Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

NightClubRacer 21-11-10 11:12

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3830276)
Multumim :D, nu-i problema te asteptam vineri...mersi ca ai sunat.Fiatul a fost prezent...nu si la photoshooting...

dc nu la photoshooting?

SUPAPA_Jr 21-11-10 11:32

Re: DreamWorks
 
teoretic ar trebui sa mature cu 600cc pe jos...la 700 cp...:D can't wait the summer :D

NXdev 21-11-10 12:58

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3830433)
dc nu la photoshooting?

Am plecat mai devreme.

Alex30 21-11-10 13:51

Re: DreamWorks
 
Frumoase pozele...pacat ca si eu am plecat mai devreme :sad:. Next time

KaratekA.F 21-11-10 14:41

Re: DreamWorks
 
Salut Misto masinile...o sa doresc si eu sa intru in clubul DreamWorks sunt prieten cu NXdev:D in fine..momentam am 17 ani..nu am nici masina si nici permis..pe 9 iulie e ziua mea si am planuri mari pentru un golf 2 sau golf 3..depinde (badboy,jante late,suspensie sport,vopsea in 2 culori portocaliu+negru)eu sper sa iasa ceva frumos din ea..si cu timpu si un sistem audio ceva..momentan visez..sa vad atunci cum fac si ce bani am:) oricum Doresc sa intru in club vorbesc cu NXdev de vre-o 4 zile sau mai mult acum daca sunteti si voi de acord..v-am spus cam asa o sa imi fac masina..Golf 2 sau golf 3 numa golf sa fie :D mai am de asteptat oricum.Multumesc


P.S.:Frumos CreW!!!

Fr33`e30 21-11-10 20:21

Re: DreamWorks
 
Salut,

hmm avand in vedere ca si eu tot asa am inceput si am avut nevoie de sprijin din partea baietzilor sa pot face ceva ... eu unul un UP pt a intra si u ... dar sa vedem ce zic SEFIi :D ... Tweety si NXdev-ul :D .... hai bafta Fetele si mai facetzi si voi galagie p`aici ca tare grav ma plictisex :lol:





Quote:

Originally Posted by KaratekA.F (Post 3830985)
Salut Misto masinile...o sa doresc si eu sa intru in clubul DreamWorks sunt prieten cu NXdev:D in fine..momentam am 17 ani..nu am nici masina si nici permis..pe 9 iulie e ziua mea si am planuri mari pentru un golf 2 sau golf 3..depinde (badboy,jante late,suspensie sport,vopsea in 2 culori portocaliu+negru)eu sper sa iasa ceva frumos din ea..si cu timpu si un sistem audio ceva..momentan visez..sa vad atunci cum fac si ce bani am:) oricum Doresc sa intru in club vorbesc cu NXdev de vre-o 4 zile sau mai mult acum daca sunteti si voi de acord..v-am spus cam asa o sa imi fac masina..Golf 2 sau golf 3 numa golf sa fie :D mai am de asteptat oricum.Multumesc


P.S.:Frumos CreW!!!


NXdev 21-11-10 20:26

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3830870)
Frumoase pozele...pacat ca si eu am plecat mai devreme :sad:. Next time

Nu-i nimic Zuz...nu e vremea trecuta...
Quote:

Originally Posted by KaratekA.F (Post 3830985)
Salut Misto masinile...o sa doresc si eu sa intru in clubul DreamWorks sunt prieten cu NXdev:D in fine..momentam am 17 ani..nu am nici masina si nici permis..pe 9 iulie e ziua mea si am planuri mari pentru un golf 2 sau golf 3..depinde (badboy,jante late,suspensie sport,vopsea in 2 culori portocaliu+negru)eu sper sa iasa ceva frumos din ea..si cu timpu si un sistem audio ceva..momentan visez..sa vad atunci cum fac si ce bani am:) oricum Doresc sa intru in club vorbesc cu NXdev de vre-o 4 zile sau mai mult acum daca sunteti si voi de acord..v-am spus cam asa o sa imi fac masina..Golf 2 sau golf 3 numa golf sa fie :D mai am de asteptat oricum.Multumesc


P.S.:Frumos CreW!!!

