![]() |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
-------------------------------------------------------------------------------- mam gandit...dar dak nu sunt finante ... __________________ ****cautam distribuitori piese si accesorii tuning originale**** chiptuning OBD by TCM Turbo Germania YM olariuandrei tel: 0744/103.197 email: [email protected] k sa intelegi banii, sunt in unele situatii chiar o problema ...... |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
:))))))))))))))))))))))))) ce ma vrei sa ma laud k nu am sau am bani?? insa prima treaba care am pus pe masina a fost jante si suspensie...sa lasam banii deoparte...la voi nu e problema de bani...e k nu vreti sa puneti suspensie...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
1 Attachment(s)
lasand deoparte problemele voastre cu suspensia aia :))
am vazut asta prin flt..... poate e de la voi ..... nu stiu :) |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
deci din cate am inteles e din sv, vecin cu andrei(golf2)
NU e cine stie ce, dar nu e stock tot ....... si nu mai vad pe nimeni sa posteze ......... daca nu e grozav dc nu pui tu un extraterestru din orasul tau :| |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Arata ....arata bine :D...nam ce zice :D
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
da o sa ii fac |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
2 Attachment(s)
in timp ce ma plimbam pe strazile sucevei am zarit o masina...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
frumoasa majina... oare a cui poate fi???? app... cu aceasta cale vreau sa il felicit si pe heparu pt aparitia lui in revista cox ;) bv omule ;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
pai nu stiu... era in centru langa prefectura...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Dragutza masina ...dar pacat k nu are Xenoane ;)).....
Felicitari Heparu ;) |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
aveai nevoie de un punct acolo... k teoretic e propozitie noua..:P asa cum ai scris acuma se intelege altceva:)
|
Re: foto
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:51. |
- Copyright 2026 4Tuning