Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 01-02-09 01:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
esti putin chior:)...farurile sunt schimbate...se vede ...are o fustita care nu o avea si farul nu e matuit...



P.S hyena da urgent add r3mus_golanu90

BGY_Bogdy 01-02-09 10:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hyena pe caterinca mereu :))) mi-am pus lumanari in faruri si ii trag pe astia in tzatza :)))

BGY_Bogdy 01-02-09 10:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
[QUOTE=NightClubRacer;2027170]asta asea e, lasa ca o fac eu si nu ma mai lasa in drum :D next time sparg caucioace si dau cercuri :lol: sau asea sper


arata bine cu fustita si cu farurile :D tine-o tot asa...tu stai la piata de la cultural?[/Q Stau pe Emil Racovita pe partea cu spitalu 9 mai exact pe ALIORULUI

NightClubRacer 01-02-09 11:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aha, e bine ca suntem vecini :D ieri parca admirai ce avea un audi sub capota :lol:

BGY_Bogdy 02-02-09 18:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Azi am facut rost de inca o pereche de faruri noi noutze :D numai ca sunt oglinda pe interior total nu au cu negru cum aveam cele care le-am pus sambata:D Sambata voi fii in service si o sa le pun pe acestea :D si sper ca sa vopsesc si bara pe fatza:D

Tweety_rzw 02-02-09 22:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2031331)
Azi am facut rost de inca o pereche de faruri noi noutze :D numai ca sunt oglinda pe interior total nu au cu negru cum aveam cele care le-am pus sambata:D Sambata voi fii in service si o sa le pun pe acestea :D si sper ca sa vopsesc si bara pe fatza:D

Asteptam,sa vedem cum ii sade:lol: :dance:

Lucian_GXZ 04-02-09 11:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
"I-am" facut si eu o semnatura lu' Tataie pentru forum. Sper sa o foloseasca :)

daffy duck™ 04-02-09 12:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
caterinca :):)):):):):):):):)....

johnny325 04-02-09 17:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce-ar fi sa mai radem si noi putin :))).......

johnny325 04-02-09 17:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
buna tipaaaaaaaaa:)))

daffy duck™ 04-02-09 17:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hahahahahhhaa.....jhonny iz a biatch!!!!

johnny325 04-02-09 17:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
:peace::peace:siu acum recunoaste personaju :D,marele magician si buhuuuu

johnny325 04-02-09 17:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
macar nu sunt virgin :))))))))=)))))

RoByNeT 04-02-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
looooooooooooooool :))))))))))))))))

johnny325 04-02-09 17:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robynet,robynet dak mai bine prin calc am ceva poze si cu tine din liceu chiar:)))


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning