Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Matiz...Craiova (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/85291-matiz-craiova.html)

giny 24-11-10 19:02

Re: Matiz...Craiova
 
te vazui azi cu ea pe la rar...eram si io pe acolo cu a mea (nu cu oltcitu)
bafta cu masina si spor la modificat in continuare

Greku`BWJ 24-11-10 19:04

Re: Matiz...Craiova
 
Quote:

Originally Posted by giny (Post 3840684)
te vazui azi cu ea pe la rar...eram si io pe acolo cu a mea (nu cu oltcitu)
bafta cu masina si spor la modificat in continuare

O face si el DolJeanca... :)))

Robert_MNW 24-11-10 20:16

Re: Matiz...Craiova
 
Da intradevar am fost la RAR, m-au tinut afara de la ora 10 pana 13 si in tot acest timp masina nu exagerez a stat la identificare cinci minute maxim, restul timpului am stat sa scoata o foaie! Clasic...
Sper sa dau cu dolju' pe ea cat mai repede ca m-am saturat de numere 'straine' :-)

cata_kevi 10-12-10 23:00

Re: Matiz...Craiova
 
Robert,frumos Matizelul... mare grija de el si la cat mai multe modificari de bun gust ca pana acum...!

andreigam 10-12-10 23:24

Matiz...Craiova
 
Am urmarit toate aceste imbunatatiri aduse masinii, chiar imi place cum ai facut-o , am si eu un Matiz si m gandeam sa il bag intr=o serie de modificari dar momentan , m uit de ninste jante dragute si o suspensie sport.

mike-fullspeed 11-12-10 10:16

Re: Matiz...Craiova
 
Eu am vazut si noile numere.... :D

Robert_MNW 11-12-10 11:23

Re: Matiz...Craiova
 
Quote:

Originally Posted by cata_kevi (Post 3887169)
Robert,frumos Matizelul... mare grija de el si la cat mai multe modificari de bun gust ca pana acum...!

Mersi!;)

Quote:

Originally Posted by andreigam (Post 3887216)
Am urmarit toate aceste imbunatatiri aduse masinii, chiar imi place cum ai facut-o , am si eu un Matiz si m gandeam sa il bag intr=o serie de modificari dar momentan , m uit de ninste jante dragute si o suspensie sport.

Mersi. Daca vrei jante le dau eu pe ale mele :-)

Quote:

Originally Posted by mike-fullspeed (Post 3887740)
Eu am vazut si noile numere.... :D

Da, asa e Mike ieri la Moll ;)

O sa pun si niste poze cand o sa pun folia care va fi legalizata, am stat odata fara certificat si nu e rentabil, pentru 220 ron cat costa folia sa dau amenda si sa umblu iar pe la RAR nu am chef! Plus ca asta omologata are anumite calitati pe care cea din targ nu le are!

Robert_MNW 08-08-13 07:56

Re: Matiz...Craiova
 
5 Attachment(s)
Multumesc Geo pentru ca ai redeschis topicul! Wow 2010..ultima postare :-) masina nu a murit, si cum acum am niste timp liber am zis sa mai postez cate ceva sa scutur praful de pe aici :lol: Dupa un mic incident prin martie si satul sa tot vad mai multe nuante de albastru pe masina m-am hotarat sa o vopsesc si cum o vopsea calumea m-ar fi dus prea mult am ales sa o colantez :lol: Masina nu a mai primit asa multa atentie, nu prea mai e cazul si nici nu mai am timpul necesar, doar arcuri sport si o instalatie bixenon slim digital. Cam asa arata...:-)

funkyy 09-08-13 23:05

Re: Matiz...Craiova
 
Salut,arata foarte bine,bravo.Un pret pt colantare ?


ps: Sunt baiatu cu tico albastru din Topoloveni,sper ca mai vii si poate data viitoare opresti..mai schimbam o vorba.

Robert_MNW 10-08-13 09:32

Re: Matiz...Craiova
 
Autocolantul a fost putin sub 400 ron, e facuta de mine masina! Cred ca o sa mai ajung prin Topoloveni, am un coleg de acolo, cu mare placere stam de vorba daca ajung!

funkyy 27-09-13 20:33

Re: Matiz...Craiova
 
Te`am vazut si azi prin oras la mine,mi`a sarit in ochi masina..cat de bine poate sa arate colantu ala. Dar cu jante de tabla? Lasa`mi un id,mai vorbim...

shobby89 07-10-13 21:16

Re: Matiz...Craiova
 
Salut. O prinde foarte bine nuanta asta chiar ii da bine am vazut masina si mi-a atras profund atentia bravo...vreau si eu sa o vopsesc dar ma bate gandu de mult timp sa o colantez pentru ca ar fi mai ieftin...poate imi dai mai multe detalii si mie cine ti-a colantat`o,cat te-a costat colantu etc etc si eventual as vrea sa vad si masina fata in fata daca vrei,lasa-mi si mie numaru daca e si stabilim o intalnire.te salut

Robert_MNW 20-10-13 12:56

Re: Matiz...Craiova
 
Quote:

Originally Posted by shobby89 (Post 5587868)
Salut. O prinde foarte bine nuanta asta chiar ii da bine am vazut masina si mi-a atras profund atentia bravo...vreau si eu sa o vopsesc dar ma bate gandu de mult timp sa o colantez pentru ca ar fi mai ieftin...poate imi dai mai multe detalii si mie cine ti-a colantat`o,cat te-a costat colantu etc etc si eventual as vrea sa vad si masina fata in fata daca vrei,lasa-mi si mie numaru daca e si stabilim o intalnire.te salut

Mersi, dai un flash ceva cand ma vezi si stam de vb! Am scris putin mai sus toate detaliile despre colantare. Ne putem intalnii in weekend in restul saptamanii sunt plecat din oras! Eu ma mai intalneam cu cativa la mall vinerea, gasesti pe matizclub mai multe detalii.
Quote:

Originally Posted by funkyy (Post 5580811)
Te`am vazut si azi prin oras la mine,mi`a sarit in ochi masina..cat de bine poate sa arate colantu ala. Dar cu jante de tabla? Lasa`mi un id,mai vorbim...

Nu stau pe mess ca nu am timp, masina e in winter mode de aceea are jante de tabla:lol:. In schimb trec in fiecare vineri si duminica cand vin acasa prin Topoloveni am un coleg de acolo si merge cu mine :lol: Ti-am vazut si eu odata Tico, tras la poarta, sare repede in ochi. :-)

funkyy 21-10-13 14:02

Re: Matiz...Craiova
 
Salut,data viitoare iti pun masina d`latu in fata:)) ..

Robert_MNW 24-10-13 10:16

Re: Matiz...Craiova
 
:lol:asa sa faci...


All times are GMT +2. The time now is 16:38.

- Copyright 2024 4Tuning