Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

Hondarul 24-11-04 20:34

Nope. Englezeasca.

map4ss 25-11-04 00:23

TVR 280i

map4ss 25-11-04 00:27

TVR 280i fabricata in 1985 motor de Ford V6 2,8l 4+1 viteze

Murarashu 25-11-04 07:57

TVR Tasmin, sau cam asa ceva. Si 280i :D

P.S.: era si in surprizele TURBO :lol: :lol: :lol:

Hondarul 25-11-04 08:18

Corect baieti. Bagati o poza 9... :lol:

Murarashu 25-11-04 08:52

1 Attachment(s)
Iata:

Speedy 25-11-04 08:54

capri

Hondarul 25-11-04 08:58

Nici vorba de capri... Pare ceva italienesc.

CINE I-A CIORDIT UN STERGATOR ????

Murarashu 25-11-04 09:27

Bun instinct, Hondare.
Daca ma uit bine, parca n`are nici scaun in dreapta, deci si usa e redundanta :) .
Am vazut exact masina din poza intr`un reportaj de la o intalnire aniversara a marcii, pe nu-stiu-ce circuit. Proprietarul a facut un tur de circuit si cu o camera in masina, si are un sound grozav !

Hondarul 25-11-04 09:52

Sa mor daca am mai auzit de Lamborghini Jarama... Nici nu stiam ca exista asa ceva... De unde la scotzi mah ???? :lol: :lol: :lol:

1970, 350 de cp, 0-100 in 6,8 s, vit maxima 260 km/h. Frumoasa masina... dar ciudata... :lol:

Murarashu 25-11-04 10:00

Corect :wink: . Si mie imi place tare; si`a luat numele de la un circuit de F1 din Spania din anii 60-70. Uite si un mic premiu :D (daca nu stiai cumva de el):

http://www.honda.co.uk/owner/workshopmanuals2.html

Baga poza plz.

Hondarul 25-11-04 10:12

2 Attachment(s)
Mersi de cadou... Nice !!!!! Uite acum o masina destul de usoara... Ai mai vazut motor V8 racit cu aer ???? Eu da, masina asta, careia i-am facut si poza la o expozitie in SUA...

Murarashu 25-11-04 10:17

Nu stiam masina :shock: . Recunosc ca amanuntul tehnic m`a ajutat: Tatra T603. Foaaaarte ciudata; oare ce cauta tocmai in the States ???

Murarashu 25-11-04 12:15

2 Attachment(s)
Una usoara:

the_mav 25-11-04 12:30

shi un extras (ushor shi asta, dupa parerea mea) din \"regulamentul\" ghiceshte mashina...

Quote:

DECI:

1. NU se accepta poze cu masini intregi ci doar \"taieturi\" din ele
2. NU bagati prototipuri/old timers/serii limitate etc... trebuie sa fie masini cunoscute
no offense.... :roll:


All times are GMT +2. The time now is 07:45.

- Copyright 2026 4Tuning