![]() |
Ford RS2000
|
Re:
Quote:
map4ss: taie un 0 si e a ta; RS 200. Poza plz; si ai grija sa urmezi regulile !!! :D |
1 Attachment(s)
Asta cred ca e buna ?
|
1 Attachment(s)
Uite mah si o poza facuta de mana lui Je... :lol: :lol:
Chevrolet 2004 SSR. |
Cine a facut mah regulile alea mah ???? Cum adica sa nu punem masini intregi, mi se pare aiurea... :wink:
|
Gat Bondare esti tare dar mai baga o poza ca la poze vedem ca te descurci sa vedem si cu fetele cum te descurci :wink:
|
1 Attachment(s)
Na bucata de masina... E foarte usor !!!!
|
Daca te referi la cea din prim`plan, e E-Type.
In stanga 2 Chevy Camaro, in dreapta Mercedes `Pagode` Cabrio :wink: |
Tzeapa !!!!!!!!!!!! In stanga sunt 2 Nissan 280 ZX... :lol:
Baga poza mane... :wink: |
1 Attachment(s)
:oops: :oops: :oops: ai dreptate... de departe multe femei sunt bune as well... :(
Una bucata de poza masina cunoscuta si f usor de ghicit: |
R 5 ???????????
|
Da, R5 Turbo. Poza plz
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
Re:
Quote:
honda NSX |
Corect. Da-i cu o poza.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:52. |
- Copyright 2026 4Tuning