Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Peugeot (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot.html)
-   -   Peugeot 206 (COX) (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot/68993-peugeot-206-cox.html)

feline 18-10-10 22:54

Re: Peugeot 206 (COX)
 
auzi stimabile, dar noi cand mai scoatem leii la aer?:D

cox 02-11-10 13:37

Re: Peugeot 206 (COX)
 
Quote:

Originally Posted by golf.gti75 (Post 3720823)
a iesit ceva foarte frumos. tot respectul pentru gusturile tale. la motor nu ai nimic de gand. eu am de gand sa incep cu motorul (1.4 hdi) ...o admisie, o aveacuare cap coada, etc. oare merge montat boost controler pe motor turbo diesel??

Sincer, nu stiu sa iti raspund cu exactitate... Eu i-am facut doar resosfatre si am castigat o crestere a puterii cu cca. 30%. Fiind vorba de un diesel cu gabarit destul de redus, se simte foarte bine cuplul.

Quote:

Originally Posted by feline (Post 3738786)
auzi stimabile, dar noi cand mai scoatem leii la aer?:D

Stimabile, se pare ca ai postat inainte de a vorbi la telefon. Se pare ca imi e prielnic aerul mai primavaratic ;)

cox 13-04-11 11:52

Re: Peugeot 206 (COX)
 
Stie careva unde as putea gasi o rama de schimbator de 206 CC? Merci!

stefiPJJ 13-04-11 12:14

Re: Peugeot 206 (COX)
 
Cosmin, mai traiesti ? :))
Nu mai dai nici un semn nimic....

cox 29-09-11 07:27

Re: Peugeot 206 (COX)
 
Traiesc, traiesc, dar tu cum mai traiesti asa pe burta?

stefiPJJ 29-09-11 16:05

Re: Peugeot 206 (COX)
 
Te-am cautat pe la Valcea si nu te-am gasit.
Lasa si tu un nr de tel, ne auzim intr-un weekend :-P

cox 30-09-11 13:51

Re: Peugeot 206 (COX)
 
1 Attachment(s)
Nu stiam ca treci pe acolo. In ce zi ai trecut? Am luat cupa pentru interior ;)

cox 09-11-11 09:03

Re: Peugeot 206 (COX)
 
2 Attachment(s)
Pe la Cheile Sohodolului:

cox 09-03-12 10:13

Re: Peugeot 206 (COX)
 
Asa ma priveste de pe desktop:

https://s7.postimage.org/ybolr89xj/image.jpg

stefiPJJ 09-03-12 11:10

Re: Peugeot 206 (COX)
 
Mai traiesti ? Nu te-am mai vazut de un car de vreme :lol:

cox 20-04-12 14:58

Re: Peugeot 206 (COX)
 
Sper sa va faca placere:

http://www.wix.com/c2o6x8/206

Tazmaniak 20-04-12 19:04

Re: Peugeot 206 (COX)
 
Frumos ! 8)

cox 27-04-12 12:05

Re: Peugeot 206 (COX)
 
Merci mult!

cox 16-05-12 07:32

Re: Peugeot 206 (COX)
 
https://www.facebook.com/pages/Peugeo...35987243123420

Just like it :D

kitz` 22-05-12 15:21

Re: Peugeot 206 (COX)
 
foarte tare masina...felicitari


All times are GMT +2. The time now is 15:27.

- Copyright 2026 4Tuning