Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   intreceri pe strazi (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1372-intreceri-strazi.html)

Inger_Rebel 12-05-05 19:29

Re: noi baieti buni!
 
Quote:

Originally Posted by \"SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER\"
ok roger inger_rebel ,,i got it\" lol vedem noi ce mai iese pana la urma facem sau nu ceva cumva sambata!scrieti pe MR forum ca sa stie toata lumea oficial si in ,,particular\" vb vine!v-am tzukat pana cand ne vedem!cyaa all

andy...u got...what?? :?:

Psycho 12-05-05 20:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
psycho,iti fac politzaii concurentza:au bajetii niste solenze noi noutze
scrie pe ele \"politia\"
bai deci am ras in prostie cand am vazut-o


da da mai sunt cateva noi noutze pe care nu scrie nimik .. m`am dat la unu ... dar il shtiam ...a venit dupa mine si nu mi`a facut nimik .. e o solenzxa alba .. cu numere de bucureshti .. B - nush cat -NAH .. e gardaa .. are si sirena pe ea asa k ... take care :)

Psycho 12-05-05 20:20

Re: noi baieti buni!
 
Quote:

Originally Posted by \"Inger_Rebel\"
Quote:

Originally Posted by \"SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER\"
ok roger inger_rebel ,,i got it\" lol vedem noi ce mai iese pana la urma facem sau nu ceva cumva sambata!scrieti pe MR forum ca sa stie toata lumea oficial si in ,,particular\" vb vine!v-am tzukat pana cand ne vedem!cyaa all

andy...u got...what?? :?:

Ingerash ai pus`o d o intalnire :p nana naaaa

madfish 15-05-05 17:28

am avut aseara parte de intreceri pe strazi aoleooooooooooo ... de toata frumusetzea. Contra-sens, liniutze spontane, mai o lua Psycho pe unde vroia, mai dadea CeReS o flacara ... superb ce sa mai zic, asa iese de fiecare data cand MR Cta e pe strazi :wink:

Psycho 15-05-05 19:29

se poate si mai bine .. toata distractzia m`a costat 100 d mii .. si inca ceva .. va zic asta p alt forum :)

ERY 16-05-05 08:38

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
se poate si mai bine .. toata distractzia m`a costat 100 d mii .. si inca ceva .. va zic asta p alt forum :)

Pe care altu ????

Psycho 18-05-05 01:04

doar ce am ajuns acasa .. o seara incarcata ... ce e mai important .. shtitzi k e o nova albastra cu neoane si cu bara modificata .. nebunie .. ma plimbam cu un pasat 1.9 TDI si ii facu semn lu` shaw .. dam o linie .. si face da .. hop pe varianta ... la 3 plecam, .. de fapt pleaca , k mie mi s`a oprit motoru .. :) ... la a 2`a mi`o dau cam 1 mashina jumate .. se urk shoferu la volan la pasat ... si ii da cam juma de mashina ... passat breack ... cu un injector injundat ... in fine ... ii zic lu` shau .. k a 2`a oara m`am dat cu el in mashina .. frate asta nu e motor nu nova ... ai ceva p el ... si face .. da am ...


si ridica , capota ... evacuare inox cap coada .. 2 tobe + filtru sport + cip ... asa k .. e inca unu rau :)

-=X-Team=-82-MDN 18-05-05 11:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
doar ce am ajuns acasa .. o seara incarcata ... ce e mai important .. shtitzi k e o nova albastra cu neoane si cu bara modificata .. nebunie .. ma plimbam cu un pasat 1.9 TDI si ii facu semn lu` shaw .. dam o linie .. si face da .. hop pe varianta ... la 3 plecam, .. de fapt pleaca , k mie mi s`a oprit motoru .. :) ... la a 2`a mi`o dau cam 1 mashina jumate .. se urk shoferu la volan la pasat ... si ii da cam juma de mashina ... passat breack ... cu un injector injundat ... in fine ... ii zic lu` shau .. k a 2`a oara m`am dat cu el in mashina .. frate asta nu e motor nu nova ... ai ceva p el ... si face .. da am ...


si ridica , capota ... evacuare inox cap coada .. 2 tobe + filtru sport + cip ... asa k .. e inca unu rau :)


oho... trebuie sa il caut si eu ... sa fac si eu una cu el .... :) dar asta dupa ce imi repar masina .. :)

