Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Tim 25-03-11 14:59

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Subaru Impreza WRX

TuningBoy 25-03-11 15:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Tim (Post 4199331)
Subaru Impreza WRX

Ci ti sparg, pune mai multe!:D

GAby645 25-03-11 16:14

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 4197609)
WANTED:
1. Audi Q7 W12 - alb!
2. Audi R8 -gri
3. Ferrari F430 - rosso
4. Masserati
5. Audi RS5
6. Subaru WRX STI

...si ma mai gandesc.....

Daca stii detalii referitoare la proprietari esti rugat sa ne contactezi prin PM, mail sau orice altceva, cat mai repede!:-)

F430 si Masserati Quattroporte le gasesti in curte la terom in fata la birouri la Oted !!
si mai este un masserati pe colt la spalatoria Rond Vechi

vlad87 25-03-11 22:28

Re: Masini tari din Iasi
 
S-ul il vedeam destul de des pe la Akademus.

JusT_SaY_BoBo 26-03-11 15:13

Re: Masini tari din Iasi
 
am vazut astazi noul seria 6 cabrio:shock: e expus(cred) vizavi de grand hotel traian la intrarea in celalalt hotel,am un mare lapsus acum
arata mult mai bine in realitate decat in poze:shock:

Nuicarc 27-03-11 18:45

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
Nu cred ca am facut pentru nici o masina un efort mai mare decat pentru masinia asta.
Jaguar XKR :D:D:D

f0cs 29-03-11 14:08

Re: Masini tari din Iasi
 
Buna ziua, o intrebare...

Cunoaste cineva pe domnisoara care are un Audi TT modelul nou cu kit de ttrs pe el? masina este de culoare neagra/gri mat, ceva de genul, nu stiu numarul de inmatricluare...

Presupun ca nu sunt foarte multe exemplare de genul asta in Iasi :lol:

Multumesc

vinyl 29-03-11 16:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by f0cs (Post 4209493)
Buna ziua, o intrebare...

Cunoaste cineva pe domnisoara care are un Audi TT modelul nou cu kit de ttrs pe el? masina este de culoare neagra/gri mat, ceva de genul, nu stiu numarul de inmatricluare...

Presupun ca nu sunt foarte multe exemplare de genul asta in Iasi :lol:

Multumesc

Cred ca masina e pusa cu cateva pagini in urma.

f0cs 29-03-11 17:10

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4209871)
Cred ca masina e pusa cu cateva pagini in urma.

Da, am vazut asta, dar vreau sa stiu daca o cunoaste cineva, pe aceasta domnisoara..ca sa ma bage in vorba pentru niste poze :lol:

Nuicarc 29-03-11 17:26

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by f0cs (Post 4209976)
Da, am vazut asta, dar vreau sa stiu daca o cunoaste cineva, pe aceasta domnisoara..ca sa ma bage in vorba pentru niste poze :lol:

Pentru niste poze sau ...:lol:?

f0cs 29-03-11 17:58

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Nuicarc (Post 4210047)
Pentru niste poze sau ...:lol:?

Doar poze, auto...

CRyS` 29-03-11 18:13

Re: Masini tari din Iasi
 
Multi si-o doresc la poze ... chiar si cei cu M3-uri, VRS-uri, GTI-uri, RS-uri si OPC-uri! Doar pentru poze ... !

Stai si tu pe Copou (ca il face des :lol:) si cand o zaresti ... hop si tu poza ... poate asa opreste si te felicita :lol:

vlad87 29-03-11 22:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Vrea sa vina cu ceva freshh pe piata :-P

danielNEC 30-03-11 08:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Lotus?:-)

Nuicarc 03-04-11 10:13

Re: Masini tari din Iasi
 
Aseara pe la 1 era un porsche panamera parcat in fata la Queens.

lucian_90tud 03-04-11 11:27

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vazut si eu Panamera tot pe Copou. Frumos tare :D
Si am mai vazut un A5 SportBack cu numere de germania.

MihaiCsl 03-04-11 13:43

Re: Masini tari din Iasi
 
Vazut si eu Panamera aseara pe Copou cu numere de Valcea rosii :D

vlad87 03-04-11 17:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu stiam ca mai exista un al doilea S5 prin oras.
Vazut in mai multe randuri RCZ deja inmatriculat cu numere de IS.

lucian_90tud 03-04-11 21:41

Re: Masini tari din Iasi
 
@Vlad, daca te refereai la ce am zis eu ai inteles gresit. Ma refeream la A5 Sportback, al doilea care il vad in Iasi,nu S5.

vlad87 03-04-11 22:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu. Am inteles la ce te refereai, doar ca postul tau mi-a amintit de un al doilea S pe care l-am vazut ieri. ;)

onycevlad 07-04-11 21:51

MAI
 
a mai vazut cineva prin oras un A5 sportback si un Land Rover cu numere de MAI ?

