![]() |
Re: my tuning r5
bai deci de la inceput am ras de n-am putut, la unele posturi de-ale tale chiar mi-au dat lacrimile (de ras bineinteles:lol:) . Esti criminal, cred ca dau subscribe la thredul asta numai sa vad ce mai pui :)))
Bine ca 4t n-are emoticonul =)), deoarece ar fi fost ultra-folosit aici :lol: |
Re: my tuning r5
nuie deras.=))
|
Re: my tuning r5
Ai mai facut ceva la masina....mai pune si tu niste poze:)
|
Re: my tuning r5
replies: 437
views: 26,260 De aceea lumea se uita la tv la toate "valorile", ii place caterinca-cola-seminte. :lol: |
Re: my tuning r5
toata lumea ii spune cam aceasi treaba! dar ce sa faci daca nu intelege si continua...nu pot intelege cum il iau majoritatea la batjocura si el nu are nici o reactie:rolleyes2!!!
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
nou material
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Vreau sa reparez bara de fata pragurile si bara de spate etc.
|
Re: my tuning r5
stii sa lucrezi bine cu fibra ?
|
Re: my tuning r5
il admir pe baiat ca isi baga nasu in toate... defapt
EL E ROMANU NOSTRU ORIGINAL ! BUN LA TOATE , DAR NIMIC CALITATIV :)) |
Re: my tuning r5
Anca nu da am prietene pe care stie sa lucreaz cu fibra .
|
Re: my tuning r5
sunt curios cum or sa iasa. multa bafta
|
Re: my tuning r5
ok mersi
|
Re: my tuning r5
Interesant thread ;)) bafta in continuare ..
|
Re: my tuning r5
Quote:
Copile du-te înapoi la școală repede!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 21:18. |
- Copyright 2026 4Tuning