Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Hurricane 22-06-08 17:35

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Langa mitropolie , cum cobori de la primarie spre petron

limuzina 22-06-08 22:38

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Cu putin noroc,maine am sa va fac o surpriza!Totul e sa am putin noroc ;)!

tintome 24-06-08 01:28

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limo ... gaseste toyota mr2 ul ca e prea bestial.. e pe pacurari pe la 2-3 noaptea mereu.
ah..si vezi ca e si un topic cu kitch tunning.. acolo cred ca ai avea mai multe victime.. doar sa nu te ia proprietarii la bataie..

D3m0N 24-06-08 01:35

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
acel mr2 spyder .. se gaseste cel mai des in fatza la Warda

Spirit 24-06-08 09:03

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by GAby645 (Post 1601210)
e ala care a fost la Hotel Europa ! I`au schimbat numerele

300C era a lui Besleaga, de la fostul Armony, el la cumparat impreuna cu inca un tip, acum nu mai stiu a cui e...

limuzina 24-06-08 11:11

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Nu am avut noroc ieri,ma duc si azi poate gasesc masina (nu va spun ce e,sa fie surpriza ;) )!

D3m0N 24-06-08 11:30

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
chiar is curios sa vad ce surprize faci si tu:rolleyes2

limuzina 24-06-08 19:06

Iar am fost azi si nici azi nu era masina :cry::cry::cry:!E mult de mers pana acolo si nu ma pot duce in fiecare zi....de acum nu stiu cand ma mai duc!Sa va dau cateva indicii:mai sunt 2 masini ca asta in Iasi,am pus poze cu amandoua,masina era de Germania!

D3m0N 25-06-08 18:05

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
3 Attachment(s)
azi ma plimbam prin oras .. si mi`au iesit in cale...
Attachment 574599

Attachment 574600 Attachment 574601

limuzina 26-06-08 09:23

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Ce ma fac, ce ma fac, ce ma fac, ce ma fac?Azi nu am nici cea mai mica sansa sa ajung in Piata Unirii :sad::sad::sad::sad::sad:!Bentleyul o sa plece,probabil este un om din alt oras venit la hotel, ce ma faaaaaaaaac?

limuzina 27-06-08 22:40

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
In sfarsit azi am ajuns in Piata Unirii,cum era de asteptat Bentleyul nu mai era :sad::sad:!Ca sa nu fie off...am vazut din nou masseratiul pe la 22:10 pe Copou!Am sunat la firma Oted Grup am vorbit si a zis sa vin la firma,gasesc ferrariul acolo!Problema e ca mi-a zis sa vin dimineata si tata dimineata e la servici....:sad:!M-asi duce cu prietenii...dar cu telefonul de geaba!Ce ma fac?

Hurricane 28-06-08 00:17

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Inca un maseratti

https://img247.imageshack.us/img247/8...7328zc2.th.jpg



https://img247.imageshack.us/img247/9...7330zz2.th.jpg

silviu_fxx 28-06-08 10:16

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Cate Maserati-uri Granturismo sunt in Iasi? Cred ca pe putin vreo 4...

limuzina 28-06-08 11:38

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Sunt 3: cel alb,cel rosu si asta cu numere de Germania!Asta era si surpriza pe care voriam sa vo fac...intr-o zi ma plimbam cu bicicleta,in Tatarasi in fata unei vile am vazut maseratiul cu numere de Germania!Cand m-am dus cu camera normal ca nu l-am gasit...!De multe ori cand trec cu bicicleta il vad in fata casei acolo!

Hurricane 28-06-08 16:08

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Este de mult timp maseratti-ul asta in Iasi , ma mir cum de nu sunt poze cu el pe forum


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning