![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Ce fac? Fac bine ! ms de intrebare ... |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
De pe 17-03-11 nu a mai postat nimeni pe topicul asta.
Cam la asta ma refeream... |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Studiez modelul E30.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
injur drumurile din satele Giurgiuvene:))...mi au terminat masina:))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
tocmai am venit de la festivitatea ultimei zile de scoala pe anul asta, bineinteles dupa ceva distractie cu colegii :-)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Am venit de la hala....unde am mesterit la on Golf 4....m-am spalat.....am mancat.....pufuleti cu mere si 7up.Si acum tre sa intind rufele pe sarma....si imi e lene....si ma bate tare gandul sa trag un pui de somn...pt ca deseara cica iese dezmamtz pervers.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
" Ştiaţi că eu in acest moment ... " ma tot gandesc la cata apa e afara, cred ca ma fac peste :))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
butonez putin netu si later ma apuc de curatenie
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
sting pcu si-am plecat.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
stau cu picioarele pe birou.....si ma gandesc ca tre sa ies in curte......am de sudat un gardut care sa il impiedice pe Bruno sa mai sape in straturile de flori....si mi-e o leneeee...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12:01 ascult o melodie , ma plictisesc si mor de cald :oops:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
fumez prima tigara,racoare,cafea...viata e frumoasa
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
Eu...abia m am trezit...:-s |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mama... nu imi vine sa cred ce a facut robynet....=)) un topic de offtopic in care fiecare scrie ce il trece prin cap... si culmea.... a prins radacini . Eu stau si ma uit cum inca o data romanului daca ii dai un motiv sa mai piarda timpul... o face cu cea mai mare placere :)))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
00.01 - ma pregatesc sa ma duc sa bag somn, sunt activ de felul meu, insa astazi am fost activ peste limita (pentru a n oara in vacanta asta) asa ca nu mai poooot de oboseala.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
17:00 ... buna dimineata
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
18:51 ma gandesc ca sormea mi-a promis de vreo luna ca-mi da si mie masina sa mai merg si nu s-a tinut de cuvant
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
is la servici si pierd timpul pe 4tuning... :))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
18:23 vreau sa ma usurez da imi e lene
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
sunt mort e plictiseala
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Pregatire de chef:lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
5:48 Mi lene sa ma duc dupa suc si dupa covrigei si caut o scuza sa nu fac maine sport
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
La fel ca si acest topic. |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Da ai dreptate :lol: Eu aveam altceva in cap atunci dar a deviat total thread`ul. Totusi e o gramada lume care se plictiseste dupa cum vezi si mai arunca cateva litere pe aici ...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12 : 33 Am terminat de scris la LB. Rom " povestea lui Harap-Alb " si acum ...o ard domestic...Mananc 2 felii de paine cu MARGARINA Si Gem :))))) si ...astept sa plec la skl:)))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau o cola si-l ascult pe Dj Zet,binenteles citit cate cv pe 4tuning!
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ce rahat...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Postez in acest topic..
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Citeam despre moda low si am ajuns de la initiatorul topicului aici,in rest frec menta pe forum.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
15:30- Dau la buci:lol::lol::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:12. |
- Copyright 2026 4Tuning