![]() |
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Subaru Impreza WRX
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
si mai este un masserati pe colt la spalatoria Rond Vechi |
Re: Masini tari din Iasi
S-ul il vedeam destul de des pe la Akademus.
|
Re: Masini tari din Iasi
am vazut astazi noul seria 6 cabrio:shock: e expus(cred) vizavi de grand hotel traian la intrarea in celalalt hotel,am un mare lapsus acum
arata mult mai bine in realitate decat in poze:shock: |
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
Nu cred ca am facut pentru nici o masina un efort mai mare decat pentru masinia asta.
Jaguar XKR :D:D:D |
Re: Masini tari din Iasi
Buna ziua, o intrebare...
Cunoaste cineva pe domnisoara care are un Audi TT modelul nou cu kit de ttrs pe el? masina este de culoare neagra/gri mat, ceva de genul, nu stiu numarul de inmatricluare... Presupun ca nu sunt foarte multe exemplare de genul asta in Iasi :lol: Multumesc |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Multi si-o doresc la poze ... chiar si cei cu M3-uri, VRS-uri, GTI-uri, RS-uri si OPC-uri! Doar pentru poze ... !
Stai si tu pe Copou (ca il face des :lol:) si cand o zaresti ... hop si tu poza ... poate asa opreste si te felicita :lol: |
Re: Masini tari din Iasi
Vrea sa vina cu ceva freshh pe piata :-P
|
Re: Masini tari din Iasi
Lotus?:-)
|
Re: Masini tari din Iasi
Aseara pe la 1 era un porsche panamera parcat in fata la Queens.
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vazut si eu Panamera tot pe Copou. Frumos tare :D
Si am mai vazut un A5 SportBack cu numere de germania. |
Re: Masini tari din Iasi
Vazut si eu Panamera aseara pe Copou cu numere de Valcea rosii :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu stiam ca mai exista un al doilea S5 prin oras.
Vazut in mai multe randuri RCZ deja inmatriculat cu numere de IS. |
Re: Masini tari din Iasi
@Vlad, daca te refereai la ce am zis eu ai inteles gresit. Ma refeream la A5 Sportback, al doilea care il vad in Iasi,nu S5.
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu. Am inteles la ce te refereai, doar ca postul tau mi-a amintit de un al doilea S pe care l-am vazut ieri. ;)
|
MAI
a mai vazut cineva prin oras un A5 sportback si un Land Rover cu numere de MAI ?
|
Re: Masini tari din Iasi
A5 alb 2.0t cu numar MAI il vad aproape in fiecare dim pe la 7 jum pe stefan mergand pana in copou in coloana.
|
Re: Masini tari din Iasi
greseala mea, e a5 acum mi-am dat seama.
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
A5 Sportback
|
Re: Masini tari din Iasi
A5 cabriolet - vazut in fata la Sala Polivalenta.
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vazut un BMW camuflat cu numere de Germania,o fi venit la teste in Iasi :D?
Camuflajul era fix cum e in poza asta,modelul..habar nu am,semana a seria 1 - M ! http://www.google.ro/imgres?imgurl=h...1t:429,r:0,s:0 |
Re: Masini tari din Iasi
l-am vazut si eu...
probail era noul seria 1 si vroiau sa ii testeze suspensiile si bucsele in conditii extreme:lol::lol: |
Re: Masini tari din Iasi
Deci nu sunt singurul care l-a vazut! Am zis ca poate e "o jucarie"! :lol: Si intradevar dupa un search pe Goagle semana a viitorul Seria 1! Imi pare rau ca nu am avut un aparat foto la indemana...! Eu l-am zarit in Nicolina, zona OMV-Cimitirul Sf. Vasile!
|
Re: Masini tari din Iasi
avem cele mai distruse drumuri , deci daca face fata aici e buna:))
|
Re: Masini tari din Iasi
Poate s-au gandit ca suntem prea saraci sa avem camere de filmat/fotografiat =))
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
1. ori sa amendeze primaria pentru proasta intretinere a drumului public, de cite 20 de ori pe zi si inca odata la ora fixa, 2. ori sa puna semnul de sfirsitul drumului public pe strazile si bulevardele din Iasi care nu mai intrunesc conditiile de drum public. |
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
una bucata maserati.. si un rolls royce model mai vechi care din pacate l-am prins cu prelata pe el.. acu cateva zile l-am vazut si fara prelata dar nu am apucat sa ii fac poza..
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Din ce vad este un seria 1 in 5 usi , poate scot si la acest model varianta M , ar fi ceva:D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Seria 1 camfluata care umbla prin oras este masina de teste a celor de la Continental. Este modelul nou din cate stiu.
|
Re: Masini tari din Iasi
De ce se tot face atata caz pe un bmw seria 1 !?Chiar nu inteleg...e masina "tare" asta?E masina de lux?:???:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:59. |
- Copyright 2026 4Tuning