Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arcuri, Amortizoare si Frane (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane.html)
-   -   Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane/77072-comenzi-ebay-suspensii-sport-arcuri-telescoape-flanse-etc.html)

razak 09-11-09 23:12

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Integral in avans, iti dau un cont sau ne intalnim personal :)

andreiwtw 10-11-09 11:02

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 2794366)
Integral in avans, iti dau un cont sau ne intalnim personal :)

DA-MI contul te rog ...

Bogyciu 12-11-09 07:54

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/16-Wh...Q5fAccessories ZI-mi un pret + comisionul tau pt astea... http://cgi.ebay.com/ebaymotors/16-Wh...Q5fAccessories

andreiwtw 12-11-09 09:45

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by andreiwtw (Post 2795184)
DA-MI contul te rog ...

si poate aducem si astea :

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2004-...item2ea8fe6a7d


http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-S...item1c0cd6a2ac

axel_unu2006 13-11-09 21:26

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut cam cat ar costa samia duci astea http://images.google.ro/imgres?imgur...a%3DX%26um%3D1

andreiwtw 14-11-09 11:35

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by andreiwtw (Post 2795184)
DA-MI contul te rog ...

mi-am luat geamuri de oglinda ...

multumesc pt. promptitudine si operativitate oricum ... :)))

Bobbytza 15-11-09 13:10

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Comanda-mi si mie unul din astea, te rog, si zi-mi cat ar fi suma totala ! Sunt Bobi, am comandat prin tine un eleron la un Mitsubishi si adidasi ! Merci !

http://cgi.ebay.de/Volkswagen-VW-Rad...item35a4bdab4c


http://cgi.ebay.de/Original-VW-Radio...item4cebe97929

Bobbytza 15-11-09 18:07

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Nu mai te uita, au crescut la pret de 3 ori, merci !

razak 16-11-09 13:12

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@andreiwtw

N-am timp sa ma dedic 100% forumului ... v-am zis, cand aveti urgente sau ceva puneti mana pe telefon, ne dau astia mii de minute moca si tot nu le folosim, daca ma sunai aveai contul imediat.

Sa le stapanesti sanatos.

@Bogyciu

Te costa transportul cat te costa jantele, adauga si 19% vama si te-ai scos :) Nu se merita sa luati din us decat daca sunteti fixati pe ele si aici nu gasiti.

@axel_unu2006

Cel mai repede cauti pe ebay.co.uk sau ebay.de

@Bobbytza

N-ai pt ce!

andreiwtw 16-11-09 14:33

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
nu scapi asa usor ; ia vezi astea din uk la ce pret poti sa mi le aduci :

http://cgi.ebay.co.uk/bmw-m3-e46-200...item1c0df3bd7f

http://cgi.ebay.co.uk/19-BMW-BBS-LM-...item1c0dd893a9

andreiwtw 16-11-09 14:59

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
si ceva de pe ebay.de :

http://cgi.ebay.de/BMW-E30-M3-M-POWE...item4a9c459ea1

razak 16-11-09 21:31

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut,

1. Nu trimite deloc, vrea sa vii sa le ridici in persoana. Deci nu-l putem aduce.
2. 3570 RON cu tot cu transport si comision.
3. Am dat mail sa vedem daca vrea sa-l trimeata.

andreiwtw 16-11-09 23:33

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 2813879)
Salut,

1. Nu trimite deloc, vrea sa vii sa le ridici in persoana. Deci nu-l putem aduce.
2. 3570 RON cu tot cu transport si comision.
3. Am dat mail sa vedem daca vrea sa-l trimeata.

Suna tentant cu jantele alea, sa vedem cum fac sa le comand ...
Pana ma gandesc eu poate raspunde si asta cu volanul ...

razak 17-11-09 15:31

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut andrei

cel cu volanu a raspuns, ni-l vinde fara nici o problema insa trebuie sa-i trimitem in germania un volan identic :) deci cred ca pica treaba

andreiwtw 18-11-09 17:27

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 2815402)
Salut andrei

cel cu volanu a raspuns, ni-l vinde fara nici o problema insa trebuie sa-i trimitem in germania un volan identic :) deci cred ca pica treaba

Da !
Nu merita :(


All times are GMT +2. The time now is 18:33.

- Copyright 2026 4Tuning