Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Rih85 13-07-11 10:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4462014)
Si ieri la semafor in Podu Rosh ...m-am luat cu tine putin dar nu ti-ai dat seama... ! :lol:

::lol: sa inteleg ca ma urmaresti. Daca viitoare fa un semn :-P . App.. cred ca maine dimineata trag o fuga pe la service sa rezolv cu geometria.

CRyS` 13-07-11 10:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu..din greseala ne vedem!

Suna-ma sa vorbim despre service .... sa iti fac "rezervatie"!!! :lol:

Jockers 13-07-11 11:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
crys ...da cu mine cand te ei :)) sa vedem ce poate tinerica ta..pe langa baba mea:)))cand te vad pe la un semafor..?:)) ca numai pe MRG IL vad pe la semafor :)) App AM vazut eri mrg pe pod le la Nicolina...Eu eram Cu mijlocu de transport in comun :)) am vrut sa vad daca mai e la fel ca inainte:))

grg_92 13-07-11 12:42

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4462215)
crys ...da cu mine cand te ei :)) sa vedem ce poate tinerica ta..pe langa baba mea:)))cand te vad pe la un semafor..?:)) ca numai pe MRG IL vad pe la semafor :)) App AM vazut eri mrg pe pod le la Nicolina...Eu eram Cu mijlocu de transport in comun :)) am vrut sa vad daca mai e la fel ca inainte:))

of of ce spirit de observatie mai ai :shock::shock:

Jockers 13-07-11 13:09

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
eh....:D

Hyperyon 13-07-11 13:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Eriksson (Post 4459240)
vazut seara asta Hyperyon pe la ciric
frumoasa masina :D
salut !

salut
mersi :D acum e mai frumoasa ca am reusit sa o spal dupa vreo 2 luni :oops:

MihaiCsl 13-07-11 17:47

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4462495)
salut
mersi :D acum e mai frumoasa ca am reusit sa o spal dupa vreo 2 luni :oops:

Da, a plouat ieri =))

Hyperyon 13-07-11 21:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
nu ..de data asta am folosit spalatoria :)) am fost si am testat voucherul de La Traian [interior exterior cu 9 lei]
nu stiu daca au avut grija de ea ptr ca a fost voucher sau nu..insa sunt ff multumit de ce au facut..curatenia la interior ff ok..bagat si silicon, sters praguri si fetele de portiere cu nu stiu ce sampon..ehehe
o sa ii incerc si data viitoare...sper sa se comporte la fel si fara voucher

Jockers 15-07-11 00:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut si eu mnz in seara asta in cug mergea incet incet :D si mrg pe la rond :D

CRyS` 15-07-11 15:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mneeeeeeezoooooooooooo azi pe Primaverii!!

Hai sa facem o cheta a cate 1 leu de caciula sa ii cumparam un claxon! Cine e de acord sa ridice un keyboard si mouse sus!!! :lol:

Jockers 15-07-11 15:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
eu eu vazut azi mrg parca masina daca fara masina nu ne stim :d

MihaiCsl 16-07-11 18:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4463359)
nu ..de data asta am folosit spalatoria :)) am fost si am testat voucherul de La Traian [interior exterior cu 9 lei]
nu stiu daca au avut grija de ea ptr ca a fost voucher sau nu..insa sunt ff multumit de ce au facut..curatenia la interior ff ok..bagat si silicon, sters praguri si fetele de portiere cu nu stiu ce sampon..ehehe
o sa ii incerc si data viitoare...sper sa se comporte la fel si fara voucher

Trebuie sa o spal si eu pe a mea ca am juma de hectar de pamant pe ea, dar n-am timp.
Apropo, te-am vazut ieri pe copou pe la un 7 si ceva parca, dupa ce ai trecut am realizat ca-i masina ta, o condund mereu cu cea neagra cu verde =))

JusT_SaY_BoBo 18-07-11 16:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut acum vreo jumate de h crys in nicolina:lol:

Jockers 18-07-11 17:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ce serios era crys la semafor in podu ros :)))

CRyS` 18-07-11 18:26

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Oooooooo daaaaaaaaaaaa!!!! Excitant! 2 dintr-un foc!!! Mama ce sageti am primit!!! Drept in pistoane!

Scuzele mele ca nu am vazut pe nimeni! Asa-s eu in trafic ... Cred ca urma sa ma fugaresc cu unu sau sa fugaresc pe unu sau sa fug de unu!!! :lol:


All times are GMT +2. The time now is 06:30.

- Copyright 2026 4Tuning