Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/34904-dacia-logan-pro-tuning-exclusive-baia.html)

Most_Wanted 21-01-08 01:15

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 1303759)
bordul va fii tapitat partial nu in intregime.nu as face bordul sa fie numai vopsit pt ca nu mi se pare un lucru select,in schimb o combinatie de tapiterie cu elemente vopsite ar da stil interiorului.saptamana viitoare revin cu mai multe poze pt ca sunt calare pe proiect!! :)) :))

bodyspeed mersi !!si asteptam sa-ti vedem si tie interiorul.cu respect robert

cam ce timp de lucru e la interioru asta ? cat ai pana acum si cat va mai dura?

protuning 23-01-08 16:19

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
6 Attachment(s)
am de finista la maxxim nu gluma e foorate greu de facut simetrice piesele si bordul.revin in curand cu poze.

sorin_sorin95 23-01-08 22:56

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Aeratoarele ce fel vor fi?

protuning 24-01-08 00:32

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by sorin_sorin95 (Post 1310481)
Aeratoarele ce fel vor fi?

la aeratoare centrale din consola am renuntat la schimb cu un monitormaricel,cel central de la parbriz(de dezaburire)va fii decupat de pe bordul originalsi plantat in cel nou,si cele de pe laterale le voui conduce prin fata de usa si cu un aeraj construit de mine vom dirija aerul spre geamurile laterale.reglajele la aeraj vor fi pe consola centrala deasupra schimbatorului de viteza.

Ovae 24-01-08 01:21

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
si alea centrale..iarna mai greu se incalzeste....ajung doar 2?nu le poti dirija si pe alea cumva?

protuning 24-01-08 01:42

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by Ovae (Post 1310746)
si alea centrale..iarna mai greu se incalzeste....ajung doar 2?nu le poti dirija si pe alea cumva?

va bate la piciorsi pe geamuri!probabil se va incalzii putin mai greu dar nu relevant.

dogy_10 25-01-08 20:28

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
cred ca e unul dintre cele mai asteptate proiecte din romania....abia asteptsa fie gata tot, interior, exterior si motor.....e o masina care cred ca ar face fatza si concursurilor din afara

alexufo 26-01-08 12:09

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
clar ...bine robi baga mare...ca poat em noroc si punem una langa alta ..stii tu ce:D prima si ultima dacie:D
spor la treaba ..proiectul e mai mult decat asteptat.

ggd_87 27-01-08 22:49

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by alexufo (Post 1315555)
clar ...bine robi baga mare...ca poat em noroc si punem una langa alta ..stii tu ce:D prima si ultima dacie:D
spor la treaba ..proiectul e mai mult decat asteptat.

da,da,da
prima si ultima: 1100 langa logan! :lol:
hai roby cu interioru ca tii pe toata lumea in suspans prea mult. :lol:

sorin_sorin95 29-01-08 12:59

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Sau Logan UFO si Logan Protuning?

alexufo 29-01-08 14:45

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
lol....acolo inca nu....ca loganul rosu e import ..si loganu prostreet e custom ..2 categorii diferite:D

protuning 01-02-08 21:51

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
8 Attachment(s)
maine vin cu poze mai clare!!!

quick_5hifter 02-02-08 00:33

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 1329205)
maine vin cu poze mai clare!!!

Aoleu, lucrati si voi mai cu grija, ca l-ati spart la jumatate :arrow: https://forum.4tuning.ro/attachment.p...7&d=1201898905

:lol:

Co5m1n eXtreme 02-02-08 20:01

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
waw ..... deabia astept finalul :| ... bafta cu proiectul MIG-ul :))

bodyspeed 02-02-08 20:22

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 1329205)
maine vin cu poze mai clare!!!

asteptam... dar mai mult astept sa il vad live ;) ...sa mai stam de vorba :D
bafta roby..


All times are GMT +2. The time now is 08:09.

- Copyright 2026 4Tuning