Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

bejdesigne 09-02-07 18:33

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Si asta e singura ta masina?

SEBASTIAN 09-02-07 19:34

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Nu cred ca are vreo importanta dar si daca ma mut in ea merita.

bejdesigne 09-02-07 21:33

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
hehe. credeam ca mai ai ceva masini modificate. Mult succes in atingerea scopului. ;)

Bryan 09-02-07 22:21

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
o masina de teren care a umilit un Mustang la Craiova :-P

BaBaOs 10-02-07 01:30

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
salut sebastian. nu vreau sa fiu rautacios dar am citit un articol in libertatea in kare se sounea ca ono s-a dat cu tine si ca pe ultima suta de metri te-a spulberat.acum.. io nu prea am incredere in cei de la libertatea dar... poate ne dai amanunte. eu pariam pe tine.

pun si linkul ca sa nu credeti ca spun prostii

http://www.onlinesport.ro/stiri/moto...in-romania.htm

SEBASTIAN 10-02-07 08:47

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
1 Attachment(s)
O poza de final cu linia de sosire cred ca e f buna.
Sau uita-te la avatarul meu mai atent.
Aia din ziar e masina trifazica.

BaBaOs 10-02-07 09:55

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
multam. poza e relevanta dar ma surprinde finishul strans. ce nu inteleg io..de ce nu s-a scris nimic pe forum despre aceasta cursa... poate si un vot un pariu pe castigator... sau exista vreun topic despre aceasta cursa . anyway subaru rulz si dk mai pik si pe mainile tale atunci e stiintza si arta:)

solo24 10-02-07 15:49

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 741756)
O poza de final cu linia de sosire cred ca e f buna.
Sau uita-te la avatarul meu mai atent.
Aia din ziar e masina trifazica.

o singura intrebare am
unde e chestia aia de pe capota de la subaru in poza?
oricum subaru asta are ceva istorie in spate la fel ca si dvs
esti tare tot asa si spor la munca in continuare:D

sco211 10-02-07 21:01

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
intercoolerul este mutat in bara;)

nepotu 17-02-07 12:40

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
sebi da de porsche-ul alb din bucuresti preparat de gemballa ce parere ai??? iti face fatza???....sau tu lui???

EVOLUTION8 17-02-07 16:22

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Este gri Porsche-le gemballa.

Cel alb este 9ff !

SEBASTIAN 17-02-07 17:53

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by nepotu (Post 754708)
sebi da de porsche-ul alb din bucuresti preparat de gemballa ce parere ai??? iti face fatza???....sau tu lui???

Tu nu realizezi ca poti fi obositor cu intrebari din astea?
Daca vrei ceva vezi unde e masina si spune: "Seby am un Porsche Ghembala de 650cp si vreau sa stiu daca esti sau nu de acord sa te dai cu el"
Nu mai tot scormoniti ca pana acum am batut tot si o sa bat si in continuare, indiferent de mediatizarea unora sau a altora.

nepotu 17-02-07 22:11

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
in primu rand nu am scormonit nimic....in al 2-lea rand nu are 650 de cai ci ceva mai mult....si in al 3-lea rand nu contest k ai batut tot sau nu da nush dc te deranjeaza intrebarea mea si dc sunt obositor....in fine...

SEBASTIAN 18-02-07 09:47

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Daca are 800cp o bat sigur.
Daca are 1000cp ma dau sa vedem iar daca ne dam peste doua luni poate sa aiba si 1200cp tot il joc cum vreau eu.

solo24 18-02-07 18:33

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
de asta zic eu ca sebastian e cel mai tare,ca nu are treaba,si nu ii este frica de nimeni
cifrele alea ma cam dau p spate,dar respect pt tot


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

- Copyright 2026 4Tuning