![]() |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Nu..din greseala ne vedem!
Suna-ma sa vorbim despre service .... sa iti fac "rezervatie"!!! :lol: |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
crys ...da cu mine cand te ei :)) sa vedem ce poate tinerica ta..pe langa baba mea:)))cand te vad pe la un semafor..?:)) ca numai pe MRG IL vad pe la semafor :)) App AM vazut eri mrg pe pod le la Nicolina...Eu eram Cu mijlocu de transport in comun :)) am vrut sa vad daca mai e la fel ca inainte:))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
eh....:D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
mersi :D acum e mai frumoasa ca am reusit sa o spal dupa vreo 2 luni :oops: |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
nu ..de data asta am folosit spalatoria :)) am fost si am testat voucherul de La Traian [interior exterior cu 9 lei]
nu stiu daca au avut grija de ea ptr ca a fost voucher sau nu..insa sunt ff multumit de ce au facut..curatenia la interior ff ok..bagat si silicon, sters praguri si fetele de portiere cu nu stiu ce sampon..ehehe o sa ii incerc si data viitoare...sper sa se comporte la fel si fara voucher |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
vazut si eu mnz in seara asta in cug mergea incet incet :D si mrg pe la rond :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Mneeeeeeezoooooooooooo azi pe Primaverii!!
Hai sa facem o cheta a cate 1 leu de caciula sa ii cumparam un claxon! Cine e de acord sa ridice un keyboard si mouse sus!!! :lol: |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
eu eu vazut azi mrg parca masina daca fara masina nu ne stim :d
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
Apropo, te-am vazut ieri pe copou pe la un 7 si ceva parca, dupa ce ai trecut am realizat ca-i masina ta, o condund mereu cu cea neagra cu verde =)) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
vazut acum vreo jumate de h crys in nicolina:lol:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
ce serios era crys la semafor in podu ros :)))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Oooooooo daaaaaaaaaaaa!!!! Excitant! 2 dintr-un foc!!! Mama ce sageti am primit!!! Drept in pistoane!
Scuzele mele ca nu am vazut pe nimeni! Asa-s eu in trafic ... Cred ca urma sa ma fugaresc cu unu sau sa fugaresc pe unu sau sa fug de unu!!! :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 06:30. |
- Copyright 2026 4Tuning