Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Multa munca pentru o...pisi... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/18144-e36-munca-pisi.html)

NoAngels 21-05-07 23:43

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by Zerofast (Post 910316)
super masina .....da t rog cva....mai pune niste poze ..plz ms;)

Nu are cablu de date:)

mihaitzaa 22-05-07 00:13

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
nu am mai stat sa'i fac poze...dar promit k o sa ma ocup si de asta

StefanVVTi 22-05-07 17:09

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by Zerofast (Post 910316)
super masina .....da t rog cva....mai pune niste poze ..plz ms;)

l-am vazut eu ieri... tot frumoasa e masina... 8)

Mishu-f 23-05-07 00:00

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
wooowww..... frumoasa masina... sa o stapanesti sanatos si fara incidente........ e facuta cu foarte mult bun gust ;) si meriti tot respectul pt efortul depus

mihaitzaa 23-05-07 02:43

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
avem a multumi :p

sputnik 23-05-07 15:55

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
foarte tare masina dar greu de gasit prin oras :) tre sa faci niste poze profi neaparat

dj16xxs 23-05-07 16:24

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by sputnik (Post 915839)
foarte tare masina dar greu de gasit prin oras :) tre sa faci niste poze profi neaparat

am sa-l convoc week-endul asta la o sedinta foto....

mihaitzaa 23-05-07 19:42

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
ar fi fost mai frumos daca ma convocai la o sedinta moto

mihaitzaa 23-05-07 19:43

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
2 Attachment(s)
..........

naka66vio 23-05-07 19:48

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
wowwwwwwwww cel mai frumos bmw care lam vazut pana acum pe forum de departe ce putin pt mine.ce jante ai?felicitari.am ramas fara cuvinte

mihaitzaa 23-05-07 19:51

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
keskin klassik

naka66vio 23-05-07 20:01

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
scuze ca intreb dar ce j au fatza spate sunt prea criminale pe masina

mihaitzaa 23-05-07 20:02

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
8,5 fata si 10 spatele

MARI_NSL 23-05-07 20:05

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
inca odata iti spun ..ca masina este super ...bv ai facut o treab ade nota 10 ;)...ai grija de ea

69_SKZ 23-05-07 20:13

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
ce s-a intamplat cu distantierele? :cry:


ps:In realitate arata MULT mai bine masina.


All times are GMT +2. The time now is 16:20.

- Copyright 2026 4Tuning