![]() |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Misto Frate...o sa fie de Vis... :)) :)) :)) :))
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Da mah, luam camera, filmam, poate facem si vreun pornet...;
Facem poze..., nebunie curata :lol: |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
vremea e cu voi :)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Stai linistit ca oricum avem planuri indiferent de vreme...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
fratilor, ce facem weekendul asta?
pe unde merem si noi? |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Gratar la Brasov, dar nu stiu daca mergeti si voi ca tu iar trebuie sa fii la 0:00 acasa sau il suna pe AML ca trebuie sa-l duca pe tac-su pe undeva :(...
Asa ati facut si saptamana trecuta... Glumesc. Vedem in weekend ce facem, mai exact vorbim maine seara fiindca daca facem planuri ca tziganii nu rezolvam nimic. Vedem cum e vremea..., care are bani..., eu in principiu vreau duminica sa merg la un gratar! Si cred ca e multa lume de acord cu mine, asta daca nu cumva vor sa mearga sambata cand sunt ocupat pana seara cand voi iesi pe shtrasse. |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
so, cum a ramas cu bila aia?
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
au trecut 6 luni de atunci g_t :lol:
inainte de a posta uita-te la data ultimul post :) |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
pai tocmai daia am postat k nu a mai zis nimeni nimik, si cum acuma e iarna afara merge o bila ;) ... mi se parea interesant topicul, mai socializa si lumea :P
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
iarna se merge in club :)))))))
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Si la saniush cu masina :peace:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
care veniti diseara in Gitane??? nu prea e loc de dans da' au mzk super
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
dak nu e loc de dans klar n`am ce cauta akolo!!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Poate ca nu stiati dar Kraven e campion national la Samba si Rumba !:lol: :lol: :lol:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nu nu ...astea nu`:))...dance,R&B si altele !!! rumba?....bleah, si samba mi`a fost lene sa imvat k oricum n`am pe unde sa dansez asa ceva:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:08. |
- Copyright 2026 4Tuning