Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

NightClubRacer 31-01-09 01:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mersi roby pt sufa si mersi bogy ca m-ai tractat. Taunusu e din nou pe bara, asta e :D aaa si sory de galagie, dar asea e cu astea vechi :) duffy raman dator pt stiker?

kyd_ursu 31-01-09 01:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bursu tre sa intelegi si u k lucian a fost la munca si nu are legatura cu ce s a intamplat in seara asta....

Lucian_GXZ 31-01-09 01:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce conteaza... oricum... eu sunt vinovat intotdeauna...

GiGiCarbiT 31-01-09 03:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci...am luat stikerele in seara asth...si sa moara baietii de mai pot de ras de 2 ore...:)) ma frate deci eu nu o pun pe masina dalea :)) am pus pe un logan...si un brek "SAFTY CAR" =)) Chiar ma Bufneste Rasu de mor cand le vad...zici ca e nevasta lu mikey maouse ala sa mor =)) deci..noi o sa ramanem la stikerele vechi Lucian..Binenteles daca nu ai nimic impotriva...

Fetitilii Powe Puff....saluta pe Ms.Mikey Mouse =)) =))

RoByNeT 31-01-09 11:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stai lin nightclub :)) bine ca ai ajuns cu el acasa :)

NightClubRacer 31-01-09 11:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cu motoru aproape calat...azi vad daca mai e bun, sau trebuie refacut :)

Ianis 31-01-09 12:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu am zis ca esti vinovat de ceva anume ... si nu vreau iar sa degenereze subiectul cum a fost intodeauna .. sper sa fim mai maturi in urmatoarele discutii .. vom sta de vb stai linistit intelegere a fost si v-a fii intodeauna oricum ddegeaba postez aici discutia trebuie sa o avem face 2 face ..bafta

RoByNeT 31-01-09 13:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GiGiCarbiT (Post 2025058)
deci...am luat stikerele in seara asth...si sa moara baietii de mai pot de ras de 2 ore...:)) ma frate deci eu nu o pun pe masina dalea :)) am pus pe un logan...si un brek "SAFTY CAR" =)) Chiar ma Bufneste Rasu de mor cand le vad...zici ca e nevasta lu mikey maouse ala sa mor =)) deci..noi o sa ramanem la stikerele vechi Lucian..Binenteles daca nu ai nimic impotriva...

Fetitilii Powe Puff....saluta pe Ms.Mikey Mouse =)) =))


mai decupati din ele ... eu am mai taiat din ele si se vede super bine ..am separat capul` :)) de scrisul IMS si l`am lipit dupa deasupra ma rog o sa fac o poza eu zic ca se vede oke :P

daffy duck™ 31-01-09 14:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 2024941)
mersi roby pt sufa si mersi bogy ca m-ai tractat. Taunusu e din nou pe bara, asta e :D aaa si sory de galagie, dar asea e cu astea vechi :) duffy raman dator pt stiker?

Nu ai sa imi dai nimic....


Quote:

Originally Posted by GiGiCarbiT (Post 2025058)
deci...am luat stikerele in seara asth...si sa moara baietii de mai pot de ras de 2 ore...:)) ma frate deci eu nu o pun pe masina dalea :)) am pus pe un logan...si un brek "SAFTY CAR" =)) Chiar ma Bufneste Rasu de mor cand le vad...zici ca e nevasta lu mikey maouse ala sa mor =)) deci..noi o sa ramanem la stikerele vechi Lucian..Binenteles daca nu ai nimic impotriva...

Fetitilii Powe Puff....saluta pe Ms.Mikey Mouse =)) =))

Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2025611)
mai decupati din ele ... eu am mai taiat din ele si se vede super bine ..am separat capul` :)) de scrisul IMS si l`am lipit dupa deasupra ma rog o sa fac o poza eu zic ca se vede oke :P


Astea sunt dimensiunile...prima data cand am facut mici, dadeau bine pe masina lu bugdan (o skoda fabia rosie si nervoasa) si de atunci lucian a zis sa le facem mai mari..si asa au ramas....asta e....poate o sa facem alta...sau poate nu....vom traii si vom vedea!

BGY_Bogdy 31-01-09 16:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Night Club sincer nu te trageam daca nu era distantza mica si masina usoara stii cum este fiecare isi iubeste masina m-ai ales cand el baga bani in ea imi place sa fiu sincer ...si daffy ms pr descriere :)

BGY_Bogdy 31-01-09 16:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
Astazi i-am schimbat farurile nu sunt stralucite dar sunt OK fatza de cele vechi si i-am atasat o buzitza la bara de pe fatza arata simpatic nu frumos

daffy duck™ 31-01-09 17:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
smecher raw...ce bine o duci...stopuri, faruri, numar..motor 1.8T si aia e:D

ghiszmo 31-01-09 19:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
jhony pls da-mi si mie filmuletul!:) de cand ai re-intrat in club pls..

NightClubRacer 01-02-09 00:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2026083)
Night Club sincer nu te trageam daca nu era distantza mica si masina usoara stii cum este fiecare isi iubeste masina m-ai ales cand el baga bani in ea imi place sa fiu sincer ...si daffy ms pr descriere :)

asta asea e, lasa ca o fac eu si nu ma mai lasa in drum :D next time sparg caucioace si dau cercuri :lol: sau asea sper

Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2026089)
Astazi i-am schimbat farurile nu sunt stralucite dar sunt OK fatza de cele vechi si i-am atasat o buzitza la bara de pe fatza arata simpatic nu frumos

arata bine cu fustita si cu farurile :D tine-o tot asa...tu stai la piata de la cultural?

Hyena 01-02-09 01:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2026089)
Astazi i-am schimbat farurile nu sunt stralucite dar sunt OK fatza de cele vechi si i-am atasat o buzitza la bara de pe fatza arata simpatic nu frumos

ce caterinca ... ti ai pus becuri albastre si ai zis ca ti ai schimbat farurile ca nu se vede nimic schimbat in poze.... sau sunt yo chior


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning