Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Oltcit tuning (https://forum.4tuning.ro/135-oltcit-tuning.html)
-   -   Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT (https://forum.4tuning.ro/135-oltcit-tuning/19644-hai-vedem-tare-oltcit.html)

Danutz Bratosin 03-12-09 16:12

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2858589)
  • XXS -Nu
  • DES -Nu
  • PMD -Da
  • RED -?
  • JJS -Da
  • ROX -?
  • CLA -?(posibil să greșesc dacă zic nu)
  • GCF -Nu

Ps: Poate ar fi cazul să mai treci pe la orele de limba romānă.:roll:

Astea ca astea dar mai sunt oltence ''lucrate'' de care unii dintre noi nici n-am auzit. Saptamana trecuta am vazut un oltcit galben in craiova de toata frumuseatea. plafon negru, vopsea galben perlat, praguri unite de aripi, spoilere facute cu bun gust si toate cele. HAX la numar.

bodyspeed 03-12-09 16:41

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Danutz Bratosin (Post 2858735)
Astea ca astea dar mai sunt oltence ''lucrate'' de care unii dintre noi nici n-am auzit. Saptamana trecuta am vazut un oltcit galben in craiova de toata frumuseatea. plafon negru, vopsea galben perlat, praguri unite de aripi, spoilere facute cu bun gust si toate cele. HAX la numar.

Ce tare l-ai văzut pe Simson :lol: ..Marius Hax , e cel care m-a ajutat să fac spoilărul :lol:, un prieten bun cu mine,
Danut , Manu ..hai să facem zilele ăstea Topul ,că la centralizare nu s-au băgat mai deloc..eu aşteptam nişte poze de la un oltcit ieşit acum curānd ,dar nu are timp proprietarul aşa că o să mai adăugăm poze după ,avem pe topicul lui ceva poze ..şi le punem pe acelea.Vorbim pe diseară pe mess.. conferinţă:lol:

Danutz Bratosin 03-12-09 16:45

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 2858841)
Ce tare l-ai văzut pe Simson :lol: ..Marius Hax , e cel care m-a ajutat să fac spoilărul :lol:, un prieten bun cu mine,
Danut , Manu ..hai să facem zilele ăstea Topul ,că la centralizare nu s-au băgat mai deloc..eu aşteptam nişte poze de la un oltcit ieşit acum curānd ,dar nu are timp proprietarul aşa că o să mai adăugăm poze după ,avem pe topicul lui ceva poze ..şi le punem pe acelea.Vorbim pe diseară pe mess.. conferinţă:lol:

Da da, el era:D
Cat despre topicu ala, din cate imi aduc aminte aveam poze de la majoritatea oltencelor era totu pregatit numai ca lipseau vreo 2 oltcit-uri...dai buzzna pe mess si ne auzim acolo;)

Gabi 03-12-09 17:36

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Cam aşa arată lista.
Quote:

  • XXS - Nu
  • DES - Nu
  • PMD - Da
  • RED - Nu
  • JJS - Da
  • ROX - Da
  • CLA - Nu
  • GCF - Nu


Alex_19Mig 08-12-09 14:11

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
De Cla nu stie nimeni nimic????:(

manu_96xls 08-12-09 14:14

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Tu pe ce lume trăiești?:roll:
Ai citit postul lui Gabi?;)
Mare ai grădina Doamne!:|

Alex_19Mig 09-12-09 13:43

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Si totusi soarta lui o cunoaste cineva??

bodyspeed 09-12-09 14:05

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Quote:

Originally Posted by Alex_19Mig (Post 2875367)
Si totusi soarta lui o cunoaste cineva??

Claudiu l-a vāndut , iar cel care l-a cumpărat, cum se īntămplă īn majoritatea cazurilor ..s-a ales praful de el luānd calea REMATULUI :cry:
Eu am vb cu Claudiu după ce l-a vāndut cam acum 2 ani m-am īntālnit cu el la facultate ..şi nu mai stia nimic de el, că ar mai exista ;)

Danutz Bratosin 09-12-09 15:30

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
Din toata lista s-ar parea ca doar PMD-u si JJS-u mai sunt frumoase:| ROX-ul nu cred ca mai e ca pe vremuri...:(

MihaiS 09-12-09 15:35

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
poi eu l-am "salvat". o lua si el pe calea rematului. incerc sa vad daca se mai poate "recupera" ceva. la capitolul tablarie e varza masina. nu s-a investit nimik decat in ulei, giltru si bujii... restul a fost neglijat cu desavarsire. i-am schimbat eu motorul si cutia fiint transplantate de la un club frantuzesc. cutia este 5 tr franta iar motorul 1100 original. inclusiv carburatorul are sigiliul... ce sa zic... nu cred c mai pot sa mai salvez ceva din ea caci e coapta de rugina... oricum o sa-l mai tin o perioada.

big_marian 13-12-09 10:26

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
dintre toate masinile din poll mai sunt "in viata" doar doua: JJS si PMD....

sa ma corecteze cei care cunosc mai bine...

XXS ,DES, s-au dezmembrat sigur,GCF remat...,de pe CLA au ramas doar jantele care acum sunt la vanzare,restul nu le-am mai vazut de ani...

popaa 01-01-10 23:15

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
toate sunt super...................bravo

geani29 03-05-10 00:12

Re: MRD Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Gavril (Post 2324195)
Un tuning mai la limita asa...:D. La interior mai e de munca de asta nu am dat poze si de acolo...;)

frumoasă maşina, ai avut ceva demuncă la ea :lol:

S-o circuli fără incidente :lol:

ionutzzz24 13-07-10 09:24

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
7 Attachment(s)
Si eu cu olcitul meu....:D

darck_angel64 13-07-10 11:45

Re: Hai sa vedem care e chiar CEL MAI TARE OLTCIT
 
sincer nu-mi place, e prea incarcat.


All times are GMT +2. The time now is 02:36.

- Copyright 2024 4Tuning