![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
limuzina .. te contrazic... sunt mai multe... azi in jurul orei 1 .. am vazut 2 negre ...:) unu cu numar IS XX TER si asta:)
Attachment 576964 |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Da asta e a unui arab, mai avea si un X5 argintiu, are compania Michael.com aia portocalie vizavi de Tesatura.O are de vreun an acum, e foarte fericit cu ea...cred si eu. Marfa rau masinutza n-am ce zice.
Vezi ca a aparut si un sandero fa si la ala poza:lol: |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
ala cu numarul TER ... era grandturismo .. din cate retin eu :) si limuzina vorbea de unul negru cu numere de germania
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
eu ce am vazut iti zic sigur ca era de iasi si avea TER....:) dar a fost rapid ... nu am avut timp sa ma uit si la masina si la numar:)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Si-o fi luat Maserati domnu' cu Viper...:shock::shock::rolleyes2!Mai are un CLS,un Lexus de teren si un G classe,nu ar lipsi un Maserati ( cu toate ca ar fi inutil avand in vedere ca are Viper si CLS, da-s banii omului :lol: )
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
are si Maserati...e acel TER, si`l are chiar dinaintea viper`ului.... nu stiu daca s`a mai zis, nenea e sefu` di tutti` safi` de la Terra Imbobiliare:!: |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
vezi .. ca n`am vazut rau ...:) dar ce model are nu stii ?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Il cunosti personal si stii tu ca nu are? Ia...fugi weekendul asta pana la el si fa niste poze...ca tot ziceai ca vrei sa prinzi Viperul de aproape.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
P.S: Am prins Viperul de aproape am postat si poze (era in curte la om dar omul nu era acasa)! |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Limo vezi ca haladuieste pe strazile Iasului un "Cayeeeeneeee" de la "Geaaaambaaaalaaaaaa" .... pe Copou il vezi mereu!!! Poate prinzi tu niste poze, mie mi-a fost prea lene!
Spor! te crezi atot-puternic si ignori regulile? nu mai folosi bold sa pari interesant |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
Cum cum? :D :lol: :lol: geambala asta.. e tare :D :lol: vreau si eu o gogoasa cu geam :D limuzina,, stiu un ferrari la sibiu.. poate ajungi si pe acolo sa faci poze :D |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:46. |
- Copyright 2026 4Tuning