Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

laurentiu_tim 01-05-11 23:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4294912)
2 poze de ieri de pe drum... by laurentiu_tim motorsport edition :lol:
am adus masina acasa :D
se pregateste pt. vopsit...

nu vreau sa zic nimic...dar talentu se cunoaste ....:lol::lol::lol:

se vede foarte tare masina si din spate si din fata,agresiva ca un M :-)si spaciele blana jos :lol:ce trebe....

si caius iti multumesc pentru adaugarea motorsport edition :lol:

Caius TM 02-05-11 00:17

Re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
@ radu_bmwe36 .. mai e pana sa fie tzava... momentan e burlan.. :lol:

@ TM 77 ADF .. tu esti my gipsy brother...

@ Sparkle_81 ... mersi, mai e de lucru ....

@ cryssTM .. :lol: suna aiurea... :lol: ne ocupam noi de detalii ?

@ kox_24 ... vin vin.. incet si sigur :D

@ laurentiu_tim ... da frate, esti un motorsport adevarat.. dupa ploaia ce am indurat'o azi la arad :lol:

daca mareo are concediu medical... am facut si eu 2..3.. poze de dimineata...

daflyer_oradea 02-05-11 06:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
arata intr-un mare fel, si va arata si mai bine vopsita...

Wilgax 02-05-11 07:24

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 4295606)
arata intr-un mare fel, si va arata si mai bine vopsita...


+ 10 de la mine!

Caius TM 02-05-11 09:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 4295606)
arata intr-un mare fel, si va arata si mai bine vopsita...

ms ms
puteai si tu ieri sa dai o umbrela din partea casei :D



@ Wilgax ... ms frumos :D

myky99 02-05-11 11:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
bine ma..te laud si aici :)):))
bomba...un exemplu ASA DA...demn de urmat;)
spor la lucru fratior(mai mic) caius....
te-am pupat din vrancea, centrul seismic:))

crysty.bobok 02-05-11 11:38

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Foarte misto .... nici nu vreau sa ma gandesc cum o sa arate vopsita :)

Ai pus-o paznic la gradinita ? :)) Arata ca un bulldog gata de atac :)) !!

Bafta !

bitzucv9 02-05-11 11:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
+ 10 de la mine !!!!!! ... foarte frumos .

dani3lll 02-05-11 11:51

Re: E46 - TM 77 EEE
 
foarte tare "jucaria" :P
bafta pe mai departe :)

Caius TM 02-05-11 13:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
@ myky99 da ma ... inseamna foarte mult pt. mine ce ai scris ... prefer sa ma abtin ca nu stiu cum sa-ti multumesc ... :lol:


@ crysty.bobok da, si eu abia astept sa o vad gata.. :lol:


@ bitzucv9 & dani3lll ... ms frumos!

VaLeX 02-05-11 13:27

Re: E46 - TM 77 EEE
 
9,9 :)
10 dupa ce`o vopsesti ... Ce STANCE e :X

dani3lll 02-05-11 13:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
si nevopsita se vede clasa. ce este, este :). pasionat

PDV_1989 03-05-11 00:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4295515)
am facut si eu 2..3.. poze de dimineata...

Masina incepe sa semene a harlequin. Oricum arata bine si asa ;)

Caius TM 03-05-11 07:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
@ VaLeX .. :D ms frumos, nici atunci nu o sa fie de 10.. dar sper sa arate bine.

@ dani3lll ... da .. pasionat / ruinat .. combinatia perfecta :lol:

@ PDV_1989 ... da.. botu a fost argintiu, bara rosie, difusoru galben, masina albastra.. si ea in acte e neagra... ce poate fi mai frumos? :lol:

Grasu'XxL 03-05-11 08:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4298701)
da.. botu a fost argintiu, bara rosie, difusoru galben, masina albastra.. si ea in acte e neagra... ce poate fi mai frumos? :lol:

Fiecare jantă vopsită diferit:lol:.


All times are GMT +2. The time now is 18:21.

- Copyright 2026 4Tuning