Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

D3m0N 28-06-08 16:12

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
limuzina .. te contrazic... sunt mai multe... azi in jurul orei 1 .. am vazut 2 negre ...:) unu cu numar IS XX TER si asta:)
Attachment 576964

Sleepy_85 28-06-08 16:24

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Da asta e a unui arab, mai avea si un X5 argintiu, are compania Michael.com aia portocalie vizavi de Tesatura.O are de vreun an acum, e foarte fericit cu ea...cred si eu. Marfa rau masinutza n-am ce zice.
Vezi ca a aparut si un sandero fa si la ala poza:lol:

bakal 28-06-08 17:04

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 1618155)
limuzina .. te contrazic... sunt mai multe... azi in jurul orei 1 .. am vazut 2 negre ...:) unu cu numar IS XX TER si asta:)
Attachment 576964

asta e quatroporte.....nu granturismo...

D3m0N 28-06-08 17:14

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
ala cu numarul TER ... era grandturismo .. din cate retin eu :) si limuzina vorbea de unul negru cu numere de germania

limuzina 28-06-08 18:06

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 1618258)
ala cu numarul TER ... era grandturismo .. din cate retin eu :) si limuzina vorbea de unul negru cu numere de germania

D3mON ''Cate Maserati-uri Granturismo sunt in Iasi? Cred ca pe putin vreo 4...'' astea sunt vorbele lui silviu fxx.El a intrebat de Granturismo nicidecum de maserati Quatroporte!Maseratiul Granturismo de Germania NU este negru este un gri ...il vad de fiecare data cand ies cu bicicleta!In legatura cu Maserati Quatroporte multi gresiti,este unu negru care are TRE la numar NU TER (poza este facuta mai de mult in parcare la Metro)!De Maseratiul asta cu MYR la numar ce e drept nu stiam de el...!Pana acum sunt sigur in Iasi sunt 3 Granturismo si 2 Quatroporte!Inca ceva nu este nici un Granturismo in Iasi cu TER la numar...de cel care ziceti voi spuneti ca are IS xx TER la numar...asta care l-am psotat este de Bucuresti!Nu stiu sa mai fie alt Maserati cu numere de Iasi!Cu toti stim ca TER are la numar patronul de la TERRA cel cu Dodge Viper,dar el nu are nici un maserati!Poate va intrebati de ce nu fac poze la cel de Germania daca il vad zilnic?E simplu,cum am eu noroc,tot timpul cand ma duc cu camera nu este!Cum am patit si cu Bentleyul din Piata Unirii si cu multe masini...!Imi cer scuze daca am facut vreo afirmatie greista in legatura cu Quatroporte cu IS xx TER la numar!POate o fi si un Quatroporte cu IS xx TER la numar dar eu nu am auzit de el!Eu sunt disperat avand in vedere ca mi-a zis omul sa vin la firma dimineata sa vad Ferrariul si dimineata nu am sanse sa ajung!Singura sansa ar fi un taxi...da :rolleyes2!Imi doresc mai mult ca orice sa vad F430ul si sa-i fac cateva poze!

D3m0N 28-06-08 20:29

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
eu ce am vazut iti zic sigur ca era de iasi si avea TER....:) dar a fost rapid ... nu am avut timp sa ma uit si la masina si la numar:)

limuzina 29-06-08 12:18

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Si-o fi luat Maserati domnu' cu Viper...:shock::shock::rolleyes2!Mai are un CLS,un Lexus de teren si un G classe,nu ar lipsi un Maserati ( cu toate ca ar fi inutil avand in vedere ca are Viper si CLS, da-s banii omului :lol: )

vladutzz 29-06-08 18:15

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 1619386)
Si-o fi luat Maserati domnu' cu Viper...:shock::shock::rolleyes2!Mai are un CLS,un Lexus de teren si un G classe,nu ar lipsi un Maserati ( cu toate ca ar fi inutil avand in vedere ca are Viper si CLS, da-s banii omului :lol: )


are si Maserati...e acel TER, si`l are chiar dinaintea viper`ului....
nu stiu daca s`a mai zis, nenea e sefu` di tutti` safi` de la Terra Imbobiliare:!:

D3m0N 29-06-08 19:31

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
vezi .. ca n`am vazut rau ...:) dar ce model are nu stii ?

limuzina 29-06-08 20:49

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by vladutzz (Post 1619808)
are si Maserati...e acel TER, si`l are chiar dinaintea viper`ului....
nu stiu daca s`a mai zis, nenea e sefu` di tutti` safi` de la Terra Imbobiliare:!:

Dute de aici,nu-i adevarat!Nu are Maserati :rolleyes2!

bmwh548 29-06-08 22:29

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Il cunosti personal si stii tu ca nu are? Ia...fugi weekendul asta pana la el si fa niste poze...ca tot ziceai ca vrei sa prinzi Viperul de aproape.

limuzina 29-06-08 23:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 1620146)
Il cunosti personal si stii tu ca nu are? Ia...fugi weekendul asta pana la el si fa niste poze...ca tot ziceai ca vrei sa prinzi Viperul de aproape.

Eu sunt inebunit cu F430'ul trebuie sa fac tot posibilul sa ajung intr-o dimineata acolo!Eu garantez 90% ca nu are Maserati!Trec foarte des pe acolo si nu am vazut niciodata vreun Maserati!In fine...ce conteaza a cui e,conteaza ca mai este un Maserati in Iasi ;);)!
P.S: Am prins Viperul de aproape am postat si poze (era in curte la om dar omul nu era acasa)!

CRyS` 30-06-08 00:18

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Limo vezi ca haladuieste pe strazile Iasului un "Cayeeeeneeee" de la "Geaaaambaaaalaaaaaa" .... pe Copou il vezi mereu!!! Poate prinzi tu niste poze, mie mi-a fost prea lene!

Spor!


te crezi atot-puternic si ignori regulile? nu mai folosi bold sa pari interesant

slip 30-06-08 11:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 1620323)
"Cayeeeeneeee" de la "Geaaaambaaaalaaaaaa" ....



Cum cum? :D :lol: :lol:
geambala asta.. e tare :D :lol:

vreau si eu o gogoasa cu geam :D

limuzina,, stiu un ferrari la sibiu.. poate ajungi si pe acolo sa faci poze :D

limuzina 30-06-08 12:05

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by slip (Post 1620879)
Cum cum? :D :lol: :lol:
geambala asta.. e tare :D :lol:

vreau si eu o gogoasa cu geam :D

limuzina,, stiu un ferrari la sibiu.. poate ajungi si pe acolo sa faci poze :D

Este un Ferrari in Iasi si eu nu reusesc sa-l prind si turbez si tu imi zici de Sibiu?Am fost vara trecuta la Sibiu...!E...oricum multumesc ;) intentia conteaza!


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning