![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Nu au ramas 31 de concurenti, ci 31 de lucrari, unii au participat cu cate 2 lucrari.. Si nu cred ca au fost 101 concurenti initial, poate 101 dalmatieni, de unde cifra asta?
Anyway.. the point is? ca nu prea vad legatura cu ce se vorbea mai sus.. |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
totusi,care-s castigatorii si pe cand nijte raspunsuri oficiale ? |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
scuze greseala mea...dar sunt prea zapacit si nu mai am rabdare.....la beginner au fost 49 de participanti (per total au fost 101)...dar daca zici ca din alea 31 de lucrari expuse au fost concurenti cu cate 2 lucrari ...tot mi se pare mare numarul celor care sau retras....dar sa o lasam balta.n-are nici un rost
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
bai sunt dezamagit d cum a decurs votarea cel putin puteau sa aibe shi ei grija sa fie un bec aprins la peretele de vt nu sa stea shi sa se chioreasca la lucrari sau sa treaca p langa ele shi nici sa le observe.SHI in plus mai erau cativa langa perete dar nu cred k erau participanti shi puneau lucrarile cu o asa scarba(fara suparare dar asta e adevarul cel putin la high-end asa a fost,probabil la celelalte a fost mai rau sau nu stiu k nu am mai stat la celelalte)incat iti venea sa ii dai una in cap,shi p deasupra am intrebat shi yo ceva la acea persoana shi ma luat la mijto.NU au fost deloc votate corect,daca ALEX spune k au fost influentati cei din juriul(cateva persoane)va dati seama ce sa intamplat.NU stiu c credeti voi dar oare se putea juriza mai rau d atat........k yo la aasta ma gandec? shi apropo cand aveti d gand sa afisati lucrarile sa vedem shi noi cine a castigat????yo in nici un caz nu .....poate experienta....
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ia auzi concurenti cu 2 lucrari la beginner...si a mea nu a fost expusa:(
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
cum nu a fost expusa a ta ?te-ai retras cumva???
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Hai ca suntem curiosi de rezultate. Inca ateptam........
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
cred ca toata lumea care a participat la concurs este pe forum in asteptare de vesti
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
la freehand a castigat un golf rosu... nust al cui e... p locul doi a fost cassyus...
cu astea doua sunt d acord... dar nu cred k locul 3 a fost corect... in fine...doar parerea mea... poate influentata d faptu k am participat la acea categorie... nust c sa zic mai mult.... a fost aiurea rau partea cu concursu... am stat pana dupa 20 sa aflam rezultatele... si cum sa spus mai devreme... mai intai ne-au spus cuvintele d "la revedere" si dupa aia au spus si rezultatele la VT .. |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
avand in vedere k a fost primul concurs de acest gen ..adik cu afisarea lucrarilor nu pe site ci in cadrul salonului...exista o scuza ...nu va mai vaitati atat...din greseli se invata..data viiroare va iesi mai bine! ....si eu astept lista cu castigatorii de la beginner :)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
castigatoru la beginner e nr 25 park...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ace axel vreau sa te intreb cum arata golfu care a luat locu 3 descrie-l putin...plsssss
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ba dar d cei d la advanced nu sa auzit nimic???????/
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
:) aveti rabdare k dak ati castigat o sa aflati printre primii , oricum , nu a fost o mare organizare in astea cu vt si freehand....era vorba de vot prin pm :) transfer prin pm ceea ce nu este......... ar fi fain sa posteze lucrarile tuturor pe site :)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
a avut nr 1 ... era cu nijte tribale p el... cu capota neagra si nijte in-take-uri patrate ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:32. |
- Copyright 2026 4Tuning