Psycho 18-05-05 12:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
doar ce am ajuns acasa .. o seara incarcata ... ce e mai important .. shtitzi k e o nova albastra cu neoane si cu bara modificata .. nebunie .. ma plimbam cu un pasat 1.9 TDI si ii facu semn lu` shaw .. dam o linie .. si face da .. hop pe varianta ... la 3 plecam, .. de fapt pleaca , k mie mi s`a oprit motoru .. :) ... la a 2`a mi`o dau cam 1 mashina jumate .. se urk shoferu la volan la pasat ... si ii da cam juma de mashina ... passat breack ... cu un injector injundat ... in fine ... ii zic lu` shau .. k a 2`a oara m`am dat cu el in mashina .. frate asta nu e motor nu nova ... ai ceva p el ... si face .. da am ...


si ridica , capota ... evacuare inox cap coada .. 2 tobe + filtru sport + cip ... asa k .. e inca unu rau :)


oho... trebuie sa il caut si eu ... sa fac si eu una cu el .... :) dar asta dupa ce imi repar masina .. :)


ma bag langa el .. si ii fac .. hai frate .. ne tragem ... | | .... si a zis da ... asa imi plac mie oamenii .. super zambitor .. nu taran cum sunt altzii ... respekt ptr el :)

-=X-Team=-82-MDN 18-05-05 12:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:

Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
doar ce am ajuns acasa .. o seara incarcata ... ce e mai important .. shtitzi k e o nova albastra cu neoane si cu bara modificata .. nebunie .. ma plimbam cu un pasat 1.9 TDI si ii facu semn lu` shaw .. dam o linie .. si face da .. hop pe varianta ... la 3 plecam, .. de fapt pleaca , k mie mi s`a oprit motoru .. :) ... la a 2`a mi`o dau cam 1 mashina jumate .. se urk shoferu la volan la pasat ... si ii da cam juma de mashina ... passat breack ... cu un injector injundat ... in fine ... ii zic lu` shau .. k a 2`a oara m`am dat cu el in mashina .. frate asta nu e motor nu nova ... ai ceva p el ... si face .. da am ...


si ridica , capota ... evacuare inox cap coada .. 2 tobe + filtru sport + cip ... asa k .. e inca unu rau :)


oho... trebuie sa il caut si eu ... sa fac si eu una cu el .... :) dar asta dupa ce imi repar masina .. :)


ma bag langa el .. si ii fac .. hai frate .. ne tragem ... | | .... si a zis da ... asa imi plac mie oamenii .. super zambitor .. nu taran cum sunt altzii ... respekt ptr el :)


treaba asa .. bun .... ca sa stiu .. :) mersi pt. info :)

Psycho 18-05-05 16:16

da .. a zis k se da .. da fara sa vreau am uitat sa ii iau numaru de tel ... oricum omu` se trage ... da vezi k n`are limitare .. m`am cam uitat eu la el la turometru :)

-=X-Team=-82-MDN 18-05-05 23:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
da .. a zis k se da .. da fara sa vreau am uitat sa ii iau numaru de tel ... oricum omu` se trage ... da vezi k n`are limitare .. m`am cam uitat eu la el la turometru :)


mai bine ... ca nu are ... :)) stiu eu ce zic .. :)

D_M_X 19-05-05 08:27

am vazut-o si eu nova aia cu nr de tl.........si chiar ma gandeam ce are sub capota ca se vedea si auzea ca nu e lucru curat acolo

GABBY_ 01-06-05 14:57

nu stiu de ce dar cred ca vor cam dispre liniutele din mamaia o data cu deschiderea sezonului din cuza aglomeratie ,dar ramane varianta aia de la metro care iti da fiori cand ajungi pe ea.sper ca vom vedea ceva interesant pe acolo cat de curand ,macar ca pe vremurile bune :lol:

Psycho 01-06-05 17:29

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"GABBY_\"
nu stiu de ce dar cred ca vor cam dispre liniutele din mamaia o data cu deschiderea sezonului din cuza aglomeratie ,dar ramane varianta aia de la metro care iti da fiori cand ajungi pe ea.sper ca vom vedea ceva interesant pe acolo cat de curand ,macar ca pe vremurile bune :lol:

au fost odata vremurile alea acum nu o sa mai fie k atunci ... e bine cum e acum .. in cadru restrans ... 4 - 5 liniutze si dupa aia coteala :)


All times are GMT +2. The time now is 08:14.

- Copyright 2024 4Tuning