Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

marian92 28-12-09 17:14

Re: Counter Strike 1.6
 
eu nu pot sa joc in clan:sad: poti sa ma scoti de pe lista dar pot sa joc cu voi pe servere numai sa imi dati server si jucam

DTH 28-12-09 17:15

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 2929449)
eu nu pot sa joc in clan:sad: poti sa ma scoti de pe lista dar pot sa joc cu voi pe servere numai sa imi dati server si jucam



pe mine ma gasesti mai mereu chiar si acum pe pcp.gemenii.ro , CLaudia sunt ;)

marian92 28-12-09 17:16

Re: Counter Strike 1.6
 
intru si eu acum:D:D:D

RDss 28-12-09 17:16

Re: Counter Strike 1.6
 
Si pe mine aicia 81.18.74.158:27015 :D

marian92 28-12-09 18:04

Re: Counter Strike 1.6
 
RDss cu ce nume joci pe server?:D:D:D

andrei:) 28-12-09 18:16

Re: Counter Strike 1.6
 
păi ce mai aşteptăm, să-i dăm drumul:>

DTH 28-12-09 18:17

Re: Counter Strike 1.6
 
intai trebuie sa va inscrieti ca sa pot rula meciul , deocamdata sunt 3 persoane inscrise pe lista , am deschis topic pentru inscrieri ;)


Aici se fac inscrieriile :arrow: " Inscrieri 4TuninG cs PCP.GEMENII.RO "

JuST_GiuGiu 28-12-09 21:06

Re: Counter Strike 1.6
 
deci sa inteleg ca din cate persoane eram am ramas doar 3:|

tudysvv 28-12-09 22:34

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2930166)
deci sa inteleg ca din cate persoane eram am ramas doar 3:|

Suntem 9 ia numara ...... https://forum.4tuning.ro/510-pc-games...i-4tuning.html

DTH 29-12-09 00:14

Re: Counter Strike 1.6
 
Nu conteaza cati sunt sincer , dupa cum bine a spus si tudy suntem 9 pana acuma si vor mai fi , mai este timp pana maine seara sau chiar mai devreme probabil , in functie de cati pot sa fie online si disponibili pentru a juca meciul .

Iar daca vreti rezerve sau jucatori si nu vom fi destui , am foarte multa lume care ar putea juca in meci .

Bineinteles ca scopul este aceela de a juca doar noi astia de pe 4T dar daca vor fi eventuale probleme in lipsa jucatoriilor va pot asigura destula lume care poate sa joace cu noi .

kiry 29-12-09 07:58

Re: Counter Strike 1.6
 
ma bag si eu la meci sau unde vreti , doar sa-mi ziceti la ce ora si unde ca sa nu fiu plecat. nick: R3d_d3vil

DTH 29-12-09 07:59

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by kiry (Post 2931057)
ma bag si eu la meci sau unde vreti , doar sa-mi ziceti la ce ora si unde ca sa nu fiu plecat. nick: R3d_d3vil


Of....

mai sus vezi unde te poti inscrie pentru meci , hf

kiry 29-12-09 08:04

Re: Counter Strike 1.6
 
abia m-am trezit, scuze :)) acum dau pagina:D thx

JuST_GiuGiu 29-12-09 09:27

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by tudysvv (Post 2930430)

acum dar inainte eram doar 3:P asa ca aia e ,o sa vedem ce o sa iasa:2gun: :writers_b

porsheGTS 29-12-09 16:30

Re: Counter Strike 1.6
 
Hai mai baieti numai vrea nimeni sa intre in clan si sa jucam si noi un meci?!!!!!Back page:)


All times are GMT +2. The time now is 11:53.

- Copyright 2026 4Tuning