![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
esti putin chior:)...farurile sunt schimbate...se vede ...are o fustita care nu o avea si farul nu e matuit...
P.S hyena da urgent add r3mus_golanu90 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hyena pe caterinca mereu :))) mi-am pus lumanari in faruri si ii trag pe astia in tzatza :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
[QUOTE=NightClubRacer;2027170]asta asea e, lasa ca o fac eu si nu ma mai lasa in drum :D next time sparg caucioace si dau cercuri :lol: sau asea sper
arata bine cu fustita si cu farurile :D tine-o tot asa...tu stai la piata de la cultural?[/Q Stau pe Emil Racovita pe partea cu spitalu 9 mai exact pe ALIORULUI |
Re: Diverse (topic de offtopic)
aha, e bine ca suntem vecini :D ieri parca admirai ce avea un audi sub capota :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Azi am facut rost de inca o pereche de faruri noi noutze :D numai ca sunt oglinda pe interior total nu au cu negru cum aveam cele care le-am pus sambata:D Sambata voi fii in service si o sa le pun pe acestea :D si sper ca sa vopsesc si bara pe fatza:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
"I-am" facut si eu o semnatura lu' Tataie pentru forum. Sper sa o foloseasca :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
caterinca :):)):):):):):):):)....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce-ar fi sa mai radem si noi putin :))).......
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
buna tipaaaaaaaaa:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
hahahahahhhaa.....jhonny iz a biatch!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
:peace::peace:siu acum recunoaste personaju :D,marele magician si buhuuuu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
macar nu sunt virgin :))))))))=)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
looooooooooooooool :))))))))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
robynet,robynet dak mai bine prin calc am ceva poze si cu tine din liceu chiar:)))
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:43. |
- Copyright 2026 4Tuning