Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

johnsonxxl 22-02-10 10:42

Re: Ramnicu Sarat
 
da ma deocamdata pentru 2 masini atat.. restu' care vor o sa se stabileasca atunci ;)

pompierul atomic 22-02-10 15:30

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by GrOzOy (Post 3111825)
Nu cred ca o sa pot sa ajung ca am niste prb si nu pot lua masina ! Vedem noi cum facem :P !

poti veni si pe jos...:lol:

bz51zid 22-02-10 16:50

Re: Ramnicu Sarat
 
nu va aruncati aiurea inaite acest k un club nu inseamna numai un parasolar si un stiker e ceva mai mult implica niste reguli si niste cerinte asteptati mai intai sa ne cunoastem si sa vedem cu cine avem de aface ,cine stie poate nu putem fi compatibili sau poate k nu avem cu ce...(acest club vreau sa insemne pasiune nu doar fala k fac parte dintr-un club)mai bine 5 si pasionati decat 15 "stok'' si cu parasolar ASA K TE ROG FAST SA NU TE GRABESTI parasolare se pot face orcand iar deciziile le vom lua impreuna

Fast_wheels 22-02-10 18:19

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by bz51zid (Post 3112831)
nu va aruncati aiurea inaite acest k un club nu inseamna numai un parasolar si un stiker e ceva mai mult implica niste reguli si niste cerinte asteptati mai intai sa ne cunoastem si sa vedem cu cine avem de aface ,cine stie poate nu putem fi compatibili sau poate k nu avem cu ce...(acest club vreau sa insemne pasiune nu doar fala k fac parte dintr-un club)mai bine 5 si pasionati decat 15 "stok'' si cu parasolar ASA K TE ROG FAST SA NU TE GRABESTI parasolare se pot face orcand iar deciziile le vom lua impreuna

Am specificat: "sa ne cunoastem"

pompierul atomic 22-02-10 18:57

Re: Ramnicu Sarat
 
sper ca si bosorogii cu apucaturi infantile au loc pe langa voi ...
SI ...bagati la cap ce spune ZID ca ,stie el ce zice

cozmin23 22-02-10 19:03

Re: Ramnicu Sarat
 
bai baieti voi stiati ca in bucuresti este un club cu acelasi nume ca al vostru?

Fast_wheels 22-02-10 19:04

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by cozmin23 (Post 3113284)
bai baieti voi stiati ca in bucuresti este un club cu acelasi nume ca al vostru?

Stim stim....Aceasta este o filiala a clubului din Bucuresti.

pompierul atomic 22-02-10 19:05

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by cozmin23 (Post 3113284)
bai baieti voi stiati ca in bucuresti este un club cu acelasi nume ca al vostru?

MA SCUZI-bine ca esti tu destept

cozmin23 22-02-10 19:10

Re: Ramnicu Sarat
 
bun atunci,bv voua si edi ciocu mic ca nu am zis in nume de rau

pompierul atomic 22-02-10 19:12

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by cozmin23 (Post 3113309)
bun atunci,bv voua si edi ciocu mic ca nu am zis in nume de rau

iar eu am glumit !
te atacasi ?!?!? nu-i cazu

bz51zid 22-02-10 19:27

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
cozmin23 :credeai ca suntem asa nebuni sa furam un nume de club
acesta este o filiala a clubului din bucuresti ,acestea ne vor sprijini in toate initiativele pe care le vom avea vor veni periodic la intrunirile noastre si sper k si noi la ei imformatii gasesti si aici www.sr-club.ro iar acestea sunt membri din buc printre care si eu

cozmin23 22-02-10 19:30

Re: Ramnicu Sarat
 
eu nu am zis in nume de rau,ma bucur ca sunteti afiliati la un club mai mare pt ca asa se va putea auzi mai repede de voi.succes in continuare

bz51zid 22-02-10 19:33

Re: Ramnicu Sarat
 
saitu da e in constructie pt ca am vrut ceva mai diferit dar vezi k forumul e functional , si chiar nu te iau in nume de rau ,ma bucur k sa ridicat aceasta problema k sa nu se inteleaga gresit ;)

GrOzOy 22-02-10 21:48

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by pompierul atomic (Post 3112586)
poti veni si pe jos...:lol:

Sigur ca da :shock: ! Ai venii 5 km pe jos (eu stau in topliceni :o )??? Hai lasa ca ne vedem noi alta data ! Numai bine , baieti !

pompierul atomic 23-02-10 11:01

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by GrOzOy (Post 3114192)
Sigur ca da :shock: ! Ai venii 5 km pe jos (eu stau in topliceni :o )??? Hai lasa ca ne vedem noi alta data ! Numai bine , baieti !

permisul nu-l ai de mult
cu ce veneai in rm ,inainte ?nu trebuie sa iei ce am zis cu rautate ;eu ma refeream la faptul ca nu masina este totul la asemenea intalniri ;imi cer scuze daca te-am ofensat dar,mersul pe jos nu e o rusine si face bine la siluieta


All times are GMT +2. The time now is 07:21.

- Copyright 2026 4Tuning