Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Jockers 10-07-11 10:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
si eu vazut 2slow azi in canta super masina..parcat :D

CRyS` 10-07-11 10:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Ionutz... aseara urca si cobora Copoul relaxat! Ti-am facut din toate mainele,dar erai prea ocupat cu Mazdutza ta! :lol: aaa.... eram perpedes!

Jockers 10-07-11 10:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
nu te stie nimeni daca esti perpedes :)):D

CRyS` 10-07-11 11:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Prietenii se recunosc! Stai fara griji! Cu Ionut ma stiu de cel putin 2 ani ..

Jockers 10-07-11 12:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
glumeams i eu crys :d nu stie nimeni de gluma aici ?:):D

Hyperyon 10-07-11 14:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salutare si tie crys..pe tine nu te-am zarit...pe serj pentru ca traversa prin fata mea

RazvanMRG 10-07-11 17:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut Crys te-am vazut ieri in nicolina. Hyp eu eram pe trecere. m-am gandit eu ca n-ai sa stii exact cine-i:))

Hyperyon 10-07-11 17:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
pai te-am recunoscut..dar nu stiu de ce credeam ca te cheama sergiu :)))
asa te aveam in cap..tre sa iti dau o oaie :D

CRyS` 10-07-11 20:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Razvan, HELLO! Dar eu nu te-am vazut ! Erai cu MRG sau RDR? :D

aalex691 10-07-11 21:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
mnezo, in fata la posta de la gara, pe liniile de tramvai. veneam din sens opus.
salutari

CRyS` 10-07-11 22:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
IS 85 RIH - asta seara in Dacia! Te-am salutat ... dar nu cred ca ti-ai dat seama cine ce si de unde !

MnezO 11-07-11 10:35

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 4456391)
mnezo, in fata la posta de la gara, pe liniile de tramvai. veneam din sens opus.
salutari

Salut Salut.

Eriksson 12-07-11 02:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut seara asta Hyperyon pe la ciric
frumoasa masina :D
salut !

Rih85 13-07-11 09:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4456419)
IS 85 RIH - asta seara in Dacia! Te-am salutat ... dar nu cred ca ti-ai dat seama cine ce si de unde !

Ahaa.. chiar ma gandeam cine era persoana respectica. Scuze. Salut. :lol:

CRyS` 13-07-11 10:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Si ieri la semafor in Podu Rosh ...m-am luat cu tine putin dar nu ti-ai dat seama... ! :lol:


All times are GMT +2. The time now is 05:02.

- Copyright 2026 4Tuning