Re:
Quote:
Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
un tov d`al meu s`a rasturnat cu mashina .. cu un papuc .. in spate erau mai multzi ... unu din ei ..
adik urmarile :)
o sa mai fac rost de poze ... mashina e pachet .. sper sa ii fac si ei poze :) ...
|
pai acum nu ne lasa asa cu ochii in soare, povesteste-ne si cum s-a intamplat! :roll:
|
pai oameni erau betzi .. erau vre`o 4 in mashina si vre`o 4 in bena d la papuc ... undeva pe drum de tzara unde aluneca rau d tot d la pietricele .. el gonea ... mergeau sa mai ia nishte vin k li se terminase .. si a evitat o groapa ... si a cazut d pe drum .. mashina s`a rasturnat ... urmarile :
aia din mashina s`au amestecat .. umeri bulitzi coate .. capete sparte .. unu din mashina din dreapta shoferului era cu picioarele p geam .. ala si`a strivit cateva degete d la picioare ... aia din bena au incercat sa sara .. si la fel . . unu a cazut in cap .. unu in maini .. etc .. oricum .. mashina e pachet .. urmeaza sa ii fac nishte poze si sa le scot :)
|