RazvanMRG 08-04-11 16:27

Re: Masini tari din Iasi
 
A5 alb 2.0t cu numar MAI il vad aproape in fiecare dim pe la 7 jum pe stefan mergand pana in copou in coloana.

onycevlad 08-04-11 18:57

Re: Masini tari din Iasi
 
greseala mea, e a5 acum mi-am dat seama.

Bogdan.IS 08-04-11 21:12

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
A5 Sportback

vlad87 10-04-11 19:21

Re: Masini tari din Iasi
 
A5 cabriolet - vazut in fata la Sala Polivalenta.

Nuicarc 15-04-11 13:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vazut un BMW camuflat cu numere de Germania,o fi venit la teste in Iasi :D?
Camuflajul era fix cum e in poza asta,modelul..habar nu am,semana a seria 1 - M ! http://www.google.ro/imgres?imgurl=h...1t:429,r:0,s:0

bakal 15-04-11 14:39

Re: Masini tari din Iasi
 
l-am vazut si eu...
probail era noul seria 1 si vroiau sa ii testeze suspensiile si bucsele in conditii extreme:lol::lol:

CRyS` 15-04-11 16:44

Re: Masini tari din Iasi
 
Deci nu sunt singurul care l-a vazut! Am zis ca poate e "o jucarie"! :lol: Si intradevar dupa un search pe Goagle semana a viitorul Seria 1! Imi pare rau ca nu am avut un aparat foto la indemana...! Eu l-am zarit in Nicolina, zona OMV-Cimitirul Sf. Vasile!

Eriksson 16-04-11 15:37

Re: Masini tari din Iasi
 
avem cele mai distruse drumuri , deci daca face fata aici e buna:))

MihaiCsl 16-04-11 18:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Poate s-au gandit ca suntem prea saraci sa avem camere de filmat/fotografiat =))

mituc 17-04-11 21:20

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 4258208)
l-am vazut si eu...
probail era noul seria 1 si vroiau sa ii testeze suspensiile si bucsele in conditii extreme:lol::lol:

Cumva offtopic: astia de la inutilitia rutiera in loc sa mai stea cu radarul lor de 2ROL pitit printre masini parcare neregulamentar prin intersectii probabil ar trebui sa faca una dintre urmatoarele:
1. ori sa amendeze primaria pentru proasta intretinere a drumului public, de cite 20 de ori pe zi si inca odata la ora fixa,
2. ori sa puna semnul de sfirsitul drumului public pe strazile si bulevardele din Iasi care nu mai intrunesc conditiile de drum public.

N3n3a 25-04-11 16:58

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
una bucata maserati.. si un rolls royce model mai vechi care din pacate l-am prins cu prelata pe el.. acu cateva zile l-am vazut si fara prelata dar nu am apucat sa ii fac poza..

D3m0N 26-04-11 18:02

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4280667)
si un rolls royce model mai vechi care din pacate l-am prins cu prelata pe el.. acu cateva zile l-am vazut si fara prelata dar nu am apucat sa ii fac poza..

despre asta e vorba?:D

N3n3a 26-04-11 18:13

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4283275)
despre asta e vorba?:D

da exact.. despre asta este vorba.. ce model de rolls e mai exact?

ocaruntu 26-04-11 23:04

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4283286)
ce model de rolls e mai exact?

vechi :shock:

RazvanMRG 27-04-11 12:50

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Nuicarc (Post 4258091)
Am vazut un BMW camuflat cu numere de Germania,o fi venit la teste in Iasi :D?
Camuflajul era fix cum e in poza asta,modelul..habar nu am,semana a seria 1 - M ! http://www.google.ro/imgres?imgurl=h...1t:429,r:0,s:0

am reusit sa-i fac o poza dar tarziu.

Dan101 27-04-11 14:12

Re: Masini tari din Iasi
 
Din ce vad este un seria 1 in 5 usi , poate scot si la acest model varianta M , ar fi ceva:D

KAY_ 27-04-11 14:24

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4283286)
da exact.. despre asta este vorba.. ce model de rolls e mai exact?

Rolls Royce Silver Shadow

BAD_MF 27-04-11 15:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Seria 1 camfluata care umbla prin oras este masina de teste a celor de la Continental. Este modelul nou din cate stiu.

vinyl 27-04-11 15:29

Re: Masini tari din Iasi
 
De ce se tot face atata caz pe un bmw seria 1 !?Chiar nu inteleg...e masina "tare" asta?E masina de lux?:???:


All times are GMT +2. The time now is 09:59.

- Copyright 2026 4Tuning