Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

VaLeX 08-06-11 22:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 4140765)
mananc sticksuri

Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 4147881)
beau cafeaua si ma duc la wrk:((

Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 4165396)
:arrow: ma recuperez dupa betia de ieri

Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 4170697)
mananc...beau un ceai

Mananci si bei cam mult ... :))

Ce fac? Fac bine ! ms de intrebare ...

mikafly 09-06-11 06:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by D0ryN (Post 4383997)
Dupa aproape 3 luni de liniste... :lol:

ce vrei sa spui?

D0ryN 09-06-11 17:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
De pe 17-03-11 nu a mai postat nimeni pe topicul asta.
Cam la asta ma refeream...

Radu. 09-06-11 17:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Studiez modelul E30.

andreibadea 10-06-11 01:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
injur drumurile din satele Giurgiuvene:))...mi au terminat masina:))

Racer21 10-06-11 11:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
tocmai am venit de la festivitatea ultimei zile de scoala pe anul asta, bineinteles dupa ceva distractie cu colegii :-)

mikafly 10-06-11 16:12

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Am venit de la hala....unde am mesterit la on Golf 4....m-am spalat.....am mancat.....pufuleti cu mere si 7up.Si acum tre sa intind rufele pe sarma....si imi e lene....si ma bate tare gandul sa trag un pui de somn...pt ca deseara cica iese dezmamtz pervers.

Gutuie 10-06-11 20:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
" Ştiaţi că eu in acest moment ... " ma tot gandesc la cata apa e afara, cred ca ma fac peste :))

Babutz 11-06-11 08:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
butonez putin netu si later ma apuc de curatenie

StoRo 19-08-11 09:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
sting pcu si-am plecat.

mikafly 19-08-11 10:27

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
stau cu picioarele pe birou.....si ma gandesc ca tre sa ies in curte......am de sudat un gardut care sa il impiedice pe Bruno sa mai sape in straturile de flori....si mi-e o leneeee...

grg_92 01-09-11 11:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:01 ascult o melodie , ma plictisesc si mor de cald :oops:

susp3ctu 01-09-11 15:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
fumez prima tigara,racoare,cafea...viata e frumoasa

Sonny™ 01-09-11 15:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by susp3ctu (Post 4558829)
fumez prima tigara,racoare,cafea...viata e frumoasa

unde e racoare, ca eu mor de cald...:twisted:

andreibadea 01-09-11 17:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4558831)
unde e racoare, ca eu mor de cald...:twisted:

La mine e racorica....

Eu...abia m am trezit...:-s

Sonny™ 01-09-11 17:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by andreibadea (Post 4559008)
La mine e racorica....

Eu...abia m am trezit...:-s

lenesule...eu mananc clatite...:twisted:

.UTH. 06-09-11 18:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mama... nu imi vine sa cred ce a facut robynet....=)) un topic de offtopic in care fiecare scrie ce il trece prin cap... si culmea.... a prins radacini . Eu stau si ma uit cum inca o data romanului daca ii dai un motiv sa mai piarda timpul... o face cu cea mai mare placere :)))

Racer21 09-09-11 23:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00.01 - ma pregatesc sa ma duc sa bag somn, sunt activ de felul meu, insa astazi am fost activ peste limita (pentru a n oara in vacanta asta) asa ca nu mai poooot de oboseala.

andreibadea 10-09-11 16:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
17:00 ... buna dimineata

grg_92 10-09-11 16:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by andreibadea (Post 4577250)
17:00 ... buna dimineata

asta da =))

andreibadea 10-09-11 17:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4577299)
asta da =))

chiar asa era:)))

cristianic 16-09-11 17:51

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18:51 ma gandesc ca sormea mi-a promis de vreo luna ca-mi da si mie masina sa mai merg si nu s-a tinut de cuvant

buddy_lexx 17-09-11 13:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
is la servici si pierd timpul pe 4tuning... :))

vanos 19-09-11 17:20

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18:23 vreau sa ma usurez da imi e lene

cangri 19-09-11 17:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
sunt mort e plictiseala

.UTH. 22-09-11 15:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by cangri (Post 4594507)
sunt mort e plictiseala

esti mort si e plictiseala sau esti mort de plictiseala ?:lol::lol::lol:

Dj_kyd 27-09-11 18:25

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Pregatire de chef:lol:

David 908 28-09-11 16:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
5:48 Mi lene sa ma duc dupa suc si dupa covrigei si caut o scuza sa nu fac maine sport

Andreynyo 28-09-11 19:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by David 908 (Post 4611845)
5:48 Mi lene sa ma duc dupa suc si dupa covrigei si caut o scuza sa nu fac maine sport

Ce imbecilitate.
La fel ca si acest topic.

RoByNeT 28-09-11 19:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Da ai dreptate :lol: Eu aveam altceva in cap atunci dar a deviat total thread`ul. Totusi e o gramada lume care se plictiseste dupa cum vezi si mai arunca cateva litere pe aici ...

cata_golf 04-10-11 17:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by vanos (Post 4594491)
18:23 vreau sa ma usurez da imi e lene

la fel si eu acuma la 18:30 :))

ionutpuff 07-10-11 11:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12 : 33 Am terminat de scris la LB. Rom " povestea lui Harap-Alb " si acum ...o ard domestic...Mananc 2 felii de paine cu MARGARINA Si Gem :))))) si ...astept sa plec la skl:)))

marius3030 14-10-11 05:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau o cola si-l ascult pe Dj Zet,binenteles citit cate cv pe 4tuning!

andreibadea 14-10-11 23:19

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ce rahat...

TYGER1985 16-10-11 13:08

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Postez in acest topic..

davay 16-12-11 17:32

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Citeam despre moda low si am ajuns de la initiatorul topicului aici,in rest frec menta pe forum.

R.Equinox 17-12-11 14:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
15:30- Dau la buci:lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 19:12.

- Copyright 2026 4Tuning