![]() |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
io nu merg ca nuam cu ce::)) nu merge lancer ul:(( :((
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ai de mine cei aicea decand nu am mai fost pe aicea:))....hai ca suntetzi buni....facetzi misto de dacii ca va arat eu>:)....imi pun pe jante lame din alea ca la carutele alea de razboi ce aveau "romanii":))...si ma bag printre voi>:)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
pune mai bine cuie de 100 si gata numai mergi nica ieri:D
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
La interex o sa fie azi, nu? Aica ... tot la interex... :D
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ma da nici o poza de la intilnirea de azi??
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
da ma...ceva pze cu masina mea fara pic de muzica?:))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
se vede k miam dat demisia :))) nu mai apar poze de la intalniri :)))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
poate ca ma ratacesc pe acolo inca... dar pana in aprilie... nu prea am cum sa ajung...:-s imi pare rau |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ma... de ce nu mi-ati zis, sa fac cateva poze... aveam aparatu la mine...
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Lasati ca la urmatoarele intalniri imi aduc aparatu sa fac poze :)) ca voi sunteti neseriosi
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
trebuia sa fac eu cu telefonu k are camera VGA:>=))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
na ma nui nimeni pe aicea?:P
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Oare cand mai reusim sa facem o intalnire atat -sau chiar mai mult- de reusita, cum o fost la Auchan...:X...???
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
saptamina asta o sa fiu mult mai prezent :D
Am asigurare |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ma nu stiu ce va palcut asa de mult la Auchan ?? ca a venit ala si sa dat mare cu rabla lui de opel??? io zic ca la Interex e faini suntem numai noi deja ne stie lumea pe acolo ca Duminica mergem si bine si la noi se mai smechersc da na asta este:P:P Si mai zic ca Intalnirea nu din aia sta ca vin odata la luna si E na si io am Fost si na cines io . Io si fara masina mam dus si is acolo de cand a inceput si osa fiu si in continuare
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
tre sa primiti cite o diploma ca apreciere pentru prezenta!!!
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
celputzin o diploma de banii ce os a primitzi nici nu vbreaus a vorbesc:))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
dc diploma?:P
nui mai bine un ticked pt benzina/motorina ? :D pentru un plin desigur:P |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
ce diploma??? ce tichet??? scriem pe o foaie A4 cu pixu: MENTIUNE pt:...... ca a participat la toate intalnirile din anul 2010 asta bineinteles daca nu lipsiti :)) da oricum veti avea macar odata o problema, si nu veti ajunge ;) |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
un pic de vreme buna daca va veni vom fi iara multi :D
s vom avea onoarea poate sa vina si vrun radar din acesta mai nou pe la noi :D |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
FETITA mea va arata altfel, cand va aparea la prima intalnire, dupa o pauza lunga :P
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Sa numi spui ca va fi insarcinata :D
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
poate ma duc duminica asta la intalnire :P
si va promit, ca fac poze, daca ajung acolo... |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Sa-mi ... .... in frigul asta si iarna asta si zapada asta. Pacat ca nu se va incalzi putin vremea pana dupa amiaza...
Sper ca voi gasi pe cineva sa-mi dea curent ca....frigul asta iar mi-o mancat acumlatorul.... P.S. As putea sa aduc fotograful meu dar ala iar nu vine ca-i frig! |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
nu... daca ma duc... ma duc cu un prieten... cu masina :-P |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
o aduci si pe soata sa nu fim singuri :P
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
inca nu-i sigur, ca ma duc...
pe soramea o las acasa :P |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
:-P |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
sper sa ajung si eu azi pe acolo... :D dar nu dau drumu la muzica prea tare k vine politia :)) si dupaia ii bai :)) :evil::twisted: ar fi mai fain sa mergem la auchan ;)) |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning