Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

johnny325 22-04-09 00:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lasa twety k acum o sa urmeze un film cu frumos cu noua achizitie bmw e30:D

Lucian_GXZ 22-04-09 09:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Urmatorul film o sa fie cu Tataie la 4td 2009, dar din pacate nu am decat 30 de secunde :). Deci asteptpe YM - materiale incepand de vineri de la calificari si pana duminica, este valabil cum ziceam si pt. ploiesti (care aveti filmari cu mom si xix- nu va sfiitzi :) )

jakal 22-04-09 09:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
noi nu cred ca avem de la romexpo pt ca am fost decat vineri.........
sint 2 pe youtube dar le-am facut la ploiesti duminica seara dupa ce am plecat de acolo...nu ne-au lasat sa intram asa ca am facut noi aici 4TD........:))

RoByNeT 22-04-09 12:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e bine ca merge treaba incepe sa miste pe ici pe colo si o luam in sssuuuus :D pac pac

GopPo 22-04-09 12:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai revenit la viata mah?

Lucian_GXZ 22-04-09 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
A fost plecat la vopsit de oua :))

johnny325 22-04-09 13:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/502-anunturi-auto-ford/116452-vand-ford-escort-1-6-fab-97-modificari-inmatriculat.html
ce anunt tare:)))))))))))))))):):):):):)):):):))):

RoByNeT 22-04-09 13:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mama ce hal de vopsea are :)))) sclipici auzi =))) e mai bine bara ta roz jonny :X


PS: da goppo d c ? :))

kimi 22-04-09 13:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2256795)
https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=116452
ce anunt tare:)))))))))))))))):):):):):)):):):))):

vopsea sclipici, filtru de aer 100cp (atat cred ca a luat dupa ce l a montat) si neoane undeground,cred ca lumineaza sub pamant neoanele astea, daca erau UNDERCAR luminau si ele sub masina ca tot neonul:lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 22-04-09 13:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ntz ntz ntz.. neoanele sunt underground pentru ca sunt luate din nfs (underground) unde erau f multe neoane... si pentru ca sunt foarte ilegale =)) ca sa nu mai zic de "voCsea" care-mi intoarce matzele pe dos... omu cred ca si-a risipit tot glossul pe masina...

Lucian_GXZ 22-04-09 13:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cred ca si nea nicu (ceashca) vroia neoane sub pamant :))

RoByNeT 22-04-09 14:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
doamneee =))

KillerINC 22-04-09 14:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2256795)
https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=116452
ce anunt tare:)))))))))))))))):):):):):)):):):))):

cand vad anunturi ca ala imi pare rau ca sunt Pitestean ... si totusi , nu am vazut masina aia prin Pitesti pana acum .... deci am unel dubii , cel putin de starea de functionare a masinii

RoByNeT 22-04-09 14:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de ce ti`e rusine nu ai vazut ca are eleron tip EVO ? :)))



PS: https://www.220.ro/zwO7OKWvvZ/NFS-Mos...cia-Logan-Drag



:|:|:|:|:|:|:|:|




si urmatorul NFS simulator :| = https://www.220.ro/zgoVc2WwPa/Need-Fo...Teaser-Trailer

se pare ca s`au plictisit baietii de tuning :))

Tweety_rzw 22-04-09 14:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
E ceva gen Grid,oricum au scos numai prostii ăştia de la NFS !

Lucian_GXZ 22-04-09 15:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce maniac era playerul loganului :)) ce-i mai dadea!

Tweety_rzw 22-04-09 15:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
A făcut el cadilacul cu acel logan:lol: :lol: ăăăăăă ăăă ?

Păi da acel logan înlocuieşte maşina Mazda RX-7 şi în joc are rwd :lol::lol:

GopPo 22-04-09 15:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2256826)

da goppo d c ? :))

mi-era dor de tine...daia:lol:

Lucian_GXZ 22-04-09 15:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bine Googoou! Relatzii extraconjugale fara limite!

