Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

draky90 21-02-10 21:52

Re: Ramnicu Sarat
 
care`s in south club?

Fast_wheels 21-02-10 22:53

Re: Ramnicu Sarat
 
10 Attachment(s)
Ceva poze din aceasta seara ....Mizeria de pe masini sa nu se ia in calcul...

WGF 21-02-10 23:08

Re: Ramnicu Sarat
 
Hai noroc bai baieti!Bine v-am gasit in South`s Racers!
A fost tare sedinta din seara asta..si masinile ft curate:))

johnsonxxl 22-02-10 00:31

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by bz51zid (Post 3110534)
unde acolo? in buzau sau in ramnic

in ramnic

bz51zid 22-02-10 09:27

Re: Ramnicu Sarat
 
in ramnic nu cred k exista sau cel putin nu am auzit inca

Sonny™ 22-02-10 09:58

Re: Ramnicu Sarat
 
vreau si eu sticker vineri...:)

johnsonxxl 22-02-10 10:10

Re: Ramnicu Sarat
 
and me :D:D:D

Fast_wheels 22-02-10 10:23

Re: Ramnicu Sarat
 
Deci....sa fim vorbiti de pe acum.Cati vor vineri parasolar+stiker ? Sa dam comanda inainte.

GrOzOy 22-02-10 10:24

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai cat costa ambele ?

Fast_wheels 22-02-10 10:28

Re: Ramnicu Sarat
 
20 RON. Dar mai intai trebuie sa ne cunoastem si noi.Dupa aceea vorbim.

johnsonxxl 22-02-10 10:37

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3111782)
20 RON. Dar mai intai trebuie sa ne cunoastem si noi.Dupa aceea vorbim.

noi ne cunoastem :))

GrOzOy 22-02-10 10:38

Re: Ramnicu Sarat
 
Poate ajung pe 26 si o sa ne cunoastem :) !

Fast_wheels 22-02-10 10:39

Re: Ramnicu Sarat
 
:)) Altceva nou ? Ma...tot nu mi-ati spus.Vrea careva din Focsani parasolar pentru vineri ?
Grozoy: Te asteptam !

Sonny™ 22-02-10 10:39

Re: Ramnicu Sarat
 
noi ne cun...eu vreau sticker....20 de lei...am inteles...eu si jhonson comanda;)2 pana acu...;)

GrOzOy 22-02-10 10:41

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3111820)
:)) Altceva nou ? Ma...tot nu mi-ati spus.Vrea careva din Focsani parasolar pentru vineri ?
Grozoy: Te asteptam !

Nu cred ca o sa pot sa ajung ca am niste prb si nu pot lua masina ! Vedem noi cum facem :P !


All times are GMT +2. The time now is 19:18.

- Copyright 2026 4Tuning