![]() |
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Merge aici?
|
Re: Masini tari din Iasi
Merge, merge si cea albastra merge :D
|
Re: Masini tari din Iasi
E vreun 335i macar sau 540/550 ceva? De vopsit e vopsita frumos, dar nu se intelege cit de tare e :)
|
Re: Masini tari din Iasi
cred ca mai bine ar merge pe topicul "Masini Tunate Din IASI"
|
Re: Masini tari din Iasi
e 330d din cate stiu, daca nu i-a fi schimbat motoru. acelasi motor are si cea albastra ( e prea frumoasa culoarea) din cate stiu.
|
Re: Masini tari din Iasi
Per total, masina isi merita locul aici cat si cea albastra, plus ca ar avea loc si s3-ul ala galben :D
|
Re: Masini tari din Iasi
au si s3 galben ? oricum, masinile astea cand le-au adus erau cat se poate de stock ( caroserie etc ). pentru felul in care le-au facut sa arate si sa mearga merita toate laudele.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Despre BMW....e doar 330d cu cateva modificari (la exterior si la motor), nimic exagerat. Cateva poze in plus: http://www.fluidr.com/photos/ssorin
Iar despre cea turcoaz...to be continued |
Re: Masini tari din Iasi
330d-ul n-are decat 700 nm si vreo 300 cp.
|
Re: Masini tari din Iasi
Numai tractoarele mai au asa N/m adunati ... ma gandesc ca scurma adanc tare in asfalt! :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
@Cine stie Crys, poate au de gand sa se apuce de agricultura :D |
Re: Masini tari din Iasi
Oricum pe drumurile Romaniei sunt ca pe campurile din DE! Deci tot merg la arat!:lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
an older timer.. :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Frumos exemplar :-) |
Re: Masini tari din Iasi
A mai aparut inca un IS-F in iasi (rosu). Mai era cel alb si parca inca unul gri (cel putin).
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Jantele sint originale. Nu stiu de geamuri, insa e foarte posibil sa fie si ele mai intunecate din fabrica.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
32 Attachment(s)
1. Porsche Panamera Turbo
2.Mitsubishi 2000GT 3.Maserati Granturismo 4.Cadillac Escalade 5.Audi TT 6.Dodge Ram |
Re: Masini tari din Iasi
Asa parca mai vii de acasa!
|
Re: Masini tari din Iasi
17 Attachment(s)
1.Dodge Ram SRT-10
2.Dodge Ram 2500 Heavy Duty 3.Mercedes-Benz CL500 4.Maserati Quattroporte 5.Mercedes-Benz CL63 AMG |
Re: Masini tari din Iasi
Cu noul CLS nu ?!
|
Re: Masini tari din Iasi
Noul CLS , alb cu numere de DE si o domnisoara la volan :love:
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vazut masina acum o zi si are numere de romania.:D
|
Re: Masini tari din Iasi
Ala de romania cu TOF dar nu am vazut cine conducea si cel cu numere de germania cu domnisoara. Poate este una si aceeasi...albe amandoua :)
|
Re: Masini tari din Iasi
Cel cu TOF la numar este condus de o bruneta:lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
Un numar de telefon ceva, poate ma plimba si pe mine pe copou, ca-i cam greu cu benzina =))
|
Re: Masini tari din Iasi
Si noi am vrea un numar de telefon si o plimbare:peace:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
10 Attachment(s)
Asa-i:))Audi Q7 V12,Cadillac Escalade ESV,Lexus IS-F,Porsche Boxter si Porsche Cayenne Turbo.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
yuppp
|
Re: Masini tari din Iasi
Familia Tofan ...
Una din "fiicele" familiei Tofan sta in CUG pe Aleea Tudor Neculai nr. 155 si alta pe Strapungere Silvestru nr. 54 ! Hai copilasi, GO GO GO ca disperatii ... poate prinde-ti una peste cap :lol: Macar ... :rolleyes2 |
Re: Masini tari din Iasi
10 Attachment(s)
:lol:Audi R8 si Porsche Cayenne Turbo.Pozele sunt mai vechi:oops:
|
Re: Masini tari din Iasi
Ala cu Porsche-ul, a facut cea mai originala parcare. :)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Cea din CUG imi este vecina cea de pe Silvestru mi-a fost vecina :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning