Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

ALXutz 03-04-06 13:34

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Nu au ramas 31 de concurenti, ci 31 de lucrari, unii au participat cu cate 2 lucrari.. Si nu cred ca au fost 101 concurenti initial, poate 101 dalmatieni, de unde cifra asta?
Anyway.. the point is? ca nu prea vad legatura cu ce se vorbea mai sus..

mihai134 03-04-06 13:35

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by ALXutz
(un perete intunecat care dezavantaja lucrarile inchise la culoare, ascundea defectele grafice si nu favoriza deloc detaliile)

ai dreptate,detaliile fac diferenta ;)
totusi,care-s castigatorii si pe cand nijte raspunsuri oficiale ?

vlad_VSV 03-04-06 13:59

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
scuze greseala mea...dar sunt prea zapacit si nu mai am rabdare.....la beginner au fost 49 de participanti (per total au fost 101)...dar daca zici ca din alea 31 de lucrari expuse au fost concurenti cu cate 2 lucrari ...tot mi se pare mare numarul celor care sau retras....dar sa o lasam balta.n-are nici un rost

frost_dani 03-04-06 14:27

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
bai sunt dezamagit d cum a decurs votarea cel putin puteau sa aibe shi ei grija sa fie un bec aprins la peretele de vt nu sa stea shi sa se chioreasca la lucrari sau sa treaca p langa ele shi nici sa le observe.SHI in plus mai erau cativa langa perete dar nu cred k erau participanti shi puneau lucrarile cu o asa scarba(fara suparare dar asta e adevarul cel putin la high-end asa a fost,probabil la celelalte a fost mai rau sau nu stiu k nu am mai stat la celelalte)incat iti venea sa ii dai una in cap,shi p deasupra am intrebat shi yo ceva la acea persoana shi ma luat la mijto.NU au fost deloc votate corect,daca ALEX spune k au fost influentati cei din juriul(cateva persoane)va dati seama ce sa intamplat.NU stiu c credeti voi dar oare se putea juriza mai rau d atat........k yo la aasta ma gandec? shi apropo cand aveti d gand sa afisati lucrarile sa vedem shi noi cine a castigat????yo in nici un caz nu .....poate experienta....

ra2 03-04-06 14:28

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ia auzi concurenti cu 2 lucrari la beginner...si a mea nu a fost expusa:(

frost_dani 03-04-06 14:31

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
cum nu a fost expusa a ta ?te-ai retras cumva???

2fast4you 03-04-06 15:03

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Hai ca suntem curiosi de rezultate. Inca ateptam........

vlad_VSV 03-04-06 15:10

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
cred ca toata lumea care a participat la concurs este pe forum in asteptare de vesti

Ace Axel 03-04-06 15:11

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
la freehand a castigat un golf rosu... nust al cui e... p locul doi a fost cassyus...
cu astea doua sunt d acord... dar nu cred k locul 3 a fost corect... in fine...doar parerea mea... poate influentata d faptu k am participat la acea categorie...

nust c sa zic mai mult.... a fost aiurea rau partea cu concursu... am stat pana dupa 20 sa aflam rezultatele... si cum sa spus mai devreme... mai intai ne-au spus cuvintele d "la revedere" si dupa aia au spus si rezultatele la VT ..

alex_maxx 03-04-06 15:22

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
avand in vedere k a fost primul concurs de acest gen ..adik cu afisarea lucrarilor nu pe site ci in cadrul salonului...exista o scuza ...nu va mai vaitati atat...din greseli se invata..data viiroare va iesi mai bine! ....si eu astept lista cu castigatorii de la beginner :)

Ace Axel 03-04-06 15:48

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
castigatoru la beginner e nr 25 park...

vlad_VSV 03-04-06 15:49

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ace axel vreau sa te intreb cum arata golfu care a luat locu 3 descrie-l putin...plsssss

frost_dani 03-04-06 16:50

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ba dar d cei d la advanced nu sa auzit nimic???????/

maf 03-04-06 17:01

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
:) aveti rabdare k dak ati castigat o sa aflati printre primii , oricum , nu a fost o mare organizare in astea cu vt si freehand....era vorba de vot prin pm :) transfer prin pm ceea ce nu este......... ar fi fain sa posteze lucrarile tuturor pe site :)

Ace Axel 03-04-06 17:06

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
a avut nr 1 ... era cu nijte tribale p el... cu capota neagra si nijte in-take-uri patrate ...


All times are GMT +2. The time now is 15:32.

- Copyright 2026 4Tuning