DRK*DeSiGn 22-04-09 16:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si uite asa l-a dat in fapt goppo pe Robynet =))))) mergeti pe burta nebunilor

kidu2006 22-04-09 19:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by KillerINC (Post 2256907)
cand vad anunturi ca ala imi pare rau ca sunt Pitestean ... si totusi , nu am vazut masina aia prin Pitesti pana acum .... deci am unel dubii , cel putin de starea de functionare a masinii

Nu`i rea masina sa stiti ;)
Pana la urma,care faceti deplasarea la Slatina????!?!?!?!?!

Lucian_GXZ 22-04-09 22:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Trailer: Tataie - BMW E30 2.5i - Inferno MotorSport@ 4Tuning Days2009
https://www.youtube.com/watch?v=PoSFR9nmk1Y

johnny325 23-04-09 01:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci nu mai am cuvinte foarte tare=))))))=)))):):):):):):):):):):):):):)
traiasca Tataie(JAC)

Tweety_rzw 23-04-09 06:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Băi nene :yes: , nu eşti întreg GXZ :lol: ce melodie :lol: :lol: ma doare burta de atâta râs !

jakal 23-04-09 07:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)):)):))....CE PALIU ESTI FRATE.....:)):))...SARACU TATAIE....ALTA MELODIE NU GASEAI.......:)))))))))))0

cozo 23-04-09 08:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2259098)
:)):)):))....CE PALIU ESTI FRATE.....:)):))...SARACU TATAIE....ALTA MELODIE NU GASEAI.......:)))))))))))0

asta i-am zis si eu.....

A.x.e.L 23-04-09 08:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2258542)
Trailer: Tataie - BMW E30 2.5i - Inferno MotorSport@ 4Tuning Days2009
https://www.youtube.com/watch?v=PoSFR9nmk1Y


aaaaa...este ultima melodie a lui AKON...belea

Lucian_GXZ 23-04-09 09:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Varianta lunga a filmului va avea pe fundal o alta melodie, una din zilele noastre de data asta :)

cozo 23-04-09 09:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2259246)
Varianta lunga a filmului va avea pe fundal o alta melodie, una din zilele noastre de data asta :)

asa mai merge mah!

godboyro 23-04-09 09:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
buna melodie lucian m-a uns pe suflet :))

Lucian_GXZ 23-04-09 09:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
MS :). Amuzanta este combinatia de drift pe o melodie veche, aluzia la varsta lui tataie dar exista si o parte mai putin amuzanta.. un mare artist care nu mai este printre noi... Dan Spataru - In randul 4

kimi 23-04-09 09:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Esti dat dracu in mm tu ma=))))

daffy duck™ 23-04-09 09:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a aparut si kimi cu seatul lui STOCK :lol::lol::lol::lol::lol:

godboyro 23-04-09 10:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dubios dar scandalos :))

Lucian_GXZ 23-04-09 10:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Param pam pam pampa param pam paaaaa

johnny325 23-04-09 10:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dak va mai luati de nenea JAC-u o sa aveti probleme cu mine ce gata l-ati vazut batran si fara putere si a-ti sarit toti pe el ca sacalii(aveti grija poate isi revine cu o viagra):)

Lucian_GXZ 23-04-09 11:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bai ia gata cu obrazniciile ca putea sa ne fie stra-stra-stra-stra-bunic la totzi! Caci multa vreme a trecut de la era glaciara pana azi

DRK*DeSiGn 23-04-09 15:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)))) hai mah k nu e asa batran :)))) o sa ajungetzi si voi al pensie sa shtitzi :))))

daffy duck™ 23-04-09 15:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
luciane o mai stii paia cu "Muzeu Antipa" de la gratar? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

e destul de ANTIPAtic :lol:

cozo 23-04-09 15:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2260300)
luciane o mai stii paia cu "Muzeu Antipa" de la gratar? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

e destul de ANTIPAtic :lol:

sa vezi ce-ti rup eu tirtita si-ti ciufulesc nutria cand te prind!!!!! sa vezi ce inseamna ANTIPAtic !!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning