![]() |
Re: E46 - Bagged
or iesti bestiale! abia astept sa o vad pe live:d
|
Re: E46 - Bagged
au iesit super bine...super super...ai dat direct cu vopsea peste cromul acela...sau ai folosit si ceva intermediar? ca am de gand sa fac aceiasi operatiune....
|
Re: E46 - Bagged
pai daca faci pasii necesari unei vopsiri, va iesi bine, matuit primer etc...
in mod normal nu are ce sa se intample ca is in spatele sticlelor deci contact cu praf apa etc nu este... |
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
nu avem ce face :)... rabdare sa fie pana se dezgheata vremea
|
Re: E46 - Bagged
Foarte misto masina!
Am stat vreo 2 ore sa citesc tot topicul si chiar imi place ce vad. Stiam masina de pe stanceworks insa nu stiam ca ai toata povestea ei aici. Chiar sunt curios sa o vad live....nu prea sunt eu fan BMW insa E46 imi place...iar al tau este bestial si mai este cel al lui Robynet care imi place. Bafta in continuare cu ce ti-ai mai propus! |
Re: E46 - Bagged
sal..foarte bine au iesit foarte bine farurile am facut si eu aceeasi operatie doar ca am pus lupa doar pe scurta....vroiam sa te intreb daca sa potrivit capota de fl fara modificari? bafta cu masina in continuare e grava
|
Re: E46 - Bagged
Potriveste dar ca sa fie forma cum imi place mie am prelungit capota peste faruri.
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
chiar nu am nimic sa te ajute, poate iti dai seama din prima pagina de la topic, acolo ai capota in lucru, ultimu post, dar e vorba de 1-2 cm coborata maxim
|
Re: E46 - Bagged
1 Attachment(s)
si o poza :)
|
Re: E46 - Bagged
Salut.Ti-am urmarit topicu catusi de cat, ai transforat`o intr`o bestie..foarte frumoasa.Am vrut sa te intreb, cu numaru` de pe fata ce-ai facut pana la urma..il ti in parbriz in fata, sau ?
|
Re: E46 - Bagged
o sa il pun pe bara, is satul de cat am fost oprit, scap ca ma pun la povesti cu ei, cum am facut masina ce am facut etc :))) dar o sa il pun pana la urma in partea drepta langa proiector sub far cum ar veni...
|
Re: E46 - Bagged
F frumos a iesti, felicitari, cred ca live e uimitoare.
Nu te-ai gandit sa-i pui instalatie xenon si spalator de faruri? Ar arata-o mai "premium" plus un parbiz atermic. |
Re: E46 - Bagged
ultima poza e din toamna, pozele cu farurile le vezi daca dai o pagina inapoi :) recent le-am terminat, spalator de faruri nu o sa fie pe masina... si cu parbrizul atermic nu am inteles... explica te rog pentru ca urmeaza sa il schimb :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:45. |
- Copyright 2026 4Tuning