![]() |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
pe a mea nu o mai cobor....vreau altceva old-school project no.3 aia o sa fie viata mea si o sa o vedeti voi ce inseamna coborata...si nu cu suspesnie hidarualice aia e o magarie...nemtii spun asa : "tief ohne air" adik jos fara perne de aer... cine e pasionat stie ce inseaman asta...sati simti masina k pe tine insuti...nu masina de figuri si fite...de fite sunt masini care nu trebuie tunate...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
andrei da vad ca ai planuri mari ;) :D
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
dar tie ce iti place??? machetutele??? avioanele joase?
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
lui probabil ii plac ca la americani ......doar cele mari jeepurile dubele lasate ca parca matura pe jos ............ la noi merge orice facut cu gust ;) romania inca e la inceput cu tuningu asta :)) (nimeni nu ne opreste sa incepem noi un stil nou sau cv ;) ) |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Maf ...dak u vezi Romania la inceput de tuning ..ia uitate de cand dateaza primul post de pe forumul 4 tuning ..si ...mai intreaba pe unul pe altul ...de cand e lumea cu tuningu ...nu asta e ideea ...sunt multi care baga multziiiiiii bani in masini .....dar....nu le fac extravagante la exterior ...din simplukl motiv k se deterioreaza ...cum asa ..uite ..lasin masina in parcare o seara ..poc vopseaua zgariata cu cheia ...stergatoru rupt ..antena varza ...eleronu crapat...si ce sa ii mai zici k tre sa dai ink 1000 de euro sa iti refaca aerografu ...meri 2 km pe drumurile din IS ..sau vrei sa meri pe undeva pe un drum mai rau ..Poc spoileru ..poc am agatzat toba ...hop am luat bordura cu pragu ..janta varza de la gropi ..suspensia nenorocita ...ce sa iti mai zic ...sunt multe ...lumea nu baga bani in exterioare extravagante din simplul fapt k e la fel k si cum iai arunca pe strada ....
A ...si sa nu uit .,.,.Domnu No Limitz....Astra , 307 , Golf ...se cheama hatchback ......Dar tie ce iti plac ...?? Saloon , SUV ,MPV , Supercar =)))) wake up ...nu iti plac Hatchbackurile ..f bine ..dar asta nu inseamna k dak nu iti plac tie ..sunt aiurea :) |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
vai scuze domnu low ridah ..... a tot intelept ...........
nu stiu daca ai obs ca cele mai multe masini ,,tunate" in romania is dacii ...... si cum zic taranii ca le tuneaza? hop un eleron de avion , 100000 de stickere de nu mai stii ce e sub ele ...... beculete .......... volane, carpete, huse de scaune etc cumparate din bazar and so on sunt multi care practica tuning frumos.... ala costa .........multi romani nu stiu asta inca ............................ pana nu ne iese din cap idee ca mai ieftin e mai bun ......da......suntem la inceput .......... :P cand aproape toate masinile.......trecute de 6 ani varsta sa zicem ........ nu au cv mai special pe ele fata de surorile lor ...... atunci o sa fim o tara cu tuning serios ........ si nu chinezarii :| acum spune-mi ca nu e asa :D ......sunt sigur ca spui cv si raman :O |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
sfat prietenesc... : incetati cu prostiile... nu aveti idee unde se poate ajunge..
tuning-ul exista inca de la inceput.. in romania.. mai mult sau mai putin.. daca erati informati... puteati afla de Legal Racing sau NSL care au fost primele cluburi in RO.. de masini tari.. si Legal Racing..a avut numai masini de masini.. inca de la inceput.. daca ai impresia k sunt numa dacii tunate..atunci traiesti .. fara suparare... in anul 2000.. si ala nu se cheama tuning ;) se cheama kitsch.. masini tunate la propriu...au fost din timpuri vechi...kiar si la noi in RO.. doar k nu le-ai vazut tu... nu stiu daca ai observat ... dar in ultima vreme.. daciile dispar usor usor...si apar masini.. daca nu ma crezi ..da-mi un PM si iti explic ce vrei tu.. si iti arat poze cu masini la care se lucreaza cu drag si spor.. si nu sunt dacii... bafta |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
ok ........... daca ziceti ca romania e foarte evoluata cu tuningul :) .........
dati-mi unu o poza cu o masina romaneasca care a suferit chop ............. |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
daca iti arat chop.. ce imi dai? ca nu pot arat asa .. cu japca.. ;) si inca o treaba.. tokyo drift...2fast2furious.. si toate celelalte ... impreuna cu nfs most wanted.. si alte jocuri...sunt imaginatia voastra :D atat..in realitate..tre sa umbli k sa ai parte de asa ceva ;) bafta :lemon: |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
uite :D http://forum.avtoindex.com/foto/data.../82/ot5965.jpg
ai uitat de underground 1 2 si carbon .........le-am vazut .... le-am jucat asta nu inseamna ca am iubit toate masinile sau ce aveau facut :| ms pt lamaie :D sorry de deranj tuturor care le-au sarit in sus casuta la mess de la email ca a fost postat aici sau ca au venit din greseala pe aici :D |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
moama ...ce s-a intamplat aici????................km mult off topic....oricum nu-mi plac dubele sau suvurile alea americane........exact asta vroiam sa zic...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
intra putin aici https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=20861&page=2 |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
vad ca nu merge incerca aici
https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/20861-my-golf-4-a/page-2.html |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
nu inteleg...ce sa vad acolo????
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:18. |
- Copyright 2026 4Tuning