![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
lasa twety k acum o sa urmeze un film cu frumos cu noua achizitie bmw e30:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Urmatorul film o sa fie cu Tataie la 4td 2009, dar din pacate nu am decat 30 de secunde :). Deci asteptpe YM - materiale incepand de vineri de la calificari si pana duminica, este valabil cum ziceam si pt. ploiesti (care aveti filmari cu mom si xix- nu va sfiitzi :) )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
noi nu cred ca avem de la romexpo pt ca am fost decat vineri.........
sint 2 pe youtube dar le-am facut la ploiesti duminica seara dupa ce am plecat de acolo...nu ne-au lasat sa intram asa ca am facut noi aici 4TD........:)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
e bine ca merge treaba incepe sa miste pe ici pe colo si o luam in sssuuuus :D pac pac
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai revenit la viata mah?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
A fost plecat la vopsit de oua :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://forum.4tuning.ro/502-anunturi-auto-ford/116452-vand-ford-escort-1-6-fab-97-modificari-inmatriculat.html
ce anunt tare:)))))))))))))))):):):):):)):):):))): |
Re: Diverse (topic de offtopic)
mama ce hal de vopsea are :)))) sclipici auzi =))) e mai bine bara ta roz jonny :X
PS: da goppo d c ? :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ntz ntz ntz.. neoanele sunt underground pentru ca sunt luate din nfs (underground) unde erau f multe neoane... si pentru ca sunt foarte ilegale =)) ca sa nu mai zic de "voCsea" care-mi intoarce matzele pe dos... omu cred ca si-a risipit tot glossul pe masina...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Cred ca si nea nicu (ceashca) vroia neoane sub pamant :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
doamneee =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de ce ti`e rusine nu ai vazut ca are eleron tip EVO ? :)))
PS: https://www.220.ro/zwO7OKWvvZ/NFS-Mos...cia-Logan-Drag :|:|:|:|:|:|:|:| si urmatorul NFS simulator :| = https://www.220.ro/zgoVc2WwPa/Need-Fo...Teaser-Trailer se pare ca s`au plictisit baietii de tuning :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
E ceva gen Grid,oricum au scos numai prostii ăştia de la NFS !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce maniac era playerul loganului :)) ce-i mai dadea!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
A făcut el cadilacul cu acel logan:lol: :lol: ăăăăăă ăăă ?
Păi da acel logan înlocuieşte maşina Mazda RX-7 şi în joc are rwd :lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bine Googoou! Relatzii extraconjugale fara limite!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si uite asa l-a dat in fapt goppo pe Robynet =))))) mergeti pe burta nebunilor
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Pana la urma,care faceti deplasarea la Slatina????!?!?!?!?! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Trailer: Tataie - BMW E30 2.5i - Inferno MotorSport@ 4Tuning Days2009
https://www.youtube.com/watch?v=PoSFR9nmk1Y |
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci nu mai am cuvinte foarte tare=))))))=)))):):):):):):):):):):):):):)
traiasca Tataie(JAC) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Băi nene :yes: , nu eşti întreg GXZ :lol: ce melodie :lol: :lol: ma doare burta de atâta râs !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)):)):))....CE PALIU ESTI FRATE.....:)):))...SARACU TATAIE....ALTA MELODIE NU GASEAI.......:)))))))))))0
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
aaaaa...este ultima melodie a lui AKON...belea |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Varianta lunga a filmului va avea pe fundal o alta melodie, una din zilele noastre de data asta :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
buna melodie lucian m-a uns pe suflet :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
MS :). Amuzanta este combinatia de drift pe o melodie veche, aluzia la varsta lui tataie dar exista si o parte mai putin amuzanta.. un mare artist care nu mai este printre noi... Dan Spataru - In randul 4
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Esti dat dracu in mm tu ma=))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
a aparut si kimi cu seatul lui STOCK :lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dubios dar scandalos :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Param pam pam pampa param pam paaaaa
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dak va mai luati de nenea JAC-u o sa aveti probleme cu mine ce gata l-ati vazut batran si fara putere si a-ti sarit toti pe el ca sacalii(aveti grija poate isi revine cu o viagra):)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bai ia gata cu obrazniciile ca putea sa ne fie stra-stra-stra-stra-bunic la totzi! Caci multa vreme a trecut de la era glaciara pana azi
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)))) hai mah k nu e asa batran :)))) o sa ajungetzi si voi al pensie sa shtitzi :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
luciane o mai stii paia cu "Muzeu Antipa" de la gratar? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
e destul de ANTIPAtic :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning