Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

Racer21 06-06-11 22:04

Re: my tuning r5
 
bai deci de la inceput am ras de n-am putut, la unele posturi de-ale tale chiar mi-au dat lacrimile (de ras bineinteles:lol:) . Esti criminal, cred ca dau subscribe la thredul asta numai sa vad ce mai pui :)))

Bine ca 4t n-are emoticonul =)), deoarece ar fi fost ultra-folosit aici :lol:

szoke_sz 06-06-11 22:13

Re: my tuning r5
 
nuie deras.=))

o.s 06-06-11 23:10

Re: my tuning r5
 
Ai mai facut ceva la masina....mai pune si tu niste poze:)

Eugen_TL 06-06-11 23:17

Re: my tuning r5
 
replies: 437
views: 26,260

De aceea lumea se uita la tv la toate "valorile", ii place caterinca-cola-seminte. :lol:

bujuKYL 06-06-11 23:19

Re: my tuning r5
 
toata lumea ii spune cam aceasi treaba! dar ce sa faci daca nu intelege si continua...nu pot intelege cum il iau majoritatea la batjocura si el nu are nici o reactie:rolleyes2!!!

fazekasnfs 09-06-11 17:45

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
nou material

madutz2006 09-06-11 18:10

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4385983)
nou material

ce vrei sa faci cu el?

fazekasnfs 09-06-11 18:14

Re: my tuning r5
 
Vreau sa reparez bara de fata pragurile si bara de spate etc.

trafy-vr6 09-06-11 18:16

Re: my tuning r5
 
stii sa lucrezi bine cu fibra ?

expres 09-06-11 18:27

Re: my tuning r5
 
il admir pe baiat ca isi baga nasu in toate... defapt

EL E ROMANU NOSTRU ORIGINAL ! BUN LA TOATE , DAR NIMIC CALITATIV :))

fazekasnfs 09-06-11 18:27

Re: my tuning r5
 
Anca nu da am prietene pe care stie sa lucreaz cu fibra .

trafy-vr6 09-06-11 18:32

Re: my tuning r5
 
sunt curios cum or sa iasa. multa bafta

fazekasnfs 09-06-11 18:49

Re: my tuning r5
 
ok mersi

Fareeus 09-06-11 19:03

Re: my tuning r5
 
Interesant thread ;)) bafta in continuare ..

LAV77 10-06-11 08:21

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4386086)
Anca nu da am prietene pe care stie sa lucreaz cu fibra .

Și lucreaza topless? :lol:

Copile du-te înapoi la școală repede!!!


All times are GMT +2. The time now is 21:18.

- Copyright 2026 4Tuning