![]() |
Re: Ramnicu Sarat
care`s in south club?
|
Re: Ramnicu Sarat
10 Attachment(s)
Ceva poze din aceasta seara ....Mizeria de pe masini sa nu se ia in calcul...
|
Re: Ramnicu Sarat
Hai noroc bai baieti!Bine v-am gasit in South`s Racers!
A fost tare sedinta din seara asta..si masinile ft curate:)) |
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
in ramnic nu cred k exista sau cel putin nu am auzit inca
|
Re: Ramnicu Sarat
vreau si eu sticker vineri...:)
|
Re: Ramnicu Sarat
and me :D:D:D
|
Re: Ramnicu Sarat
Deci....sa fim vorbiti de pe acum.Cati vor vineri parasolar+stiker ? Sa dam comanda inainte.
|
Re: Ramnicu Sarat
Pai cat costa ambele ?
|
Re: Ramnicu Sarat
20 RON. Dar mai intai trebuie sa ne cunoastem si noi.Dupa aceea vorbim.
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Poate ajung pe 26 si o sa ne cunoastem :) !
|
Re: Ramnicu Sarat
:)) Altceva nou ? Ma...tot nu mi-ati spus.Vrea careva din Focsani parasolar pentru vineri ?
Grozoy: Te asteptam ! |
Re: Ramnicu Sarat
noi ne cun...eu vreau sticker....20 de lei...am inteles...eu si jhonson comanda;)2 pana acu...;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:18. |
- Copyright 2026 4Tuning