![]() |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
teoretic ar trebui sa mature cu 600cc pe jos...la 700 cp...:D can't wait the summer :D
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Frumoase pozele...pacat ca si eu am plecat mai devreme :sad:. Next time
|
Re: DreamWorks
Salut Misto masinile...o sa doresc si eu sa intru in clubul DreamWorks sunt prieten cu NXdev:D in fine..momentam am 17 ani..nu am nici masina si nici permis..pe 9 iulie e ziua mea si am planuri mari pentru un golf 2 sau golf 3..depinde (badboy,jante late,suspensie sport,vopsea in 2 culori portocaliu+negru)eu sper sa iasa ceva frumos din ea..si cu timpu si un sistem audio ceva..momentan visez..sa vad atunci cum fac si ce bani am:) oricum Doresc sa intru in club vorbesc cu NXdev de vre-o 4 zile sau mai mult acum daca sunteti si voi de acord..v-am spus cam asa o sa imi fac masina..Golf 2 sau golf 3 numa golf sa fie :D mai am de asteptat oricum.Multumesc
P.S.:Frumos CreW!!! |
Re: DreamWorks
Salut,
hmm avand in vedere ca si eu tot asa am inceput si am avut nevoie de sprijin din partea baietzilor sa pot face ceva ... eu unul un UP pt a intra si u ... dar sa vedem ce zic SEFIi :D ... Tweety si NXdev-ul :D .... hai bafta Fetele si mai facetzi si voi galagie p`aici ca tare grav ma plictisex :lol: Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
Bai ... pe aici nu prea intra lumea...le e frica de noi :)), am speriat forumul :oops: |
Re: DreamWorks
Hai sa fie si din partea mea un UP pentru KaratekA...(o bere fara alcool pentru asta stii nu? :lol:) joke..daca va intra nu am nimic impotriva...Da Alex am cam speriat forumul..."astia mici e o bestie" :)))
Sa mergem si noi toti undeva sa facem niste poze cu toate masinile...gen sus la Afi ca ies marfa acolo :-) |
Re: DreamWorks
si inca un UP de la mine pt voi cu POZELE :D :)))))) :lol:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Pai nu de alta..da am chef de poze :))). Alex, si astia cu 1.6 sunt rai :))
Deci v-am dat idee de poze...inca o bere fara alcool la zuzu:lol: |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Daaaaa eu sunt forta rau...sunt dotat :))
Eu am 91 de zuz-i nu 90...90 sunt la motor si unu inauntru :lol: |
Re: DreamWorks
NXdev s-ar putea sa ne ajute tata..acum pana mea incerc sa invat si eu cate ceva de la el dar nu prea ma ia cu el la munca(nu vrea sa ma vada pe viitor cum e el) :))o sa vorbesc cu el sa vad cum sta treaba...este si vopsitor si de toate..(la partea electrica nu prea se baga)
|
Re: DreamWorks
Atattttt e bine ca e vopsitor...are service ? Yeee am gasit unde sa vopsesc masina :)). Pentru noi e reducere se stie :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:10. |
- Copyright 2026 4Tuning