Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

bujuKYL 10-06-11 09:32

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by LAV77 (Post 4387202)
Și lucreaza topless? :lol:

Copile du-te înapoi la școală repede!!!

baiatu e de nationalitate Maghiara, de aceea scrie asa "urat"! dar care e abonat aici pe threadu baiatului sa obisnuit si intelege scrisul "maiash"

LAV77 10-06-11 09:58

Re: my tuning r5
 
Asta cu nationalitatea Maghiara ar trebui sa fie o scuza?

SAX1987 10-06-11 12:24

Re: my tuning r5
 
A cumparat un sac de fibra :shock::shock::shock:


Ma pregatesc psihic pentru ce voi vedea :D

cRbL 10-06-11 13:19

Re: my tuning r5
 
fun fun :D

https://i.imgur.com/tCp90.gif

VladM 11-06-11 00:08

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4387830)
A cumparat un sac de fibra :shock::shock::shock:


Ma pregatesc psihic pentru ce voi vedea :D

Cred ca o sa-l faca Clio :D

o.s 12-06-11 20:08

Re: my tuning r5
 
Ai facut ceva cu bara aia? Sper ca nu ai dat-o in hitsch sau ceva "tunning" nasol.
Pune si tu ceva poze sa vada si ochii nostrii.

Bafta....

kamikazi 12-06-11 22:15

Re: my tuning r5
 
:sad::sad: doamne de ce nu ai dat maşina asta la un pasionat:(...eu cred ca o transformă in peugeot 206 cred ca sa inspirat de aici:D https://www.youtube.com/watch?v=AgxcFxXy0zo

aleks 12-06-11 22:59

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by kamikazi (Post 4392737)
:sad::sad: doamne de ce nu ai dat maşina asta la un pasionat:(

Ce înseamnă pasionat?
Putem să-l acuzăm de multe, de lipsă de gust, de lipsă de carte, de lipsă de răbdare şi de faptul că nu ascultă de nimeni, dar nu poţi spune că nu e pasionat.
Dealtfel, orice "pasionat" îşi poate permite un r5, la cât e de ieftin, iar dacă cineva vrea aşa ceva dar nu e în stare să-şi găsească resursele minime să o cumpere, să se lase de tot, nu-ţi permiţi atât lucru e clar că nu o să-ţi permiţi s-o modifici aşa cum trebuie, din punctul de vedere al unui adevărat pasionat.

tm8bnz 12-06-11 23:40

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by o.s (Post 4392502)
Ai facut ceva cu bara aia? Sper ca nu ai dat-o in hitsch sau ceva "tunning" nasol.

Speri ? chiar crezi ca bara aia mai conteaza in marele tablou ?

VladM 13-06-11 00:32

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 4392830)
Ce înseamnă pasionat?
Putem să-l acuzăm de multe, de lipsă de gust, de lipsă de carte, de lipsă de răbdare şi de faptul că nu ascultă de nimeni, dar nu poţi spune că nu e pasionat.
Dealtfel, orice "pasionat" îşi poate permite un r5, la cât e de ieftin, iar dacă cineva vrea aşa ceva dar nu e în stare să-şi găsească resursele minime să o cumpere, să se lase de tot, nu-ţi permiţi atât lucru e clar că nu o să-ţi permiţi s-o modifici aşa cum trebuie, din punctul de vedere al unui adevărat pasionat.

Ai dreptate Aleks. Mie imi place de el,nu da 2 lei pe vorbele noastre de aici,pentru el nu conteaza nimic din ce zic ceilalti,el o face pe a lui si cum crede el ca e de cuviinta. Desi sunt convins 95% ca o va da in kitsch,dar cine stie,mai ramane restul de 5% in care ne poate suprinde,poate a prins vreo ceva din ce i s-a spus aici.

bujuKYL 13-06-11 16:31

Re: my tuning r5
 
probabil...vezi tu toate sunt posibile, mai trebuie acum sa il faca in ceva culoare si e "betoana" masina;)

trafy-vr6 13-06-11 17:24

Re: my tuning r5
 
eu am incredere ca va iesi ceva frumos. Problema e ca acuma la inceput o sa faca fel si fel de prostii pana invata cum sta treaba....fiecare a inceput cu ceva kitsch...sa il lasam sa isi faca treaba cum stie. Parerile sunt impartite, pana la urma o face pe gustul lui.

bujuKYL 13-06-11 20:01

Re: my tuning r5
 
corect bani lui, masina lui...lui ar trebui sa-i placa! nu la noi

aleks 13-06-11 23:21

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by bujuKYL (Post 4394856)
corect bani lui, masina lui...lui ar trebui sa-i placa! nu la noi

Acu' ştiu că-s Gică-contra, dar nici aşa nu-i ok :lol:
Dacă tre' să-i placă doar lui, la ce naiba mai postează pe forum? :)
Deşi el nu pare deranjat de niciuna dintre părerile noastre :)

trafy-vr6 13-06-11 23:25

Re: my tuning r5
 
" Dacă tre' să-i placă doar lui, la ce naiba mai postează pe forum? "

pentru ca este un forum public si omul isi expune masina, modul cum a lucrat la ea si produsul finit. Mai sunt o gramada de topic-uri in care oamenii fac ce vor ei si nu le zice nimeni nimic...de el de ce se ia lumea ? ca nu stie sa scrie corect in limba romana ? daca era unu cu o masina mai shmechera pun pariu ca nu zicea nimeni nimic si majoritatea il umflau in.....esapament


All times are GMT +2. The time now is 22:37.

- Copyright 2026 4Tuning