Multumim si bine ai venit pe forum Karateka.Am discutat si pe mess...asteptam, iti iei permisul de sofer...masina, iar apoi esti bine venit.Tatal tau ne poate ajuta cu mecanica, daca avem nevoie ?
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3832092)
Salut,

hmm avand in vedere ca si eu tot asa am inceput si am avut nevoie de sprijin din partea baietzilor sa pot face ceva ... eu unul un UP pt a intra si u ... dar sa vedem ce zic SEFIi :D ... Tweety si NXdev-ul :D .... hai bafta Fetele si mai facetzi si voi galagie p`aici ca tare grav ma plictisex :lol:

Are 2 up-uri pana acuma :).
Bai ... pe aici nu prea intra lumea...le e frica de noi :)), am speriat forumul :oops:

Alex30 21-11-10 20:29

Re: DreamWorks
 
Hai sa fie si din partea mea un UP pentru KaratekA...(o bere fara alcool pentru asta stii nu? :lol:) joke..daca va intra nu am nimic impotriva...Da Alex am cam speriat forumul..."astia mici e o bestie" :)))

Sa mergem si noi toti undeva sa facem niste poze cu toate masinile...gen sus la Afi ca ies marfa acolo :-)

Fr33`e30 21-11-10 20:38

Re: DreamWorks
 
si inca un UP de la mine pt voi cu POZELE :D :)))))) :lol:





Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3832124)
Hai sa fie si din partea mea un UP pentru KaratekA...(o bere fara alcool pentru asta stii nu? :lol:) joke..daca va intra nu am nimic impotriva...Da Alex am cam speriat forumul..."astia mici e o bestie" :)))

Sa mergem si noi toti undeva sa facem niste poze cu toate masinile...gen sus la Afi ca ies marfa acolo :-)


NXdev 21-11-10 20:43

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3832124)
Hai sa fie si din partea mea un UP pentru KaratekA...(o bere fara alcool pentru asta stii nu? :lol:) joke..daca va intra nu am nimic impotriva...Da Alex am cam speriat forumul..."astia mici e o bestie" :)))

Sa mergem si noi toti undeva sa facem niste poze cu toate masinile...gen sus la Afi ca ies marfa acolo :-)

Neaparat trebuie sa faca cinste :)).Pai...suntem mici si rai :">...astia cu motoarele de 1.2 =)).
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3832152)
si inca un UP de la mine pt voi cu POZELE :D :)))))) :lol:

Mergem si la poze :D, buna ideea.

Alex30 21-11-10 20:43

Re: DreamWorks
 
Pai nu de alta..da am chef de poze :))). Alex, si astia cu 1.6 sunt rai :))

Deci v-am dat idee de poze...inca o bere fara alcool la zuzu:lol:

NXdev 21-11-10 20:45

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3832171)
Pai nu de alta..da am chef de poze :))). Alex, si astia cu 1.6 sunt rai :))

Tu ai cu ce ma...:))

Alex30 21-11-10 20:45

Re: DreamWorks
 
Daaaaa eu sunt forta rau...sunt dotat :))

Eu am 91 de zuz-i nu 90...90 sunt la motor si unu inauntru :lol:

KaratekA.F 21-11-10 20:51

Re: DreamWorks
 
NXdev s-ar putea sa ne ajute tata..acum pana mea incerc sa invat si eu cate ceva de la el dar nu prea ma ia cu el la munca(nu vrea sa ma vada pe viitor cum e el) :))o sa vorbesc cu el sa vad cum sta treaba...este si vopsitor si de toate..(la partea electrica nu prea se baga)

Alex30 21-11-10 20:53

Re: DreamWorks
 
Atattttt e bine ca e vopsitor...are service ? Yeee am gasit unde sa vopsesc masina :)). Pentru noi e reducere se stie :lol:


All times are GMT +2. The time now is 19:10.

- Copyright 2026 4Tuning