Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

C&O SUCEAVA 24-07-07 12:45

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by golf II (Post 1011305)
nu inteleg...ce sa vad acolo????

Re: my golf 4

--------------------------------------------------------------------------------

mam gandit...dar dak nu sunt finante ...
__________________

****cautam distribuitori piese si accesorii tuning originale****

chiptuning OBD by TCM Turbo Germania

YM olariuandrei
tel: 0744/103.197
email: [email protected]




k sa intelegi banii, sunt in unele situatii chiar o problema ......

golf II 24-07-07 12:49

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
:))))))))))))))))))))))))) ce ma vrei sa ma laud k nu am sau am bani?? insa prima treaba care am pus pe masina a fost jante si suspensie...sa lasam banii deoparte...la voi nu e problema de bani...e k nu vreti sa puneti suspensie...

maf 28-07-07 04:42

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
1 Attachment(s)
lasand deoparte problemele voastre cu suspensia aia :))

am vazut asta prin flt..... poate e de la voi ..... nu stiu :)

no limits design 11-08-07 18:07

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by maf (Post 1017919)
lasand deoparte problemele voastre cu suspensia aia :))

am vazut asta prin flt..... poate e de la voi ..... nu stiu :)

NU E GROZAV:(

maf 11-08-07 18:25

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
deci din cate am inteles e din sv, vecin cu andrei(golf2)

NU e cine stie ce, dar nu e stock tot ....... si nu mai vad pe nimeni sa posteze .........

daca nu e grozav dc nu pui tu un extraterestru din orasul tau :|

C&O SUCEAVA 11-08-07 19:08

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by maf (Post 1041450)
deci din cate am inteles e din sv, vecin cu andrei(golf2)

NU e cine stie ce, dar nu e stock tot ....... si nu mai vad pe nimeni sa posteze .........

daca nu e grozav dc nu pui tu un extraterestru din orasul tau :|

e facut de noi....a scapat de la poze...

Low_Ridah 16-08-07 11:25

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Arata ....arata bine :D...nam ce zice :D

no limits design 30-08-07 10:40

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by maf (Post 1041450)
deci din cate am inteles e din sv, vecin cu andrei(golf2)

NU e cine stie ce, dar nu e stock tot ....... si nu mai vad pe nimeni sa posteze .........

daca nu e grozav dc nu pui tu un extraterestru din orasul tau :|

nu`s rachete in orashu meu.................... de fapt mai nou este una ........ un porsche 911 cu buze la spoilere.......... shi jante late de 315:D:lol: :lol: :lol: .......nu am foto
da o sa ii fac

Alin82 30-08-07 15:04

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by no limits design (Post 1072410)
nu`s rachete in orashu meu.................... de fapt mai nou este una ........ un porsche 911 cu buze la spoilere.......... shi jante late de 315:D:lol: :lol: :lol: .......nu am foto
da o sa ii fac

am trecut si eu saptamana trecuta prin suceava ca am avut ceva treaba si am observat niste masini frumoasa tari prin suceava .era un golf 5 gti negru si un golf 4 (erau facute la aceeasi firma cred) dar erau facute cu bun gust, o supra care era parcata pe la iesire din suceava si un golf 4 albastru de la co sau nu mai retin exact ce firma era , era oarecum frumos mai lipseau niste jante si o suspensie .. oricum felicitari pentru masinile care le aveti ..

PoToS 04-09-07 23:35

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
2 Attachment(s)
in timp ce ma plimbam pe strazile sucevei am zarit o masina...

KAmikazee2005 05-09-07 09:50

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
frumoasa majina... oare a cui poate fi???? app... cu aceasta cale vreau sa il felicit si pe heparu pt aparitia lui in revista cox ;) bv omule ;)

PoToS 05-09-07 09:51

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
pai nu stiu... era in centru langa prefectura...

Low_Ridah 05-09-07 11:18

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Dragutza masina ...dar pacat k nu are Xenoane ;)).....

Felicitari Heparu ;)

PoToS 05-09-07 16:29

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
aveai nevoie de un punct acolo... k teoretic e propozitie noua..:P asa cum ai scris acuma se intelege altceva:)

AdiVFour 12-09-07 12:23

Re: foto
 
Quote:

Originally Posted by c&o_tuning (Post 195135)
ptr cei care au dacii ,postez cateva foto(si dacii trec pe la mine :lol: :lol: )

da...super faine barele...masina este in frasin akm...si i-a dat jos barele alea k le-a spart...orikm ..era super


All times are GMT +2. The time now is 00:51.

- Copyright 2026 4Tuning