoru :))

Lucian_GXZ 26-04-09 15:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
motorul de 1.2?

just2sol 26-04-09 15:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da cumetre.....da

Lucian_GXZ 26-04-09 16:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vezi ca cumatrul meu este Bogdy :))

BGY_Bogdy 26-04-09 16:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da cumetrashu meu e Lucian =))) sau daca ma gandesc bine cred ca l-ash prefera pe ghetto :))))stii tu dc

Lucian_GXZ 26-04-09 16:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)) hahahahahahha. O sa-l intreb pe tataie daca mai are coarba aia de-aseara sa itzi fac niste prize in bara!

Ace MNE 28-04-09 01:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am luat sala...:lol:

GopPo 28-04-09 08:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
pt andu ;)

kimi 28-04-09 08:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Ace MNE (Post 2272105)
am luat sala...:lol:

Bravo maaaa
Hai si cu traseul..

kidu2006 28-04-09 08:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ACE a fost emblema VROOM,bravo ba,da spaga la traseu sa fii sigur

daffy duck™ 28-04-09 10:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kidu asa a facut :lol::lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 28-04-09 10:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 2272322)
ACE a fost emblema VROOM,bravo ba,da spaga la traseu sa fii sigur

Mai stiu eu o persoana care a fost o emblema pentru Vrooom Racing :) un nebun de venea peste tot cu noi fara permis :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning