![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Ce misto, eu nu inteleg chestia asta: Daca s-a retras X ma retrag si eu. Hai sa ne retragem toti :)))
Oricum, sunt convins ca nu ar fi iesit mare chestie, pentru ca acum sunt multi useri noi pe care nu ii intereseaza. Data trecuta a fost mult mai bine, cand jucau numai cei care stiau, ne cunosteam intre noi, si asa mai departe. Intr-adevar, au existat si atunci faze d-astea, dar atunci ne permiteam, pentru ca tot au jucat vreo 15 (sau mai multe) persoane. Oricum, eu voi continua sa joc, chiar daca nu exista un campionat, pentru ca nu asta e important. Aia era doar de distractie, ca oricum se stie cine e cel mai bun aici. Atunci am facut campionat pentru ca nu eram siguri care e mai bun dintre noi, cati eram. Eram vreo 5 sau mai multi insi care eram cam la acelasi nivel, si vroiam sa vedem care e mai bun. Acum nu vad rostul chestiei asteia, pentru ca oricum suntem maxim 10 insi care jucam (si aia din an in Paste, sunt vreo 3-4 care joaca mai des) si tot ne certam intre noi. Daca vrei sa joci NFS joci si fara campionat, si fara net, si fara retea. Nu e obligatoriu sa particip la un campionat ca sa se puna. Nu se castiga nimic, deci nu vad care e tragedia. De campionatul asta nu mai stie nimeni, in afara de noi, cei care postam pe topicul asta, deci eu chiar nu imi dau seama pentru ce atata agitatie. Cine are vreo problema cu ce am scris eu, poate sa imi dea un PM. |
Re: NFS UG2 Drifters
E nasola treaba.Oricum parca era vorba sa vedem cine king drift si atat! nu k vezi k nujti aia k nai aia k .... .Mai bn jukm clan vs clan ceva de genu.cei din clanu lui ingeras si cei din clanu lu junker si insane
o parere mik k sa nu se strice absolut tot;) |
Re: NFS UG2 Drifters
=)))))
Aici nu e cs sa joace 5 vs. 5. Aici poti juca maxim 2 vs. 2 (la drift). Ce clan cunosti alcatuit din 2 persoane? Si oricum, aici nu e cu clanuri. Nu stiam ca exista un clan. Pentru faptul ca eu il cunosc pe Ingerasul mai bine decat il cunosc pe Junker, de exemplu, si probabil ma inteleg mai bine cu el tocmai din cauza asta, nu inseamna ca suntem un clan! |
Re: NFS UG2 Drifters
dmne frate echipe e bn????? nu ma refeream k sa jukm 5 vs 5 sau 2 vs 2 tot 1vs1 dar care fac parte din echipe diferite!atat!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nu te inteleg. Si pe baza carui criteriu sa formam echipele astea??
Si pentru ce sa jucam? Chiar daca jucam pe echipe, echipele alea sunt doar fictive, pentru ca tot 1 vs. 1 sau 2 vs. 2 trebuie sa jucam. |
Re: NFS UG2 Drifters
Eram sigur ca nu mai iese nimic , daca stam bine sa ne aducem aminte de ce s-a inchis fostul topic exact din cauza asta ,au venit 2 3 insi noi mari drifteri au stricat totul si au plecat exact ca si acuma ,deci baieti singurii care au fost de la inceput pe treaba si inca sunt se numara eMH Ingerasul si eu in rest numai oameni noi ,si eram sigur ca se va intampla ca data trecuta va pup si spor la clanuit ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Mi sa luat de voi ... daca se tine vreun campionat bine daca nu la fel si atat! :) ... Bafta!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
mda BV ;) :))
|
Re: NFS UG2 Drifters
eMH te astept diseara la un versus ?poate filmam si ceva interesant.
Cum a-ti venit buluc , la fel a-ti plecat buluc :)) =)), era de asteptat! Multam frumos ca a-ti aratat ca sunteti cunoscatori ai jocului. |
Re: NFS UG2 Drifters
Eu v-am zis ca nu vom face treaba cu novicii. Eu nu sunt bun la NFS (defapt sunt chiar slabut), dar eu macar joc de multa vreme, si o sa mai joc. Nu joc pentru ca e la moda, sau pt ca se organizeaza un campionat, sau pentru ca joaca multa lume. Joc pentru ca imi place. Din pacate nu se poate spune asta despre... Stiti voi despre cine, ca sunteti baieti destepti! ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nu e vorba de aia eMH ..... e vb de injeru....ca prima data nu am facut ca eram doar 5 ...a spus ca nu face daca suntem asa putini....bun, ne-am adunat....acuma nui bine ca suntem mai multi de 5 si a redus la 5 :> intelegi?
Fi egal cu toti ca nici tu nai fost perfect si nici eu....nici ei.... El nu are chef sa joace cu orcine caruia ii place jocul....nustiu cum de ati jucat cu mine... :)) Ei vor sa joace....normal....a zis cineva nu:))? dar daca asa sta treaba.... |
Re: NFS UG2 Drifters
Eu ma bag orice ar fi,si asa aproape in fiecare seara ma dau cu cativa de aici.:lol:
|
Re: NFS UG2 Drifters
total de acord cu R3chin!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Frate eram sigur k nu pot sa particip si eu!:( voi dk sunteti cunoscuti jucati intre voi si la altii nu mai dati sanse.Puteati sa ziceti k este un anumit numar de locuri si nu mai erau atatia doritori!....as vrea mai multe detalii(add dragos_akon_feat)
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:41. |
- Copyright 2026 4Tuning