Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

iviTe 11-02-12 20:50

Re: E46 - Bagged
 
Cred ca se refera la parbrizul ce isi schimba culoarea dupa timpul de afara ... se inchide la culoare sau se deschide ... nustiu daca m`am facut inteles ..

tupeu 11-02-12 20:55

Re: E46 - Bagged
 
adica heliomat, am cercetat piata, :) pilkington are ceva sungate si din cate am vazut ii cam scump... mai este o firma am uitat cum se numeste... nordglass parca, 8 mil au heliomat...
s-ar putea sa aleg varianta parbriz cu folie 50%...

myky99 11-02-12 21:06

Re: E46 - Bagged
 
daca pui folie pe parbriz, am un pont pt tine ;) imi zici pe pm:))

tupeu 11-02-12 21:08

Re: E46 - Bagged
 
asa, fa-ma curios acuma :)) pai zimi pe pm...

Nosfer 14-02-12 10:02

Re: E46 - Bagged
 
Felicitaaari!

http://www.stancenation.com/2012/02/...nia-with-love/

Singura masina din Romania care merita sa fie pe Stance:Nation. Pozele din hala aia sunt .. nebunie :D Abia astept sa o vad live pe la showuri anu asta.

rwdrulez 14-02-12 10:06

Re: E46 - Bagged
 
Felicitari pentru masina .... este criminala .. arata foarte bine ..... si felicitari ca ai pus-o pe stance nation .. urmaresc site-ul acel de mai mult timp si nu am vazut nici o masina din Romania ....

Inca odata felicitari nu schimba nimic la masina .. este perfecta asa ... Bafta

VaLeX 14-02-12 10:23

Re: E46 - Bagged
 
Nebunia lui Salam.
Felicitari pentru munca depusa, determinare si pasiune.
Toti pasionatii de stance&fitment cred ca sunt mandri de tine/masina.

lupalb 14-02-12 10:43

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by Nosfer (Post 4880310)
Felicitaaari!

http://www.stancenation.com/2012/02/...nia-with-love/

Singura masina din Romania care merita sa fie pe Stance:Nation. Pozele din hala aia sunt .. nebunie :D Abia astept sa o vad live pe la showuri anu asta.

+1 la ce a scris Nos aici.
Poate o sa iti vedem masina pe Transfagarasan.

expres 14-02-12 10:52

Re: E46 - Bagged
 
https://i1136.photobucket.com/albums/...ond/joyce6.gif

speechlessssssssssssssssssssss

iviTe 14-02-12 12:03

Re: E46 - Bagged
 
Belea masina felicitari ! BMW`ul asta si KYS`ul (loganul) sunt blana ....

Nosfer 14-02-12 13:08

Re: E46 - Bagged
 
Pfff ce-ai putut sa zici, Loganul ala e SUV comparat cu multe masini de la noi, chiar si cu air ride, in special cu e46le asta.

@2peu - chiar ti-a polisat prietena buzele la jante? Mai rar asa ceva, trebuie sa tii de fata asta :rolleyes2

tupeu 14-02-12 13:38

Re: E46 - Bagged
 
Acuma ma faci sa fac o declaratie de dragoste de sf. Valentin :)) ņormal ca tin, faceti un calcul si ganditi-va cat timp m-a sustinut, cat am lucrat la masina si m-a inteles.

motzu 14-02-12 13:42

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4880645)
Acuma ma faci sa fac o declaratie de dragoste de sf. Valentin :)) ņormal ca tin, faceti un calcul si ganditi-va cat m-a sustinut, cat am lucrat la masina si m-a inteles.

da da merita toate aprecierele ca a dat dovada de multa intelegere pana ai ajuns la final cu proiectu....
despre masina ce sa mai zic???
BOMBA!:twisted:
si mai zic atat.....LET THE SUMMER COME!!!!!8)

bujuKYL 14-02-12 16:01

Re: E46 - Bagged
 
nu te-ai gandit sa renunti cumva la ramenele de la usi?:D ceva genul Mazda 323f:D...cred ca ar da super parerea mea:D!

mabial 14-02-12 19:49

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Pfff ce-ai putut sa zici, Loganul ala e SUV comparat cu multe masini de la noi, chiar si cu air ride
Am trait sa o aud si pe asta !!
Scuze tupeu pentru offtopic ,da nu m-am putut abtine !


All times are GMT +2. The time now is 01:12.

- Copyright 2026 4Tuning