Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

GiGiCarbiT 31-05-07 10:11

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Misto Frate...o sa fie de Vis... :)) :)) :)) :))

DONU' 31-05-07 10:26

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Da mah, luam camera, filmam, poate facem si vreun pornet...;
Facem poze..., nebunie curata :lol:

Pitu 09-06-07 16:05

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
vremea e cu voi :)

DONU' 09-06-07 18:25

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Stai linistit ca oricum avem planuri indiferent de vreme...

Elena[] 14-06-07 14:42

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
fratilor, ce facem weekendul asta?
pe unde merem si noi?

DONU' 14-06-07 15:16

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Gratar la Brasov, dar nu stiu daca mergeti si voi ca tu iar trebuie sa fii la 0:00 acasa sau il suna pe AML ca trebuie sa-l duca pe tac-su pe undeva :(...
Asa ati facut si saptamana trecuta...
Glumesc.
Vedem in weekend ce facem, mai exact vorbim maine seara fiindca daca facem planuri ca tziganii nu rezolvam nimic. Vedem cum e vremea..., care are bani..., eu in principiu vreau duminica sa merg la un gratar! Si cred ca e multa lume de acord cu mine, asta daca nu cumva vor sa mearga sambata cand sunt ocupat pana seara cand voi iesi pe shtrasse.

g_t 08-12-07 09:51

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
so, cum a ramas cu bila aia?

shantzu 08-12-07 10:06

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
au trecut 6 luni de atunci g_t :lol:
inainte de a posta uita-te la data ultimul post :)

g_t 08-12-07 10:40

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
pai tocmai daia am postat k nu a mai zis nimeni nimik, si cum acuma e iarna afara merge o bila ;) ... mi se parea interesant topicul, mai socializa si lumea :P

platon911 08-12-07 11:41

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
iarna se merge in club :)))))))

PH86MIN 08-12-07 12:54

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Si la saniush cu masina :peace:

platon911 08-12-07 14:44

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
care veniti diseara in Gitane??? nu prea e loc de dans da' au mzk super

kraven_4_all 08-12-07 18:13

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
dak nu e loc de dans klar n`am ce cauta akolo!!

Skma 08-12-07 18:17

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Poate ca nu stiati dar Kraven e campion national la Samba si Rumba !:lol: :lol: :lol:

kraven_4_all 08-12-07 18:18

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
nu nu ...astea nu`:))...dance,R&B si altele !!! rumba?....bleah, si samba mi`a fost lene sa imvat k oricum n`am pe unde sa dansez asa ceva:D


All times are GMT +2. The time now is 03:08.

- Copyright 2026 4Tuning