Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

dragos1989 28-06-08 21:53

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
Stateam astazi in masina,in fata la Unicredit cred ca era acolo,oricum,undeva la 100 de metri dinspre Parang spre Dantex...ascultam muzica..destul de tare..asteptam pe cineva...dintr-o data un sunet nebun rau :D m-am gandit ca e vreun motor sau ceva :X si scot capu' pe geam sa vad....cand colo, Supra trecea in forja :D pana sa ies eu din masina si sa filmez (max.10 secunde) ea trecuse deja de reprezentanta de la Volkswagen :lol: ...nu stiu ce sa zic despre motor...am impresia ca e single turbo...nu sunt sigur...oricum forja zdravana... :X o sa atasez maine si filmuletul,poate distingeti sunetu' :D PS : am pozat noul X6,negru,peste drum de Dantex,la terasa aia de langa Rombiz...HUGE RIMS!

Din pacate filmul cu Supra este in format MP4 iar forumul nu il accepta,dar oricum nu era decat o secunda in care se aude sunetul masinii...poate are altcineva mai mult noroc decat mine..

DolusD 29-06-08 21:18

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
stiu masina , e twin turbo (fuge rau de tot ) !

dragos1989 30-06-08 12:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1620040)
stiu masina , e twin turbo (fuge rau de tot ) !

:shock::twisted: SHIT! Nu incercati sa il ademeniti in cercul vostru,sa il aduceti la intalniri and shit?:P

lowrider.STi 05-07-08 16:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ca bine zici...ar fi numai buna de pozat o supra 8)
dar nici un seat leon la urmatoarea intalnire nu ar stica :D

Sasha 07-07-08 20:45

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
Cam atat m`a impresionat din "marea expozitie".... bine... dupa drive test-ul cu S2000:love:

lowrider.STi 08-07-08 00:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
9 Attachment(s)
ca tot veni vorba de marea expozitie...am si eu ceva :D

manu_96xls 08-07-08 11:54

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Frumoase poze lowrider.STI :!:
Poze cu masinile "intregi" ai?:D
Nu se supara nimeni daca pui:!:;)

22VIN 09-07-08 11:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Mi s-a parut mie sau Tg-Jiu' e plin de octavia rs? adica, ultima oara cand am venit acolo, am vazut 3 rs-uri la interval de 5 minute pe victoriei.:))

GTXR 09-07-08 11:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
.........

Sasha 09-07-08 12:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1636476)
.........

la ala alb nu i-a facut nimeni poze?:D:-P
peste 1-2 luni nu o sa mai fie atat de tare..o sa devina si asta masina comuna:roll:


Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 1636445)
Mi s-a parut mie sau Tg-Jiu' e plin de octavia rs? adica, ultima oara cand am venit acolo, am vazut 3 rs-uri la interval de 5 minute pe victoriei.:))

sunt cateva.....

lowrider.STi 10-07-08 16:50

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
7 Attachment(s)
parampam...
am si cu masinile intregi..dar nu sunt asa reusite

Multumesc mult!Nu am putut sa ajung si eram curios sa vad ce masini au fost.

Sasha 10-07-08 16:53

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
S2000 cum merge:love: vruuuuuum

DolusD 11-07-08 19:26

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Super masinile !
Nu isi au rostul in topicul acesta dar sunt tari !
@Andrei imi plac pozele ! bv

lowrider.STi 12-07-08 14:45

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ms ms ^:)^

lowrider.STi 20-07-08 23:08

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
m6 cabrio,alb..in fatza la hotel anna...nu am poze


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning