![]() |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Ciudat da dotat :)))....nuuu iti fac in ciuda. Eu nu ma dau cu tine stiu ca oricum iti dau vagoane de la cfr :)))..cand iti iei si tu o masina dotata atunci mai vorbim =))
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
nu te grabi momentan sunt certat cu el grav...si nu stiu daca o sa faca ceva..si oricum la cum il stiu pe tata nu cred ca pe moca:( mereu ma stricat in viata |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
[QUOTE=Alex30;3832234]E putin mai mult..:)). O dam data viitoare...pai ori suntem "reisari" ori nu mai suntem =)). O sa iti dau de o sa te julesc :))))
Mai ma gandesc :))...caut...ma informez, sa stiu cu ce am de-aface:> |
Re: DreamWorks
Alex30 eu ti-am dat add pe mess sunt karateka2counter sper sa primesc accept si add de la mai multi care doresc sa vorbeasca cu mine...vorbim acolo mai multe
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
mai lasati ma nene offtopicu, peste tot postati numai prostii...aviz nxdev, zuzu cu loganu ala cu motor de tico supra/alimentat. Incepeti ca bibi ala, cu 10mii de pagini cu prostii, si 1-2modificari...forumu asta se duce de rapa, apar tot felul de papagali care simt nevoie sa se afirme. Astept replicele voastre pe pm! sa nu facem topicu bazaru de la piata. va saluta, eu!
|
Re: DreamWorks
Daca nici aici nu e voie off...nu suntem pe topicul personal asa cum ai dat tu ex cu andrei ca are 10mii de pagini si 2 modificari. Aici nu se prezinta modificarile la masina ;). Si ma asteptam sa sara cineva in legatura cu comm-urile cred ca trebuia sa zic ca sunt la caterinca...vad ca unii nu inteleg. Deci de acum incolo cand am ceva la caterinca de zis trebuie sa precizez CATERINCA...Daca te deranjeaza off-topicul de aici nu te pune nimeni sa citesti..
gen...Caterinca: caterinca...n-am ce sa zic :)) |
Re: DreamWorks
Quote:
si aici ar trebui sa se prezinte evolutia asa zisului club, nu caterinca...atunci o sa se inteleaga ca, clubu asta e o mare caterinca. Va laudati cu motoare de 80-90 cai? alo, s-a dus vremea cu masinile stock, e penibil sa vi la curse cu o masina stock sub 200cp. Respect pentru cativa din club, care sincer nu ii vad sa posteze aiureli...sunt doar la obiect. |
Re: DreamWorks
NightClub ... daca nu esti in clubul asta nu inteleg de ce postezi aici ? Atata timp cat clubul Dreamworks nu are sub-forum sa pot face un thread de off`topic ... MEMBRII inca pot schimba pareri pe aici chiar daca nu sunt modificari la masini. In rest nu inteleg de ce vrei sa faci tu ordine pe aici. Noi nu degeaba umblam pe forumu asta si in + nu mi s`a parut nimic deplasat din ce s`a discutat in ultimele pagini. Au fost poze si commenturi la poze + un vot de aderare a unui nou membru. Eu cel putin nu vad care e problema. Spune-mi tu care e problema si daca e ceva rezolvam.
|
Re: DreamWorks
Quote:
Nu vad de ce ii intereseaza pe unii daca clubul nostru e "o mare caterinca" asa cum zici tu. Te afecteaza cu ceva ca suntem noi caterinca? Te-am luat cumva pe tine la caterinca si nu stim noi...Cine a zis ca se lauda ? Ti-am zis si in postul de mai sus si iti mai repet ca din ce observ ai inteles ca ne laudam cu 80-90 cai...ce nu intelegi ca noi glumeam ? Stiu, e usor sa acuzi lumea repede ca se lauda. Daca chiar deranjeaza pe cineva off-topicul nostru se ocupa moderatorul din cate stiu eu nu? Si din cate stiu eu nu esti moderator ;) |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:27. |
- Copyright 2026 4Tuning