Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

steaua23 12-05-14 14:17

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
Figurinele sunt cumparate dintr-un magazin din usa, dar erau candva si prin europa, pe mcw parca. In realitate arata mai bine figurinele.

Din ciclul "mecanici si masinile lor"...

2010 12-05-14 14:19

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Foarte frumoase si scenele astea!

De ce nu e gata masina mea??

2010 19-05-14 13:55

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Ce spuneai ca te doare?? :lol:

steaua23 04-06-14 17:12

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Aparatul radar v-a surprins cu viteza de 93 km/h in localitate ...

2010 04-06-14 18:27

Re: Machete si... soferii lor
 
Cu cine vorbea?? Blaaaat :lol:

D Florin 06-06-14 22:18

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5707482)
Ce spuneai ca te doare?? :lol:

Tare faza. Sincer nu stiam ca au si astea doctor.

steaua23 26-07-14 00:05

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
Gata cu bagajul, hai la mare !!!

2010 26-07-14 00:07

Re: Machete si... soferii lor
 
Uratii sperie litoralul.. :lol:

2010 20-08-14 11:59

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
La aer..

Reme 20-08-14 14:33

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5735754)
La aer..

ce frumos...

lusian 20-08-14 15:48

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5735754)
La aer..

In coada lacului? Si acel far de pe piatra e pus de tine?

icelord24 20-08-14 16:36

Re: Machete si... soferii lor
 
frumoasa diorama in natura !

2010 20-08-14 17:10

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by lusian (Post 5735806)
In coada lacului? Si acel far de pe piatra e pus de tine?

Da. Da.
Quote:

Originally Posted by icelord24 (Post 5735822)
frumoasa diorama in natura !

Multam!

steaua23 20-08-14 17:14

Re: Machete si... soferii lor
 
Tare rau.
Mi se pare mie, sau in prima poza, pe mana celui cu tricou alb e o musca :lol: ?

Reme 20-08-14 18:03

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5735829)
Tare rau.
Mi se pare mie, sau in prima poza, pe mana celui cu tricou alb e o musca :lol: ?

un tatuaj sub forma de musca...


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning